Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

First time anal - πώς και γιατί?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Mimie, στις 27 Αυγούστου 2009.

  1. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Ετσι κολλησε aids ενας gay φιλος μου , τον μεθυσε τον πηδηξε και του κατεστρεψε τη ζωη. Προσεχετε με αυτα!
     
  2. sylviacross1965

    sylviacross1965 Regular Member

    από τοτε εχουν περασει χρονια, σε αυτό το θεμα ημουν τυχερος δεν επαθα τιποτα, αλλα οντως προσεχω πολύ δεν είναι αστεια πραγματα αυτα
     
  3. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Eτσι καλα κανεις γιατι μια φορα θα γινει! Κατα τα αλλα have fun with it!
     
  4. sylviacross1965

    sylviacross1965 Regular Member

    Αλλωστε αυτο
    Αλλωστε αυτος εγινε ο εραστης μου,μεντορας μου και ΑΦΕΝΤΗΣ μου για τα επομενα 5 χρονια
     
  5. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    σε αυτη τη περιπτωση η τυχη ηταν μαζι σου!!!
     
  6. sylviacross1965

    sylviacross1965 Regular Member

    οντως ημουν τυχερος από ολες τις αποψεις, αν και η πρωτη μου φορα εγινε ενώ ημουν μεθυσμένος η εμπειρια μου αυτή ηταν τοσο ωραια που τον ερωτευτικα αμεσως, αλλωστε εγω επιδιωξα να μεθυσω για να πεσουν ολες μου οι αναστολες