Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Feet and Not Only

Συζήτηση στο φόρουμ 'Ποδολαγνεία' που ξεκίνησε από το μέλος mds, στις 12 Δεκεμβρίου 2006.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. mds

    mds Regular Member

    Γεια σας,
    δεν πίστευα οτι υπάρχει αυτό το υπέροχο site. Επιτέλους ήρθε η ώρα της αλήθειας.
    Υποτάσσω και υποτάσσομαι. Δεν κρύβω οτι δεν προβαίνω σε ακρότητες. Αλήθεια τι να σημαίνει ακρότητα τελικά? Η μεγάλη μου αρρώστια είναι τα γυναικεία πόδια.
    Να τα γλύφω με τις ώρες. Η φαντασιώσή μου είναι να υπηρετήσω αφέντρα...να την περιμένω να μπει στο σπίτι να της βγάλω τα παπούτσια και να γλύφω τα πόδια τηςΜόνο πόδια οχι παπούτσια. Οπως θέλει όπου θέλει. Επίσης, facesit, ξαφνική διαταγή κλπ διάφορες αναπάντεχες προσταγές. επίσης, δεν εχει γίνει λάθος. Μη σας ξεγελάει το γούστο με το όνομα όπως πολλοί παρατηρήσατε! Αυτό που περιγράφω είναι αυτό που μου λείπει τώρα.
     
    Last edited: 12 Δεκεμβρίου 2006
  2. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Kαλως ηρθες στα ποδια της κοινοτητας....!
     
    Last edited by a moderator: 12 Δεκεμβρίου 2006
  3. gaby

    gaby Guest

    Καλώς τον mds, καλή παραμονή   Μaster είσαι; μοιάζεις για bottom, αν θέλεις πες μου να σου αλλάξουμε το στάτους.
     
  4. gaby

    gaby Guest

    Να υποθέσω ότι βρήκατε αυτόν που αναζητούσατε Εύα;
     
  5. mds

    mds Regular Member

    Απάντηση: Feet and Not Only

    ΟΠΩΣ ΤΑ ΛΕΤΕ ΜΕ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΕΠΙΣΗΜΑΝΣΗ.
    ΟΣΟ ΕΥΚΟΛΑ ΕΙΜΑΙ MASTER ΤΟΣΟ ΕΥΚΟΛΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ SERVANT!
     
  6. Konstantinos

    Konstantinos Staff Member

    μαλλον εκανε λαθος στο προφιλ, μικρο το κακο
     
  7. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Mην το αλλαξεις tender lilly...αμαν καναμε πια να βρουμε Μaster να λατρευει τα ποδια Μας!
    Ποτε δεν ξερεις .. 

    Μεγαλο κακο θα ειναι αλλαξει προφιλ ο ΜASTER ...Κωνσταντινε...Γιατι να αλλαξει επειδη εγραψε την αληθεια ?
    Ωριστε τι κανατε !!!  
    Μου τον αγριεψατε και σηκωσε το κεφαλι απο το πατωμα... 
     
  8. mds

    mds Regular Member

    Απάντηση: Feet and Not Only

    ΕΤΣΙ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ. ΣΗΚΩΝΕΙ ΚΕΦΑΛΙ ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΔΥΣΑΡΕΣΤΕΙΤΕ!
    ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΨΕΙ ΕΛΛΕΙΨΗ ΠΟΔΟΛΑΤΡΕΙΑΣ ΕΔΩ Ε?????
     
  9. Stylianos

    Stylianos Regular Member

    Re: Απάντηση: Feet and Not Only

    Καθε αλλο παρα ελλειψη υπαρχει...
     
  10. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Η σημαντικότερη όλων των ελλείψεων είναι αυτή της ειλικρίνειας - αλήθειας.
    Αυτό σημαίνει ότι αν Ο/όλοι ομολογούσαν τις αδυναμίες τους, τα πάθη τους κλπ θα έβλεπες mds το πόσοι Mastεr θα δήλωναν αυτά που δήλωσες εσύ ευθαρσώς, πιστεύω αφθόρμητα ...και πολύ καλά έκανες (προς απογοήτευση της lilly   )
     
    Last edited: 12 Δεκεμβρίου 2006
  11. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    Καλώς ήρθες αλλά μήπως πρέπει να αλλάξεις το στάτους;;

    Όσο για footlovers........ άλλο τίποτα εδώ  

    Και μία παράκληση, μην χρησιμοποιείς κεφαλαία.
     
  12. mds

    mds Regular Member

    Απάντηση: Feet and Not Only

    Χαίρομαι που είμαστε ειλικρινείς.... και μ'αρέσει το ότι βλέπω να αναγνωρίζετε την άποψή μου.
    Το να έχει κάποιος το θάρρος της γνώμης του είναι τελικά πολύ σημαντικό!
    Πόσοι αλήθεια ντρέπονται να εκφράσουν τον θαυμασμό τους στο ωραιότερο σημείο που "στηρίζει" το αντικείμενο του πόθου...το σώμα της γυναίκας! Οποιος και αν είναι ο ρόλος master or servant η απόλαυση είναι πάντα η ίδια!
     
Thread Status:
Not open for further replies.