Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

First time anal - πώς και γιατί?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Mimie, στις 27 Αυγούστου 2009.

  1. Mimie

    Mimie Regular Member

    Re: Απάντηση: First time anal - πώς και γιατί?

    Μόνο γυναίκες βέβαια....


    ....και όχι όλες εννοείται, εμείς οι δυο τρεις εδώ...... 
     
  2. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: First time anal - πώς και γιατί?

    Έχεις δει πολλούς άντρες (αν μιλάς βέβαια γι' αυτούς που κάνουν πρωκτικό σεξ ως "αποδέκτες") να μιλάνε γιά φόβους, αναστολές, επιλογές κλπ; Απ' ότι έχω καταλάβει, μόνο οι γυναίκες το σκέφτονται. Οι άντρες είναι "όσοι πιστοί προσέλθετε, ο καλός ο μύλος, όλα τ' αλέθει" (γιά να μην πω ότι ακόμη και παριζάκια αλέθει, ενίοτε)...


     
  3. atasai

    atasai Regular Member

    Re: Απάντηση: First time anal - πώς και γιατί?

    Για τις γυναίκες λέμε "κάποιες τον παίρνουν αφού ξεπεράσαν τις αναστολές τους και κάποιες έχουν αναστολές".

    Για τους άντρες μας λες "κάποιοι θέλουν να βάλουν μέσα τους ό,τι βρουν και το κάνουν χωρίς ταμπού και κάποιοι δεν θέλουν".

    Προτείνω να συμφωνήσουμε πως υπάρχει και για τα δύο φύλα ένα ποσοστό που δεν έχει τέτοιες επιθυμίες* και ένα άλλο που τις έχει άλλα όχι μόνο δεν τις πραγματώνει, αλλά ούτε καν τις συζητάει από φόβο και αναστολές. Οπότε ας μην είμαστε και τόσο σίγουροι για αυτή την "άνεση" των ανδρών. Εκτός και αν νοσταλγείς κουβέντες περί ομοφοβίας. (χοχο)

    *αν και θεωρώ απίθανο αυτοί που δεν τις έχουν να μην "βεβαιώθηκαν" γι' αυτό με κάποιο τρόπο ;-)
     
  4. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: First time anal - πώς και γιατί?


    Όχι, δεν θα μπω στη διαδικασία να μιλάω γιά ποσοστά, τη στιγμή που δεν υπάρχουν στοιχεία γιά τα ποσοστά, και ως εκ τούτου δεν είναι δυνατό να εξαχθεί κανένα σοβαρό συμπέρασμα.

    Εκτός αυτού, από την τελευταία φράση σου (την "*") κρίνω τον τρόπο σκέψης σου (επί του θέματος) τόσο συνολικά εσφαλμένο και ξένο προς το δικό μου, που δεν πρόκειται να συνεννοηθούμε.


    Κρατώ λοιπόν μόνο το (χοχο), που αν δεν κάνω λάθος, σημαίνει "hugs & kisses"...




     
  5. Mimie

    Mimie Regular Member

    Re: Απάντηση: First time anal - πώς και γιατί?

         

    Πόσα κιλά μ-----ς πρέπει να είσαι για να κάνεις κάτι τέτοιο.....

    Ευτυχώς που το ξεπέρασες...... 
     
  6. glafki

    glafki New Member

    Απάντηση: First time anal - πώς και γιατί?

    Πιτσιρίκα ήμουν, ακόμη έπαιζα μπάσκετ και δεν είχαν περάσει πολλά χρόνια από όταν είχα σταματήσει να δέρνω τα αγόρια. Ο τύπος μου έριχνε χαλαρά 30 χρόνια, νόμιζα ότι ήμουν ερωτευμένη με τους ελαφρά γκρίζους κροτάφους του. Παράξενο μου είχε φανεί, αλλά όλο και έτρεχα να τον συναντήσω ανάμεσα από τα φροντιστήρια. Το ζητούσε η ψυχούλα μου ή μάλλον τα ήθελε ο κώλος μου!
     
  7. Iapetos

    Iapetos Regular Member

    Η δική μου πρώτη φορά ήταν τόσο υπέροχη και συνάμα τόσο αηδιαστική (Βέβαια ήμουν αρκετά πιτσιρικάς για να νιώσω το μέγεθος αυτό της αηδίας).

    Το "θύμα" 'ηταν μια γυναίκα κατά πολύ μεγαλύτερη μου (στα 17 εγώ γύρω στα 30-40 αυτή), διαζευγμένη που έμενε μερικά στενά πιο κάτω από το πατρικό μου. Καθώς φαίνεται ήταν αρκετά δεκτική στην συγκεκριμένη πράξη με πολλούς ενδιαφερόμενους πριν από εμένα, τόσο πολλούς που μας συνέβη αυτό που οι γιατ΄ροί περιγράφουν ως prolapse. Για αρκετό καιρό αντιμετώπιζα την ιδέα του πρωκτικού σεξ με τρόπο φοβικό, ευτυχώς όμως βρέθηκαν στη ζωή μου παρτενέρ που με βοήθησαν να ανακαλύψω την ομορφιά και την ηδονή που η πρωκτική είσδυση προσφέρει.
     
  8. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Απάντηση: First time anal - πώς και γιατί?

    Η δική μου πρώτη φορά ήταν καλή. Τόσο καλή ώστε να πάω με τουλάχιστον άλλους είκοσι  

    Δεν ντρέπομαι για το σεξ. Ούτε για το φαγητό. Ούτε για τον ύπνο. Η ζωή είναι μικρή για αυτό. Εκτός αν το απολαμβάνω.

    Ιστορικός, λίγο μεγαλύτερος από μένα, ωραίο παιδί, έκανε καλό κρεβάτι, αλλά δεν γοήτευσε ο ένας τον άλλον.

    Ξαναβρεθήκαμε μετά από δύο χρόνια. Είχα αρχίσει να χάνω το ενδιαφέρον μου για τους άντρες, οπότε δεν μου φάνηκε τόσο καλό.

    Υ.Γ. Μόνο ως παθητικός.
     
  9. Mimie

    Mimie Regular Member

    Η δική μου πρώτη φορά ήταν...... super.

    Ήμουν σε σχέση, περνούσαμε καλά, δεν είχα ιδιαίτερη άποψη για το πρωκτικό σεξ, μάλλον δεν το είχα σκεφτεί, αλλά αν μου το είχε ζητήσει σίγουρα θα κολλούσα στην υγιεινή, στο φόβο κλπ...

    Μικροί κι οι δυο, δεν υπήρχε χώρος να βρισκόμαστε, ούτε λεφτά για ξενοδοχείο, και έτσι είχαμε εντοπίσει διάφορα "απόμερα" σημεία σε παρκάκια και το κάναμε μεταμεσονύκτια, σαν τα κουνέλια.... Θυμάμαι ότι φορούσα πάντα μακριές φούστες, just in case....  

    Ένα από αυτά τα βράδια, είμαστε στο μικρό παρκάκι, εκείνος κάθεται στο παγκάκι, εγώ τον έχω καβαλήσει (με τη φούστα-αντίσκηνο να σκεπάζει τα ανομολόγητα) και με ανεβοκατεβάζει στο καυλί του με δύναμη, το μουνί μου είναι πρησμένο, είμαστε κι οι δυο αλλού....

    ..... και ξαφνικά, βρίσκεται το μισό μέσα στον κώλο μου..... ούτε προετοιμασία, ούτε δάχτυλο, ούτε λιπαντικό ούτε τίποτα..... παγώσαμε κι οι δυο, και για δυο τρία δευτερόλεπτα μείναμε να κοιταζόμαστε στα μάτια..... ακόμα θυμάμαι το βλέμμα του καθώς χαμήλωσα να πάρω και το υπόλοιπο μέσα μου.... δεν υπήρχε σκέψη, αναστολή, φόβος, μόνο το καυλί του στον κώλο μου, η απόλυτη ένωση..... συνέχισε να με ανεβοκατεβάζει, λίγο πιο αργά τώρα, μέχρι που χύσαμε κι οι δυο με σπασμούς.....

    .....μετά το σώμα μου ήταν λυμένο, δε μπορούσα να σταθώ.... δεν υπήρχε πόνος, μόνο η περιοχή ήταν μουδιασμένη και πρησμένη..... με σκούπισε με ένα χαρτομάντηλο, ήταν λίγο ροζ..... σηκωθήκαμε, με πήρε αγκαλιά και περπατήσαμε αμίλητοι τα οχτώ τετράγωνα ως το σπίτι μου....κάθε τόσο ένιωθα το σπέρμα του να τρέχει και έπρεπε να κρατηθώ από πάνω του γιατί ήταν αφόρητα ευχάριστο.....

    .... Αργότερα μου είπε ότι και για εκείνον ήταν η πρώτη φορά, και ότι έπαθε σοκ, φοβήθηκε ότι με πόνεσε, και ότι θα θυμώσω..... εννοείται ότι το ξανακάναμε πολλές φορές, πιο οργανωμένα βέβαια.... 
     
  10. gdima57

    gdima57 New Member

    Απάντηση: Re: First time anal - πώς και γιατί?

    Η πιο ωραία ιστορία που έχω ακούσει σχετικά με το θέμα..
    πραγματικά ζηλεύω...  
     
  11. SensualTorturer

    SensualTorturer Regular Member

    Εξαιρετικό .. αν και αυτό το "πιο οργανωμένα" που λες .. δημιουργεί ερωτηματικά και θέματα προς συζήτηση!
     
  12. tinkerbelle

    tinkerbelle Regular Member

    Re: Απάντηση: First time anal - πώς και γιατί?

    επί του σχολίου, ποιητικώς... 

    Sphincter

    I hope my good old asshole holds out
    60 years it's been mostly OK
    Tho in Bolivia a fissure operation
    survived the altiplano hospital--
    a little blood, no polyps, occasionally
    a small hemorrhoid
    active, eager, receptive to phallus
    coke bottle, candle, carrot
    banana & fingers -
    Now AIDS makes it shy, but still
    eager to serve -
    out with the dumps, in with the condom'd
    orgasmic friend -
    still rubbery muscular,
    unashamed wide open for joy
    But another 20 years who knows,
    old folks got troubles everywhere -
    necks, prostates, stomachs, joints--
    Hope the old hole stays young
    till death, relax


    by Allen Ginsberg