Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

femdom marriage

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Art and Literature' που ξεκίνησε από το μέλος _DaRkNiGhT_, στις 6 Δεκεμβρίου 2013.

  1. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

    Μέρος πρώτο

    Λίγα πράγματα για εμένα...

    Είμαι η Άννα, εργάζομαι ως οικονομικός σύμβουλος σε έναν μεγάλο χρηματοοικονομικό όμιλο είμαι υπέρ της γυναικείας κυριαρχίας και ανωτερότητας, όλη μου την ζωή ήμουν πάντα κυριαρχική με μεγάλες δόσεις σαδισμού. Είμαι 42 ετών, 1.65 ύψος περίπου 65 κιλά ξανθιά, με μαλλί μέχρι τους ώμους και μαύρα σκούρα μάτια, οι φίλες μου λένε ότι είμαι πολύ γοητευτική και λέω οι φίλες μου γιατι οι ερωτικές μου προτιμήσεις αφορούν το γυναικείο φύλλο, όσο για τους άνδρες, υπάρχουν στην ζωή μου ως αντικείμενα.

    Με την αδερφή μου, Δήμητρα, έχουμε δύο χρόνια διαφορά. Σπούδαζα πριν αρκετά χρόνια στην Αγγλία όπου όταν τέλειωσε το σχολείο της, με ακολούθησε και σπουδάσαμε παρέα. Σε αυτό το μέρος ήρθαμε και οι δύο σε επαφή τόσο με την σεξουαλικότητα μας όσο και με τον χώρο του σαδομαζοχισμού. Η αλήθεια είναι ότι είμαστε και οι δύο κυριαρχικές, με την διαφορά ότι η Δήμητρα προτιμά τους άνδρες. Εκεί γνώρισε τον Βασίλη, εκείνος έκανε το διδακτορικό του, όταν η μικρή ξεκίναγε τον δεύτερο χρόνο των σπουδών της.

    Ο Βασίλης είναι ένας πολύ καλός άνθρωπος, έδεσαν μαζί από την αρχή. Από την αρχή η σχέση τους ήταν οριοθετημένη, μόλις γυρίσαμε Ελλάδα, αποφάσισε η Δήμητρα να παντρευτούν. Η αλήθεια είναι ότι ήξερα ότι είναι σκλάβος της, όμως είχαμε αποφασίσει πριν παντρευτούν να μην γνωρίζει τίποτα. Πολλές φορές είχα ακούσει τις κραυγές του στο σπίτι, εκείνος νόμιζε ότι άκουγα μουσική και δεν τους άκουγα, όμως απολάμβανα κάθε χτύπημα του μαστιγίου της μικρής στο κορμί του.


    Είχε περάσει ένας μήνας από τότε που είχαν παντρευτεί και ήταν καιρός ο Βασίλης να γίνει ο σκλάβος που η αδελφή μου επιθυμούσε.


    Χτύπησα την πόρτα, μου άνοιξε εκείνος χαιρετηθήκαμε, πήρε το παλτό μου και πήγα στο σαλόνι που ήταν η αδερφή μου, μιλήσαμε για λίγο ενώ μας έφτιαξε τους καφέδες μας και ετοιμαζόνταν να κάτσει δίπλα στην αδελφή μου




    ''Βασίλη μπορείς να γονατίσεις δίπλα μου'' είπε η αδερφή μου

    Τον είδα που τα έχασε, έβαλα τα πόδια μου σταυροπόδι, φορούσα ένα φόρεμα μέχρι το γόνατο, τα παπούτσια μου τα είχα βγάλει πριν.

    Δεν κουνήθηκε, ήθελα να γελάσω, η στιγμή ήταν άκρως ερεθιστική, είναι η στιγμή που η φαντασίωση γίνεται πραγματικότητα και για πολλούς η πραγματικότητα δεν είναι τόσο ερεθιστική όσο το σενάριο που φτιάχνει το μυαλό μας,


    "Βασίλη γονάτισε αμέσως'' η φωνή της αδερφής μου ήταν αυστηρή, κοφτή..

    Διστακτικά, έπεσε στα γόνατα δίπλα στην αδελφή μου, το πρόσωπό του είχε φορά προς τα κάτω, τα μάγουλα του κατακόκκινα από ντροπή, τα δάκρυα του κυλούσαν από το πρόσωπό του.


    Συνεχίσαμε την κουβέντα σαν να μην ήταν εκεί, αυτό ήταν το πιο αργό βασανιστήριο που είχε υποστεί μέχρι εκείνη την στιγμή


    ''Δήμητρα, θα πρέπει να τον δέρνεις περισσότερο αν θες να ανταποκρινεται αμέσως στις διαταγές σου''

    ''Νομίζω ότι έχεις δίκιο αδερφούλα μου, τώρα θα σου ζητήσει πρώτα συγνώμη που δεν υπάκουσε αμέσως και μετά που θα φύγεις η βίτσα μου έχει να του πει σαράντα κουβέντες''

    Τα μάτια της αδελφούλας μου έλαμπαν και οι δύο ξέραμε ότι ο Βασίλης είχε ανταποκριθεί όσο καλά θέλαμε, οι σαράντα φορές με την βίτσα ήταν επιβράβευση.

    Με πλησίασε διστακτικά, γονατιστός δίπλα μου, μόλις είχα ανάψει ένα τσιγγάρο.

    ''Συγνώμη Κυρία Άννα για την συμπεριφορά μου''

    Τα κλαμμένα μάτια του, μου έδειχναν ότι την εννοούσε, δεν ήθελα να τον πιέσω περισσότερο για την ώρα

    ''Δεκτή για πρώτη φορά, την επόμενη όμως...''

    πριν τελειώσω την πρόταση μου πήρα μία ρουφηξιά από το τσιγγάρο μου.

    ''Την επόμενη φορά Άννα μου, θα τον τιμωρήσεις με όποιον τρόπο θέλεις'' συμπλήρωσε η αδερφούλα μου την πρόταση, βάλαμε τα γέλια...


    Είχε περάσει η ώρα, ήταν να φύγω, τον διέταξε να με συνοδεύσει μέχρι την πόρτα, γονατιστός.

    Μου φόρεσε τα παπούτσια μου, ήρθε και η αδελφή μου να με χαιρετήσει, κρατούσε ήδη την βίτσα στο χέρι της...

    Έφυγα ήσυχη, ήξερα ότι η μικρή μου αδελφή θα του έδινε ένα πολύ γερό μάθημα κι εγώ απλά περίμενα την επόμενη φορά.....






    Υ.γ. Δεν ξέρετε πόσο δύσκολο είναι να γράφεις μία ιστορία και να σου απαγορεύεται να αγγιχτείς...ουΦ
     
  2. DutchessV

    DutchessV Regular Member

    Απάντηση: femdom marriage

    Υπέροχο, η γραφή σου είναι καθε φορά εξίσου μαγευτική!
     
  3. MindFeeder

    MindFeeder Η ζωή Μου, να το ξέρεις, είναι επικηρυγμένη. Contributor

    Απάντηση: femdom marriage

    Κι εμένα μου άρεσε..

    Λοιπόν, πιστεύω ότι όταν φτιάξεις πολλά παρόμοια κομμάτια (είτε συνδεόμενα ή ανεξάρτητα μεταξύ τους), να προσπαθήσεις να δημιουργήσεις ένα παζλ... δεν ξέρεις τι θα μπορέσει να βγειι,

    Φιλικά,

    Μάνος
     
  4. vintor

    vintor Being served by unique @Zefi Premium Member

    Απάντηση: femdom marriage

    Πολύ όμορφη ιστορία κι αν ειναι αληθινη οπως λες τοτε χαιρομαι ειλικρινα που εχετε και ζειτε κατι τετοιο, και οι τρεις σας. Μακαρι να συνεχισετε ετσι...

    P.S. Εννοειται οτι περιμενουμε αγωνιως τη συνεχεια....
     
  5. Elysium

    Elysium Contributor

    Απάντηση: femdom marriage


    Καλή είναι αλλά διαβάστε λίγο και την κατηγορία στην οποία αναρτήθηκε.
     
  6. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

    Απάντηση: femdom marriage

    Είχαν περάσει δύο εβδομάδες από την τελευταία μου επίσκεψη.

    Πίναμε τον καφέ μας με την αδερφή μου, ενώ ο Βασίλης έφτιαχνε το φαγητό.

    Η αδερφή μου πήγε στο δωμάτιο της και τον κάλεσε, σε λίγο ήρθαν και οι δύο πάλι πίσω μόνο που..

    Το πρόσωπό του ήταν κατακόκκινο και τα μάγουλα του ήταν νωπά από τα δάκρυα, δάκρυα ταπείνωσης, ήταν πολύ εύκολο να καταλάβω γιατί ντρέποταν τόσο.

    Η μικρή του είχε πεί να γδυθεί και του είχε βάλει μία μαύρη μαγειρική ποδία, δεμένη πίσω από την πλάτη του, 'ηταν μπροστά στην αδελφή της γυναίκας του σχεδόν γυμνός, κοκκινισμένος από ντροπή και πήγε αμέσως στην κουζίνα για να καλύψει την αμηχανία του.

    Όμως όπως έτρεξε να φύγει από μπροστά μας το θέαμα της γυμνής του πίσω μεριάς με αποζημίωσε, αυτή είναι μία πλάτη που της αξίζει γερό μαστίγωμα σκέφτηκα.

    Μοιραζόμασταν την ίδια σκέψη με την Δήμητρα

    ''ανυπομονώ να τον μαστιγώσουμε παρέα'' μου είπε και βάλαμε τα γέλια, ο μικρός δεν ήξερε τι λέγαμε, ο ήχος από το μαγείρεμα δεν του το επέτρεπε.

    Η αδερφή μου πήγε να τον επιθεωρήσει, δεν μπορούσα να τους ακούσω, μόνο διέκρινα τις κινήσης τους, είδα τα νεύρα της μικρής μου, καθώς με τον δείκτη του δεξιού χεριού της κάτι του έδειχνε χαμηλά, είχε θυμώσει, είδα τον Βασίλη να γονατίζει και να την παρακαλάει και η αμέσως επόμενη κίνηση ήταν ένα ανάποδο χαστούκι από την αδερφή μου, είχε πραγματικά θυμώσει, ήταν έξαλλη, συνέχιζε να τον μαλώνει λεκτικά, μέχρι που τον τράβηξε από το αυτί και τον έφερε στο σαλόνι.


    Έμεινε γονατιστός στη μέση του σαλονιού

    '' ο άχρηστος ο άνδρας μου'' φώναζε η αδερφή μου

    ''τι έγινε;'' την ρώτησα

    ''καύλωσε, καύλωσε χωρίς άδεια ο αλήτης. Μας έφτιαχνε φαγητό και το μόνο που σκέφτεται είναι την ευχαρίστηση του, αυτό δεν θα περάσει έτσι''

    Τον τράβηξε από τα μαλλιά και τον σήκωσε όρθιο, με μία κίνηση του έβγαλε την ποδιά του και τον άφησε γυμνό μπροστά μου. Το γυμνό του άτριχο και γυμνασμένο κορμί, ήταν σε απόσταση αναπνοής, η στύση του είχε χαθεί και το πρόσωπό του ήταν γεμάτο δάκρυα, προσπάθησε να καλύψει τα όργανα του, αλλά δύο γερά χαστούκια από την αδερφή μου ήταν αρκετά για να τον σταματήσουν και να τον κάνουν να κλαίει με ληγμούς ντροπής.

    ''Μείνε εδώ γονατιστός και μην μιλάς καθόλου, αλήτη'' τον διέταξε η αδερφή μυο και μας άφησε για λίγο μόνους.

    Σταύρωσα τα πόδια μου και έφερα τις γόβες μου σε απόσταση αναπνοής από τα χείλη του, ήθελε πολύ να τα ακουμπήσει, αλλά όχι ακόμα, δεν το άξιζε.

    Ήρθε η αδερφή μου στα χέρια της είχε ένα buggy whip και μία βίτσα, η μικρή ήθελε να τον τιμωρήσει πραγματικά..
     
  7. DutchessV

    DutchessV Regular Member

    Απάντηση: femdom marriage

    Περιμένουμε εναγωνίως την τιμωρια!!!         
     
  8. straponlady

    straponlady New Member

    Απάντηση: femdom marriage

    Όμορφη περιγραφή με πολύ ωραίες "εικόνες"  
     
  9. monrelhs

    monrelhs New Member

    Απάντηση: femdom marriage

    πολυ ωραια παιρνατε μπραβο παντα τετοια    
     
  10. metal_hammer

    metal_hammer New Member

    Απάντηση: femdom marriage

    πολύ όμορφη αφήγηση! τυχερή η αδελφή σου!
     
  11. lamazda

    lamazda New Member

    όνειρο ζω μη με ξυπνάτε   πανέμορφη ιστορία
     
  12. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

    Ήξερα μέσα μου ότι η αδερφη μου είχε προετοιμάσει το έδαφος για αυτή την τιμωρία. Άλλωστε αυτό που μου είχε ζητήσει να αγοράσω για τον μικρό της, το έκανε εμφανέστερο.

    Ο Βασίλης είχε σταματήσει να δακρύζει, διαπίστωνε ότι θα τιμωρούνταν, μπροστά σε έναν άλλον άνθρωπο και συνειδητοποιούσε πώς θα τον έδερνα κι εγώ.

    Είχα αρχίσει ήδη να γίνομαι μούσκεμα, η πρόκληση πόνου, ειδικά σε άνδρα με γοητεύει πολύ. Η αδερφή μου, έφερε τις χειροπέδες, τον σήκωσε όρθιο κι έδεσε τα χέρια του μπροστά.

    ''Δεν θα κουνιέσαι, δεν θα αποφεύγεις χτυπήματα, αν πέσεις θα σε δέσω μπρούμυτα στο κρεβάτι και θα σε διαλύσω''

    Πήρε το μαστίγιο, μερικά βήματα πίσω του, άρχισε να τον χτυπά. Τους έβλεπα από το πλάι, ακριβώς εκεί που το μαστίγιο συναντούσε το κορμί του, τα μικρά βήματα του και οι κραυγές του.

    ''Γύρισε τον προς το μέρος μου, θέλω να τον βλέπω να υποφέρει'' ζήτησα από την μικρή μου.

    Τον γύρισε και συνέχισε να τον χτυπά δυνατά, το βλέμμα του ήταν στο πάτωμα, ντρεπόνταν να με κοιτάξει

    ''πιο δυνατά Δήμητρα'' ενθάρρυνα την αδελφή μου

    Σήκωσε το βλέμμα του με κοίταξε, με κοίταξε με φόβο, αυτόν τον φόβο του θα τον πλήρωνε.

    Η μικρή συνέχισε να τον χτυπάει, τον είχε ματώσει ήδη στην πλάτη, ήταν ώρα για την βίτσα μου, αλλάξαμε θέση με την αδελφή μου, όμως εκείνη ήθελε να είναι από πίσω μου.

    Εμένα μου αρέσει να δέρνω τα αντικείμενα μου πολύ δυνατά, χωρίς να έχω πράγματα που με εμποδίζουν, έβγαλα την μπλούζα μου και το σουτιέν μου, πήρα την βίτσα.

    Η αδερφή μου, από πίσω μου κοίταζε το χέρι μου που σηκώνονταν ψηλά για να προσγειωθεί η βίτσα στα κωλομέρια του, μερικές στιγμές να πάρει ανάσα, το χέρι μου όπλιζε πάλι και ο κώλος του έπαιρνε το σχήμα και το χρώμα που του ταίριαζε.

    Έκλαιγε ο Βασίλης, αλλά αυτή την φορά από πόνο, σταμάτησα στα 50 χτυπήματα, η βίτσα είχε γεμίσει με το αίμα του, ο πόνος είχε κυριεύσει το κορμί του, αλλά δεν είχα σκοπό να σταματήσω όχι τώρα.

    Έφερα από την τσάντα μου το δώρο του, μία ζώνη αγνότητας, πλαστική γι αρχή, το πέος του ήταν ώρα να μπει στο κλουβί του.

    Κατάλαβε τι ήταν, ήξερε ότι θα κλειδωθεί, τον πληροφορήσαμε ότι θα κρατήσουμε και οι δύο από ένα κλειδί για την ασφάλεια του, άρχισε ήδη να καταλαβαίνει ότι από εδώ και πέρα θα έχει να κάνει και μαζί μου.

    Η αδερφή μου, πήγε μπροστά του, τον έπιασε από τα αρχίδια δυνατά, με τα μακρυά της νύχια, άρχισε να τα μπήγει στο δέρμα του, ούρλιαζε από φόβο και πόνο, του τράβαγε τα αρχίδια με δύναμη, ενώ δεχόνταν τα δέκα πιο γερά χτυπήματα από την βίτσα μου, ήταν έτοιμος να λιποθυμήσει, όταν ακούστηκε το κλικ από την ζώνη αγνότητας του, οι χειροπέδες του λύθηκαν, γονάτισε και πήγε μπουσουλώντας μέχρι την κουζίνα, είχαμε πεινάσει και ο σκλάβος έπρεπε να μας φροντίσει...