Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Femdomme video

Συζήτηση στο φόρουμ 'Γυναικεία Κυριαρχία' που ξεκίνησε από το μέλος anima0, στις 25 Αυγούστου 2010.

  1. anima0

    anima0 Regular Member

    Ενα δώρο για τις φίλες μας: ελληνικό, ερασιτεχνικό( ; ) βίντεο.

    Το είχαν αναρτήσει παλιότερα, ίσως ξεχάστηκε. Απολάυστε !

    ελληνικό, ερασιτεχνικό-femdomme
     
  2. devine_sub

    devine_sub Contributor

    Απάντηση: Femdomme video

    Συμπαθέστατη η Κυρία ... έχει πολύ ωραία μαλλιά.  

    Τα γαλλικά της μου θυμίζουν κάποια από τις Ουρσουλίνες, αλλά ... δεν πρέπει να είναι η ίδια.
    {Λόγω ηλικίας, βεβαίως-βεβαίως!}
     
  3. Ninevi

    Ninevi Regular Member

    Απάντηση: Femdomme video

    Όχι ιδιαίτερα ανθεκτικός ο σκλαβίνος, ειδικά στα κεριά.
     
  4. atasai

    atasai Regular Member

    Ερασιτεχνικό ο μαζοχούλης και η σαδούλα; Ντροπή...
     
  5. devine_sub

    devine_sub Contributor

    Απάντηση: Re: Femdomme video

    H Κυρία φέρεται "επαγγελματικά".

    Και διευκρινίζω: όταν ο "μαζοχούλης" τελειώσει, τελειώνει και το session. Συνεπώς, όλη η διαδικασία στρέφεται γύρω του και όχι γύρω Της.
     
  6. ipakouo_skilaki

    ipakouo_skilaki Regular Member

    Απάντηση: Femdomme video

    Μια χαρουλα...  
     
  7. anima0

    anima0 Regular Member

    Απάντηση: Femdomme video

    Η Κυρία είχε ωραίο ύφος όταν φτιαχνόταν. Αυτό και οι ρώγες με πείσαν πως ευχαριστιόταν πραγματικά (επαγ.ή.ερασ).

    Τα κορακίσια μαλλιά και η προφορά μου θυμίσαν Κυπρία... αλλά τα παρθεναγωγεία των Ουρσουλίνων έχουν κάτι που πάντα ενέπνεε την φαντασία - μ'αρεσει πως σκέπτεστε.

    Οσο για το πότε τελειώνει μπορείτε να το εκλάβετε και ως καλό έλεγχο - του επέτρεψε να τελειώσει (μεγαλόψυχη) όταν χόρτασε.

    Ναι όντως, είναι όμως ωραίο πως σφαδάζει και πως κάθεται πάνω και τον ακινητοποιεί.

    Δεν με πείθει πολύ στο γαμήσι ο τύπος. Η αναπνοή (Κυρία Νινευί ειδικότης σας ( ; ) το εκπνέειν - το ξέπνοο ) δεν έχει αρκετή σχέση με την ώθησή της. Επιπλέον προσέξτε το βίντεο, μοιάζει να γλιστράει κάτω του το στραπ, όχι να είναι μέσα του... ή αυτό ή είναι τελείως λάσκα ο τύπος  



    εεε.. είπαμε δε θα γίνω και προαγωγός, υπερασπιστής του βίντεο, ελπίζω να το ευχαριστηθήκατε  
     
  8. devine_sub

    devine_sub Contributor

    Απάντηση: Femdomme video

    Και πού να μάθετε τι άλλα σκεπτόμουν βλέποντας το βίντεο!
    *giggles*

    Πράγματι, συμπαθές ήταν, ευχαριστώ που μας το επισημάνατε.  
     
  9. anima0

    anima0 Regular Member

    Απάντηση: Femdomme video

    Πολύ θα ήθελα να ακούσω αγαπητή μου, από σας εξαρτάται.
     
  10. devine_sub

    devine_sub Contributor

    Απάντηση: Femdomme video

    Ως πρώτη γεύση, τολμώ να πω ... κρίμα που δεν είχε μια καλή κοπέλα να της κάνει παρέα. Ξέρω μερικές που θα επεδείκνυαν προθυμία, απόφοιτες των Ουρσουλινών και μη. ;>

    Υ.Γ. {Δεν έχω p.m.} Ρωτήστε τον Αφέντη μου, παρακαλώ.
     
  11. zwg

    zwg Regular Member

    Η αλήθεια είναι ότι η Κυρία είναι πολύ καλή και συμπαθέστατη θα έλεγα. Αλλά ο σκλάβος λιγάκι fake! Σε οτιδήποτε κάνει λες και υποφέρει! Σαν να τον πυροβολείς ένα πράγμα! Αα και κάτι τελευταίο..... έφτυσε τόσα κάτουρα από μια Τέτοια Κυρία;; Τσ Τσ ντροπή!!  
     
  12. blindfold

    blindfold Contributor

    Απάντηση: Femdomme video

    χαχαχαχα

    Ουρσουλίνα ,αυτό και αν είναι ιστορική έμπνευση ..!

    anyway ,πίσω στο βίντεο για ελληνικά δεδομένα καλό ήταν ,ο φίλος μας μόνο που βόγκαγε με το παραμικρό ,όχι μόνο στα κεριά και γλτφομούνι να έκανε βόγκαγε λες και έπρεπε να πείσει το δάσκαλο ότι είναι άρρωστούλι..!

    αυτό το έντονο βογγητό με κούρασε ,ειδάλως θα μπορούσε να με είχε ερεθίσει ..