Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

First time anal - πώς και γιατί?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Mimie, στις 27 Αυγούστου 2009.

  1. deppie_cd

    deppie_cd Regular Member

    Απάντηση: First time anal - πώς και γιατί?

    Η δική μου πρώτη φορά..... ήταν κάπου στα 15 μου....... κατά μεγάλο μέρος υποχρεώθηκα να το κάνω..... με έναν άνθρωπο 30 χρόνια μεγαλύτερο μου και οικογενειακό φίλο.......... πόνεσε πολύ...
     
  2. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    Προσωπικά, δεν είχα κάποια αναστολή και ήταν κάτι που ήθελα πολύ να δοκιμάσω. Τα κατάφερα (   ) κάπου στα 15 ή 16 μου(καταραμένο Αλτσχέιμερ!).
    Η εμπειρία ήταν φανταστική. Μάλιστα, η ένταση ήταν τόσο υπέροχη και η αίσθηση τόσο μοναδική, που μετά ήμουν σαν ζαλισμένο κοτοπουλάκι, πεσμένη στο κρεβάτι, μουδιασμένη, ανίκανη να μιλήσω ή να σταθώ στα πόδια μου.

    Φιου..ωραίες εποχές!! 
     
  3. Mimie

    Mimie Regular Member

    Re: Απάντηση: First time anal - πώς και γιατί?

        κρίμα, τίποτα δεν πρέπει να γίνεται με τη βία.....    
     
  4. Mimie

    Mimie Regular Member

         

    Τυχερούλα, εσύ είσαι textbook case......  
     
  5. deppie_cd

    deppie_cd Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: First time anal - πώς και γιατί?

    χχμμμμ όχι δεν εννοώ ότι δεν ήθελα... αλλά αυτό είναι μια άλλη μεγάλη ιστορία  
     
  6. danai

    danai Regular Member

    Απάντηση: First time anal - πώς και γιατί?

    μια από τα ίδια, αν βγάλεις το "κάτι". Έκανα το τεράστιο λάθος να εμπιστευτώ κάποιον.
    Κάτι είχε το ποτό - γιατί μεθυσμένη δεν ήμουν - και κατάλαβα τι συνέβη όταν ξύπνησα από τον πόνο δεμένη μπρούμυτα στο κρεβάτι.
    Χρειάστηκε να περάσουν δύο χρόνια για να το δοκιμάσω.
    Ακόμα και τώρα, μόνο με όποιον μου κάνει κλικ. Όχι με οποιονδήποτε.
     
  7. Animator

    Animator Regular Member

    Re: Απάντηση: First time anal - πώς και γιατί?

    Μια διορθωσουλα. Το λαθος ηταν οτι εμπιστευτηκες καποιον χωρις τις σωστες βασεις (η αλλιως χωρις πληρη γνωση για αυτον). Η εμπιστοσυνη ειναι κατι που κερδιζεται με κοπο και δεν δινεται ετσι. Βεβαια δεν ξερω την περιπτωση οποτε μπορει να σφαλλω.  
     
  8. danai

    danai Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: First time anal - πώς και γιατί?

    Σ' ευχαριστώ πολύ.
    Προφανώς ήταν δικό μου λάθος που βρέθηκα δεμένη στο κρεβάτι.
    Ίσως να έφταιγε και το κρεβάτι.
     
  9. Durcet

    Durcet In Loving Memory

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: First time anal - πώς και γιατί?

    Σαφέστατα! Είναι άλλωστε γνωστό τοις πάσι πως για τις λανθασμένες επιλογές μας φταίει το κρεβάτι.  
     
  10. Puma

    Puma Regular Member

    Προσωπικά, ποτέ δεν πιέζω καταστάσεις και φυσικά δεν πιέζω μία κοπέλα για τέτοια εμπειρία. Anyway, πριν αρκετά χρόνια, ήμουν με μία κοπελίτσα, η οποία δεν είχε κάνει ακόμα ολοκληρωμένη σχέση. Το αξιοπερίεργο είναι ότι μού ζήτησε η ίδια να δοκιμάσουμε πρωκτικό σεξ, αφού, όπως μού είχε εκμυστηρευτεί, και παρά τις λίγες μέχρι τότε εμπειρίες της, την εξίταρε πάρα πολύ σαν ιδέα, πιο πολύ και από το να ολοκληρώσει. Και τελικά συνέβη πρώτα το πρώτο, το οποίο της άρεσε και πολύ, ίσως επειδή ήταν και έτοιμη ψυχολογικά να το δοκιμάσει.
     
  11. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Απάντηση: First time anal - πώς και γιατί?

    Α ρε Ελλαδάρα αθάνατη με τα οικογενειακά χωσίματα...
    Πού να τρέχεις να το βρεις οταν ειναι δίπλα σου φρεσκο και λαχταριστο...?
    Οτιδήποτε κι αν ειναι αυτο... κοριτσακι, αγορακι... όλα παίζουν....
    ο καλός ο μυλος τα αλέθει όλα...
     
  12. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Απάντηση: First time anal - πώς και γιατί?

    Μόνο οι γυναίκες κάνουν πρωκτικό σεξ;