Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

femdom marriage

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Art and Literature' που ξεκίνησε από το μέλος _DaRkNiGhT_, στις 6 Δεκεμβρίου 2013.

  1. vanessapret

    vanessapret Regular Member

    καλά αυτά δεν γίνονται στην ελλάδα!
    ωραία ιστορία πάντως
     
  2. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

    γίνονται σε μικρότερο ή σε μεγαλύτερο βαθμό.
    Παρεπιμπτόντως έχει περάσει γενικώς η ιδεά ότι στο εξωτερικό γίνονται πολύ αυτά.... Μπααα!!
     
  3. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Πιστεύω πως στην Ελλάδα ενδεχομένως γίνονται πολύ χειρότερα, απλώς είναι κεκλεισμένων των θυρών και δε μαθεύονται..
     
  4. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

    ναι κι εξαρτάται πολύ, από τους ανθρώπους που συμμετέχουν, το open mind και πολλούς άλλους παράγοντες.
    Επίσης σε τέτοιες καταστάσεις δεν είναι μόνο η καύλα της στιγμής, επίσης για το υ, είναι αρκετά δύσκολα αυτά.
     
  5. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

    Επίσης από υποψίες και όχι μόνο, σε μικρότερες πόλεις, σε νησιά αλλά ακόμη και στην Θεσσαλονίκη, που είναι η αμέσως μικρότερη από την Αθήνα, γίνονται πολύ περισσότερα πράγματα.
    Βέβαια αυτό ίσως το νομίζω γιατί την Αθήνα την εγκατέλειψα νωρίς, αλλά από εμπειρίες δικές μου και φίλων έτσι καταλαβαίνω.
     
  6. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Ναι έχω παρόμοιες πληροφορίες....  
     
  7. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

    Τρομάζω στην διασταύρωση των πληροφοριών μας  
     
  8. ilias1

    ilias1 https://vimeo.com/61962404 Contributor

    Πώς έχει άραγε εξελιχθεί η τάση του femdom marriage, τα τελευταία χρόνια στην ελλαδα;