Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Facesitting

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος asssniffer, στις 15 Ιουλίου 2007.

  1. Guest05

    Guest05 Guest

    Η αλήθεια είναι πως οι ερωτικές μου εμπειρίες είναι περιορισμένες. Μα από αυτές τις ελάχιστες που έχω μου είναι αδύνατον να θυμηθώ γυναίκα που θα την έγλυφα και θα μπορούσε να κάνει κάτι διαφορετικό από το να προσπαθεί να μην εκραγεί.
    Δεν θέλω να ληφθεί τούτη η παρατήρηση ως καύχημα, άλλωστε ξαναλέω πως οι ερωτικές μου εμπειρίες είναι περιορισμένες, μα ποιος ο λόγος να γλύφεις μια γυναίκα κι εκείνη να μιλά στο κινητό ή να πλέκει;

    Φαντάζομαι πως σε οποιαδήποτε τέτοια περίπτωση ένας άντρας θα έπρεπε να μελετήσει σοβαρά την πιθανότητα ενός σουλτάν μερεμέτ στην εν λόγο μαδάμ μπας και καταλάβει πως άλλο το κόντρα παξιμάδι κι άλλο η πλεκτική.
     
  2. Ναι εδώ θα συμφωνίσω απόλιτα......το θεωρώ μεγάλη βλάκεια κ ξενέρα καλύτερα να ασχολιθεί με το
    πως θα σε κάνει να υποφέρεις κάτο απτο θεικό μουνί της παρά να ασχολείται με πλέκσιμο!!!!!
     
  3. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Μιλαμε για σκλαβους ασφαλως!
    Το οτι το κανεις ανηκει στα καθηκοντα σου!
    Το γεγονος οτι βρισκεσαι κατω απο το θεικο μουνι της ειναι τιμη, γιατι εκει κατω ανηκει η μουρη σου! (μιλω σε γενικο επιπεδο και οχι προσωπικα).
    Το πλεξιμο το οποιον αναφερθηκε χαριν αστειου δειχνει οτι απλα σου κανει την τιμη να την γλυψεις, αδιαφοροντας για το τι αισθανεσαι και το πως το κανεις , αρκει φυσικα να το κανεις καλα, διοτι στην αντιθετη περιπτωση πιπτει ραβδος και αν πια θελει να σε κανει να υποφερεις το πολυ-πολυ να σε κατουρησει!
    Δεν μπορεις ουτε να κατευθυνεις εσυ το παιχνιδι και ουτε να εχεις την απαιτηση να συμμετασχει με δικους σου κανονες!
    Και δεν ειναι ανυποφορο να την γλυφεις , να βαζεις ολη σου την τεχνη και εκεινη απλα να αδιαφορει???? 
     
  4. Mirella αν είσαι και στο κρεβάτι έτσι οπως τα λες.....αστα να πανε......ΣΟΥΠΕΡ!!!!!
     
  5. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Το γεγονος οτι βρισκεσαι κατω απο το θεικο μουνι της ειναι τιμη, γιατι εκει κατω ανηκει η μουρη σου! (μιλω σε γενικο επιπεδο και οχι προσωπικα).

    Μιρελλα μην υπερβαλουμε ... δεν ανηκει εκει κατω η μουρη μας επειδη μας γοητεψε ... απλα μερικων γυναικων η γευση ειναι ιδιατερα καβλωτικη ...
     
  6. Guest05

    Guest05 Guest

    Άλλα λέει η θειά μου άλλα ακούν τα αυτιά μου.
     
  7. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Δεν αντιλεγω γλυκε μου, ομως μιλαμε για σκλαβους!
    Το φανταζεσαι, η Αφεντρα να διαταζει τον υποτακτικο της, "στησου ανασκελα η μουρη σου θα γινει ο θρονος μου", και εκεινος να της απαντα, "αρνουμαι διοτι η γευση Σας δεν ειναι καβλωτικη"? 
     
  8. servantgr

    servantgr Regular Member

    σουπερ!!!!
     
  9. servantgr

    servantgr Regular Member

    επειδη ειμαι καινουριος στην κοινοτητα σας, μηπως μπορειτε να μου πειτε γιατι εγινε moved το thread μου για το facesitting? Ευχαριστω προκαταβολικα
     
  10. Αυτό θα ήτανε ιεροσυλία!
     
  11. Vicky

    Vicky Regular Member

    Love it !!!!
     
  12. Απλά ότι καλύτερο υπάρχει σε φετίχ
    k τι δεν θα έδινα τώρα για ένα facesitting oh, my god!!!!!