Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Facesitting

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος asssniffer, στις 15 Ιουλίου 2007.

  1. Afenths_Geo

    Afenths_Geo New Member

    Ειναι τελειο.νιωθεις αρχοντας οταν καθεσαι στον αλλο
     
  2. servantgr

    servantgr Regular Member

    ειμαι φανατικος λατρης του facesitting (να καθονται στο προσωπο μου) ισως ανοιγαμε καποια συζητηση να ανταλαξουμε αποψεις
     
  3. kali crow

    kali crow Guest

    αυτο παλι πρωτη φορα το ακουω.....για εξηγησε λιγακι...  
     
  4. Re: Απάντηση: Re: Facesitting

    +1 simfono
     
  5. tan

    tan New Member

    Τρελαίνομαι και εγώ για το facesitting. Ειδικά το προτείνω με δέσιμο στο κρεβάτι.
     
  6. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Παιδι μου, να καθεται η γκομενα στο προσωπο του ξεβρακωτη και να την γλυφει!
    Ε, φυσικα εκεινη μπορει να πινει τον καφε της, να μιλα στο κινητο, να πλεκει μια λιζεζ, να κανει διάφορα!
    Και ανα τακτα χρονικα διαστηματα να τον χαστουκιζει λεγοντας του, "δουλευε καλλιτερα την γλωσσα σου αχρηστε"! 
     
  7. servantgr

    servantgr Regular Member

    Η Κυρια Μιρελλα εκανε πληρη περιγραφη, ασχολουμε με αυτο πολυ καιρο και εχω βαλει το προσωπο μου σε πολυ αξιολογα και απαιτητικα κωλαρακια, απλα πολλες φορες ελπιζω να υπαρχουν και αλλα που θα "καθισουν" στο μελλον

    το full-weight ειναι το αγαπημενο μου, βοηθαει η γλωσσα να ειναι στο σωστο βαθος
     
    Last edited: 24 Μαρτίου 2008
  8. kali crow

    kali crow Guest

     
    ωραιο αυτο....πως και δε το χα σκεφτει να το εφαρμοσω ως τωρα ως τακτικη οση ωρα μου κανανε κατι τετοιο? 
    παντως αυτο ειναι εξαιρετικα κοινο οσο αφορα αυτα που εχω δει....
    οι πλειοψηφια των αντρων που γνωρισα αυτο μου ζητουσαν....
     
    Last edited by a moderator: 24 Μαρτίου 2008
  9. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Και που νομιζα πως το sex and the city ητανε αγαπημενο μονο των Περβ (προσωπικα θεωρω πως τιποτε καλυτερο δεν εχει παιχτει στην ιστορια της τηλεορασης) ...
    αλλα ταυτιση με την Samantha και εσυ να της κρατας το σταχτοδοχειο ? ... σαν δυσκολο το κοβω ... πες της οτι ο isnogood της προτεινει να ταυτιστει με την Σαρλοτ ... αλλιως να αλαξει σειρα .... εχει και κατι Βραζιλιανικα ....  ...
    παντως συμφωνω οτι ενα λαχταριστο μου....κι , ειναι οτι καλυτερο να το φχαριστεις ξαπλωμενος και να στο δωσει σε ολο σου το στομα ... σλουρπ οσο που το σκεφτομαι .... μηπως κυκλοφορει εδω μεσα καμια μπεκρου χορτοφαγος ?  
     
  10. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    καλε μολις εγραψα στο νημα ... αλλα τελικα ηταν στο αλλο τοπικ .... μαλλον πρεπει να επεμβει καποιος Μοντ* εδω ....


    *δεν ειναι συντμιση του Μόντελος .... αλλα του Μοντερεητορ....
     
  11. extreme32

    extreme32 Regular Member

    καπου είχα διαβασει τεχνικες για αναπνοες στο συγκεκριμενο θεμα. μερικες φορες γινεται χωρις να ξεβρακωνεται η κοπελια, αλλα το θεωρω μεγαλη μπουρδα ετσι. αλλες φορες ειναι ωραιο να το φανταζεσαι αλλα οταν σου το κανουν μπορει να σε πιασει και λιγο αγχος (αν δεν ξερεις τις τεχνικες αναπνοης). Οτι πιο καταληλο για καποιον που ξερει οτι το να χωνεις τη μουσουδα σου (κι οχι μονο το πουλι σου) εκει κατω ειναι τεχνη και μαγεια.