Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Facesitting

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος asssniffer, στις 15 Ιουλίου 2007.

  1. Guest05

    Guest05 Guest

    Διαμαντή αν δεν την δείρεις σύντομα σε βλέπω ....δεξιό ψάλτη στην ενορία.
     
  2. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Re: Facesitting

    Αμαν πια βρε υποτακτικα Αρσενικα, για πια γυναικεια ανωτεροτητα λετε και ξανα λετε, αμα το θηλυκο δεν το βαλεις κατω και δεν το κανεις να πει τον Δεσποτη Παναγιωτη αστα να πανε, τι νομιζετε οτι τα θηλυκα νιωθουν πολυ γυναικες οταν φορανε αντρικο ομιομα και πηδανε αρσενικα?
    Ελεος πια.
    Φυσικα περι ορεξεως κολοκηθοπιτα, και μην με παρεξηγησαιτε, την αποψη μου λεω με καποια αγανακτηση φυσικα.
     
    Last edited: 20 Ιουλίου 2007
  3. Guest05

    Guest05 Guest

    Όχι ρε Περικλή να μας παρεξηγήσουν.
    Πες την αλήθεια. Αν ο Διαμαντής βάλει κάτω την μαδάμ και τις τραβήξει κανα δυο καλά μερεμετάκια δεν θα είναι και οι δυο πιο ευτυχισμένοι;
    Με το χέρι στην καρδιά Περικλή. Όχι πολίτικαλ κορέκτ απάντηση.
     
  4. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Re: Facesitting

    Το τραινο φταιει ομορφε που μας πατησε εμας τα ΑΡΣΕΝΙΚΑ και οχι μας πατησε αλλα εκανε και πισω και οτι ειχε απομεινει απο ΑΡΣΕΝΙΚΟ το αποτελειοσε.( οι μαγκες δεν υπαρχουν πια τους πατησε το τραινο)ομορφο ασμα ομορφε ναι?
    Ευτυχως που μερικοι απο εμας τοτε με το τραινο... βλεπαμε ποδοσφαιρο και την γλυτωσαμε....  και ετσι την βολευουν ακομη τα θηλυκα...., μετα απο δεκα χρονια ομως θα κανουν χρησες δουλειες τα μαγαζια με πλαστικα ανδρεικα πεοι γιατι τοτε τα αληθινα θα ειναι δυσευρετα για τα θηλυκα .
    Ομορφε πονανε οι αληθειες αλλα τι να κανω δεν μπορω να μην τα πω θα εκραγω,τι να κανω ειμαι λιγο σκληροπυρηνικος σε αυτα τα θεματα ΑΡΣΕΝΙΚΩΝ θηλυκων.
     
  5. Guest05

    Guest05 Guest

    Άρα Περικλή μου συμφωνείς να την δείρει έτσι;

    Διαμαντή το οφείλεις στην Ελλάδα.
     
  6. Astarty

    Astarty Contributor

    Δεν ξέρω αν είναι μια στάση ύπνος προς την γυναικεία ανωτερότητα αλλά σίγουρα είναι μια στάση όπου προσφέρει στην γυναίκα μέγιστη ικανοποίηση από το γλυφομούνι που της κάνουν και από την θέα του προσώπου του αγαπημένου της (φυσικά είμαι υπέρ να είναι ανφάς στην στάση αυτή).

    Υ.Γ. Τα άλλα περί χαστουκιών τ' ακούω βερεσέ.
     
  7. Guest05

    Guest05 Guest

    Ύπνος ύπνος...καλά τα λες καρδιά μου.
     
  8. Astarty

    Astarty Contributor

    Αχ αυτή η λανθάνουσα γλώσσα μου! Με προδίδει.
     
  9. Lola

    Lola Regular Member

    Απάντηση: Facesitting

    Σωστη..   
     
  10. female

    female Contributor



    Μια ζωή αντιδραστική και σκεπτικίστρια... αναρωτιέμαι....

    Πιθανώς φαινομενικά και συμβολικά η γυναίκα "κυριαρχεί" σ' αυτή τη στάση, από την άποψη του ρυθμού. Έχω ακούσει όμως και αρσενικότατους και όχι υποτακτικούς να θεωρούν (και ...κυριολεκτικά) την στάση ως έκθεση και προσφορά του φύλου της, και όχι ως κυριαρχία της. Μήπως, η βαθιά αίσθηση που η στοματική τους τέχνη προκαλεί, η τεράστια απήχηση που μπορεί να έχει, δεν ...φέρνει τα πάνω-κάτω στο ποιος "κυριαρχεί" εκείνη την ώρα; Μήπως τα πράγματα παίρνουν την αξία και τους συμβολισμούς που εμείς επιθυμούμε να τους προσδίδουμε (π.χ. και με τη βοήθεια ενός τηλεφώνου) ; (Άλλα, όμως, toyz θα μπορούσαν επίσης να την ανατρέψουν.)



     
  11. antonios

    antonios New Member

    κάποιες φορές η ηδονή μπορεί να γίνει τεράστια με απροσδόκητους τρόπους...
     
  12. Bon Viveur

    Bon Viveur Sex involves the body. Great sex involves the mind

    Η αγαπημένη στάση της Κυρίας μου, για να βλέπει το αγαπημένο της έργο:''Sex and the City''. Πριν αρχίσει το έργο έπαιρνα θέση ολόγυμνος στο κρεβάτι. Με καβάλαγε, έπινε το ποτό της, άναβε τσιγάρο, ενώ εγώ της κρατούσα το σταχτοδοχείο.
    Όταν ενθουσιαζόταν με την ηρωίδα με την οποία είχε ταυτιστεί, την Samantha, χοροπηδούσε από τη χαρά της, ή μου έστρβε τις ρόγες με δύναμη.