Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Fantastic beasts and where to find them

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Art and Literature' που ξεκίνησε από το μέλος Ηλίας, στις 7 Ιανουαρίου 2019.

  1. gazza

    gazza Regular Member

    αυτον...και μονο
     
     
  2. rea..

    rea.. Contributor

    Gaz, the gazmanian devil . 
     
  3. brenda

    brenda FU very much

     

    Eξημερωμένα πια...
     

    Για μια τέτοια ένωση αξίζει κανείς να ξαμολύσει κάθε δαίμονα και κάθε τέρας που κρύβει μέσα του θαρρώ! 
     
  4. Ηλίας

    Ηλίας Γυμνός και ζωντανός, εσείς;

    Ναι.

     
  5. brenda

    brenda FU very much

     

    Ποιος είναι ο εχθρός που με κυνηγά?
    Ποιος με καταδιώκει?
    Από τι τρέχω να κρυφτώ?
    Ποιος μπορεί στ΄αλήθεια να με νικήσει?
    Ποιον πρέπει να μελετήσω, να τον μάθω για να τα καταφέρω?
    Ο θρίαμβος μου πόσο μετράει?
    Όταν θα΄μαι εγώ ο νικητής, εγώ και ο χαμένος...
     
  6. brenda

    brenda FU very much

    "Λες έχω αμπέλια και χωράφια και σπίτια και γης. Κουράδες έχεις. Κανένας άνθρωπος δεν έχει γη. Η γης έχει εμάς και σπάει κέφι μαζί μας, άσε που την ενοχλάμε κάθε λίγο σαν κοτόψειρες.

    Δύναμη; Μπούρδες. Ίδρωσες να κάνεις μια πολυκατοικία 46 διαμερίσματα και πλακώνει ένας σεισμός και στην κάνει λιάδα.

    Πήρες παρασήματα και χειροκροτήματα και ζήτω και έρχεται αδερφάκι μου ένα τόσο δα μικρόβιο από συνάχι και σε κάνει μια πτωματάρα χωρίς να το καταλάβεις.
    Έβαλες παρά στην μπάντα και διέταξες κόσμο κάντε έτσι ρε μερμήγκια ασήμαντα, και σε πιάνει ένα κόψιμο και είσαι ρεζίλης στη λεκάνη του καμπινέ.
    Κάνεις το δυνατό κι έτσι και πιάσει μια παγωνιά τρέμεις σαν παλιόσκυλο και από την άλλη μεριά, μια μολόχα, ένα χορταράκι ασήμαντο, κάθεται όλη νύχτα και τρώει τους αέρηδες και το χιονιά και το πρωί είναι φρέσκο και δεν τού γινε τίποτα.
    Πούν’ η δύναμή σου ρε φιόγκο κάτου από τούτο εδώ το Σύμπαν που μας πλακώνει με το βάρος του; Πούναι τα μεγαλεία σου και το τουπέ σου; Μια ανάποδη να πάρουνε τα πράματα, στα λεφτά, στα πολιτικά, στην υγεία, στα όλα που την βασίζεις, πας, ξεγράφτηκες και μήτε που θέλουνε να σε θυμούνται οι άλλοι.
    Πέθανες και περάσανε πενήντα χρόνια και μήτε κανένας ξέρει αν υπήρξες και αν έκανες και σε φοβηθήκανε και σε λογαριάσανε."

    ΝΙΚΟΣ ΤΣΙΦΟΡΟΣ
     
     
  7. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Δεν έχω τέρατα μέσα μου.
    Έχω κουτάβια.
    Ποιος μπορεί να αντισταθεί σε μια τέτοια φάτσα όταν σου ζητάει κάτι;

     
     
  8. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

  9. ἀστράρχη

    ἀστράρχη an asteroid ☆•○•°¤●° Contributor

  10. Alice in wonderland

    Alice in wonderland sui generis Contributor

  11. Alice in wonderland

    Alice in wonderland sui generis Contributor

  12. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    Σοφό.