Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Foot-smelling

Συζήτηση στο φόρουμ 'Ποδολαγνεία' που ξεκίνησε από το μέλος MiB, στις 8 Σεπτεμβρίου 2008.

  1. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    ΟK atasai!!  
    Ησύχασα τώρα, επειδή προς στιγμήν νόμισα ότι έχασα κάτι!!  

    To "θεωρητικά" και το " θα έπρεπε" με κάλυψε!
    Όταν από θεωρεία το δω να συμβαίνει και σε πράξη ...τότε θα το συζητήσουμε αναλυτικά και επισταμένως!!
     
     
  2. Tropical_Storm

    Tropical_Storm Regular Member

    Συμφωνω με την SM Art Lady και την Dora.

    Πραγματικα μου κανει εντυπωση να ακουω οτι δεν αρεσει σε καποιες γυναικες η παρα πολυ ωραια αισθηση της ποδολατρειας. Ισως να εχουν καποιους ενδυασμους η να ντρεπονται για καποια πιθανη μυρωδια. Προσωπικα, φροντιζω την σωματικη μου καθαριοτητα απο το κεφαλι μεχρι και τα ποδια, και δεν μου ειναι δυνατον να αφησω τα ποδια μου βρομικα, ακομη και οταν μου εχει ζητηθει απο καποιον. Πολλες φορες βαζω αρωμα στις πατουσες μου και τα παπουτσια μου.
    Τωρα, αν συμβει να εχω μολις βγαλει τα παπουτσια μετα απο μια ολοκληρη μερα και θελει ο partner μου να μου φιλησει τα ποδια, τι να πω; Αν δεν τον χαλαει αυτον η μυρωδια, γιατι να με χαλασει εμενα;  
     
  3. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Re: Απάντηση: Foot-smelling

    Πως Μου διέφυγε αυτό και δεν το διάβασα? Ανεπίτρεπτο!
    Εκτός από την τελευταία παράγραφο που η dora αποκαλεί τους άνδρες τράγους, ενώ για μένα είναι "σκυλιά" ή "κουτάβια", στα υπόλοιπα συμφωνώ!
     
  4. MiB

    MiB Regular Member

    Αυτό ακριβώς..

    Συμφωνώ απόλυτα με τις απόψεις σου SM_Art_Lady και σε ευχαριστώ για τόσο ενεργή και ουσιαστική συμμετοχή σου στο νήμα μου.

    Όσο για το ότι μπορώ να προσφέρω οργασμό σε μία γυναίκα γλύφωντας τα πόδια της ή άλλα σημεία του σώματός της εκτός από το αιδοίο της, εννοείται ότι θα χαϊδεύεται κι εκείνη παράλληλα.. Για να φτάσει στο σημείο να χαϊδεύεται όμως μια γυναίκα μέχρι να τελειώσει, αν μη τι άλλο σημαίνει ότι εκείνη τη στιγμή το απολαμβάνει ιδιαίτερα.. Όπως για παράδειγμα γίνεται πολλές φορές όταν έχει το πέος στο στόμα της και τελειώνει παίζοντας με το δάχτυλο το αιδοίο της..

    Παρεμπιπτόντως, για να απαντήσω και σε ένα άλλο σχετικό post, όχι δε ξέρω από ρεφλεξολογία.. ότι ξέρω το έμαθα εντελώς εμπειρικά..

    That's the spirit...  

     
     
    Last edited: 12 Σεπτεμβρίου 2008
  5. female

    female Contributor





    Να λοιπόν που μας καλείς να εξηγήσουμε γιατί μας αρέσει να είμαστε παστρικές... (Σμυρναϊστί, "πάστρα" είναι η καθαριότητα και "παστρικιά" η καθαρή, πράγμα που κατηγορήθηκε ως κακό από μερίδα Ελλαδικού πληθυσμού μετά το '22, καθώς θεωρήθηκε πως οι καθαρές, παστρικιές Σμυρνιές επιζητούσαν το σεξ, μονίμως πλυμένες και άρα μονίμως available στους αρσενικούς. Έτσι η καθαριότητα ονομάστηκε "βρώμα" και η καθαρή, πουτάνα...)


    Είναι θέμα συνήθειας και γούστου, FootSniffer. Δεν ξέρω για κάθε περίπτωση, αλλά νομίζω πως ισχύει πως απλώς οι περισσότερες γυναίκες έχουν συνηθίσει αλλά και τους αρέσει να είναι καθαρές. Προσωπικά αδυνατώ να δεχτώ οτιδήποτε άλλο -- και όχι για τους άλλους αλλά για εμένα την ίδια. Το να είμαι καθαρή σε κάθε σημείο του σώματός μου με κάνει να νοιώθω πιο άνετα, πιο φυσικά, πιο δροσερά, να αναπνέει το δέρμα μου καλύτερα, πιο ελεύθερη στην κίνηση. Δεν είναι μόνο θέμα αισθητικής και υγιεινής, αλλά και πολύ πιο ευχάριστης αίσθησης. Ιδίως σε περιοχές του σώματος που αναπνέουν λιγότερο, όπου μπορούν να δημιουργούνται βακτηρίδια και μύκητες, το τακτικότατο πλύσιμο μου είναι απαραίτητο. Υπάρχει μεγάλη απόσταση ανάμεσα στο να μυρίζεις από απλυσιά ή παρατεταμένη κούραση, δουλειά, ιδρώτα από περπάτημα κλπ. και τη φυσική μυρωδιά του καθαρού σώματος. Η πρώτη περίπτωση διορθώνεται μόλις είναι εφικτό, η δεύτερη είναι απολύτως αποδεκτή.



     
  6. G_E

    G_E Contributor

    Απάντηση: Re: Foot-smelling

    Μπορεί και να σημαίνει «ευτυχώς που κάθεται και τα μυρίζει και δε μου χαλάει τη μαλακία»
     
  7. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Αγαπητή female...

    O FootSniffer δεν μίλησε στο post του για "βρώμικα" πόδια...
    Αναφέρθηκε σε "μυρωδάτα" πόδια. Μιλά για το φυσικό άρωμα του ποδιού, που παράγουν τα πόδια, όταν αυτά δεν αερίζονται. 'Ολοι ξέρουμε ότι αυτό συμβαίνει, όταν τα πόδια είναι κλεισμένα μέσα σε παπούτσια για αρκετή ώρα...

    Υπάρχει άλλο φετίχ που αναφέρεται σε βρώμικα πόδια (dirty feet) και είναι ένα άλλο θέμα. Ας μην μπερδευόμαστε.
     
  8. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Re: Foot-smelling

    Λες να σκέφτεται έτσι; Υπάρχουν τόσον ιδιοτελείς γυναίκες; Τρομερόν!
     
  9. MiB

    MiB Regular Member


    Με κάλυψες απόλυτα.. ευχαριστώ και πάλι..

    Τελικά φαίνεται πως ο καθένας έχει διαφορετική άποψη για το τι ακριβώς είναι το foot-smelling.. ή δεν έχει καθόλου άποψη..
     
  10. Γιατί βρε παιδιά να είναι κακό το να απολαμβάνεις κα το άρωμα των γυναικείων ποδιών στη ώρα μάλιστα που γλύφεις ή βυζαίνεις τα δάχτυλά τους; Εγώ βασικά τρελλαίνομαι και καυλώνω φοβερά, τι ωραίο πράγμα νοιώθω την ώρα που ενώ βυζαίνω τα δάχτυλά τους και ιδίως τα μεγάλα ή όταν έχω χώσει όλο το πόδι στο στόμα μου, να απολαμβάνω παράλληλα την πλούσια γεύση τους καθώς και το υπέροχο άρωμά τους με απογειώνει φοβερά δεν με νοιάζει αν το πόδι φορά κάλτσα αφού το μυρίσω κάμποση ώρα και το βάλω στο στόμα μου αφού το χορτάσω θα βγάλω την κάλτσα με το στόμα μου για να μπορεσω επιτέλους να απολαύσω την πλούσια σε άρωμα και γεύση σάρκα του υπέροχου αυτού γυναικείου ποδιού.
    Αυτά εκ μέρους μου να είστε καλά και καλό ποδογλύψιμο στους λάτρεις του είδους. Γιατί βρε παιδιά να είναι κακό το να απολαμβάνεις κα το άρωμα των γυναικείων ποδιών στη ώρα μάλιστα που γλύφεις ή βυζαίνεις τα δάχτυλά τους; Εγώ βασικά τρελαίνομαι και καυλώνω φοβερά, τι ωραίο πράγμα νοιώθω την ώρα που ενώ βυζαίνω τα δάχτυλά τους και ιδίως τα μεγάλα ή όταν έχω χώσει όλο το πόδι στο στόμα μου, να απολαμβάνω παράλληλα την πλούσια γεύση τους καθώς και το υπέροχο άρωμά τους με απογειώνει φοβερά δεν με νοιάζει αν το πόδι φορά κάλτσα αφού το μυρίσω κάμποση ώρα και το βάλω στο στόμα μου αφού το χορτάσω θα βγάλω την κάλτσα με το στόμα μου για να μπορεσω επιτέλους να απολαύσω την πλούσια σε άρωμα και γεύση σάρκα του υπέροχου αυτού γυναικείου ποδιού.
    Αυτά εκ μέρους μου να είστε καλά και καλό ποδογλύψιμο στους λάτρεις του είδους.
     
  11. Niki's Slave

    Niki's Slave New Member

    Μου αρέσει πάρα πολύ να μυρίζουν τα γυναικεία πόδια. και φυσικά να τα μυρίζω, καθώς μου αρέσει να μου βάλει η ΚΥΡΙΑ μου το καλσόν ή τις κάλτσες που φορούσε όλη μέρα στο στόμα για να μην αναπνέω από το στόμα και να αναπνέω μόνο από την μύτη το άρωμα των ποδιών της. επίσης θα μου άρεσε να μου κλείσει το στόμα με κολλητική ταινία για τον ίδιο λόγο έτσι ώστε να αναπνέω αναγκαστηκά από την μύτη το άρωμα των ποδιών της ή των παπουτσιών της.
    Μου έχει τύχει αρκετές φορές να με διατάξουν να μυρίσω τα ΠΟΔΙΑ της ΚΥΡΙΑΣ μου, και είναι αυτό που με εξιτάρει πιό πολύ από όλα.
     
  12. Την ίδια γνώμη έχω και γω.