Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

fake ή δήθεν;

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος mottull, στις 2 Ιουνίου 2007.

  1. mottull

    mottull New Member

    πιστεύω πως πολλοί αν όχι όλοι κάποια στιγμή ακούσαμε μεγάλα, ψεύτικα λόγια απο κάποιους, κάτι με κεράσια και καλάθια δηλαδή. Εμένα μου συνεύει τρείς φορές μέσα σε έξι μήνες και μάλιστα με την μία κοπελιά είχα ήδη σχέση για τέσσερης μήνες. Τα ερωτήματα είναι έχει βρεί κανένας τρόπο να καταλαβαίνει τα μεγάλα λόγια απο τα μεγάλα έργα; είναι φαινόμενο της Θεσσαλονίκης ή γενικό; Σας ευχαριστώ εκ των προταίρων.
     
  2. Guest05

    Guest05 Guest

    «fake ή δήθεν;» Και ντεμέκ έπρεπε να βάλεις.
    Δεν είναι γενικό φαινόμενο. Πάει μέχρι Λανγκαδά. (εκεί που βγάζουν τον πελτέ)
    Αν τώρα αποφασίσεις και γίνεις πιο συγκεκριμένος και ίσως πιο περιφραστικός με τρόπο που να μπορούμε να καταλάβουμε το ερώτημά σου, θα καταφέρουμε να σου απαντήσουμε και για την υπόλοιπη Ελλάδα.

    Καλωσήρθες
     
  3. mottull

    mottull New Member

    Απάντηση: fake ή δήθεν;

    λοιπόν, όλες οι περιπτώσεις ήταν σχεδόν πανομοιότυπες, σε προσωπικές σχέσεις και όχι εξ αποστάσεως, στην αρχή μου έλεγαν τις φαντασιώσεις τους και όταν είδαν πόσο συμφωνώ μαζί τους γίναν καπνός. Ψάχνω ένα κόλπο να καταλαβαίνω τους ντεμεκ.
    Αλήθεια λες να νομίζουν πως είναι της μόδας κι αυτό μου πέρασε απο το μυαλό.
     
  4. Guest05

    Guest05 Guest

    Re: Απάντηση: fake ή δήθεν;

    Μα και συ βρε καρντάση έπρεπε να λες συμφωνώ;
    Μαύρο αυτές άσπρο εσύ. Και χαλλλλαρά. Και μη σε βάζει από κάτω. Μίλα με τα κορίτσια μας εδώ και θα σου πουν πως «όταν το μπορούν δεν θέλουν κι όταν δεν μπορούν το θέλουν»
     
  5. sapfw

    sapfw λιβελούλα Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: fake ή δήθεν;

    εξαιρετική ατάκα!
     
  6. little_slut[PieR]

    little_slut[PieR] Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: fake ή δήθεν;

    Ε, τι μαζοχίστριες θα ήμασταν αλλιώς...
     
  7. Guest05

    Guest05 Guest

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: fake ή δήθεν;

    Ντεμέκ...
     
  8. mazoslave

    mazoslave Regular Member

    Για τι πράγμα μιλάτε?
     
  9. dentman

    dentman Guest

    Απάντηση: fake ή δήθεν;

    Στάσου μισό λεπτό να καταλάβω.. Είχες σχέση τέσσερεις μήνες, άκουγες τις φαντασιώσεις κι εσύ καθόσουν;; Μήπως ...άργησες να πάρεις μπροστά και το κορίτσι ξενέρωσε;; Λέω εγώ τώρα... Στη βράση πάντως κολλάει το σίδερο! 
     
  10. dentman

    dentman Guest

    Απάντηση: fake ή δήθεν;

    Πάντως, για να λέμε και του στραβού το δίκιο, έχεις ακούσει το τραγούδι των Κατσιμιχαίων "τα λόγια τα μεγάλα που'χω πει";; Για τις γυναίκες που περιγράφεις το γράψανε..  
     
  11. Kits

    Kits Contributor

    Υπαρχει η παροιμια που λεει οτι σπειρεις θα θερισεις....

    Γιατι φταινε ολες οι αλλες παντα?
     
  12. Lady_D_Arbanville

    Lady_D_Arbanville Regular Member

    Απάντηση: fake ή δήθεν;

    μαλλον εχεις δικιο ..mottull ...φαινομενο θεσσαλονικης....
    και οσο για το"οτι σπειρεις θα θερισεις."...ο θεριστης... την κοπαναει..πριν το θερος..
    και οπως λεει το ασμα..
    "θελει..μαγκια"