Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Foot-smelling

Συζήτηση στο φόρουμ 'Ποδολαγνεία' που ξεκίνησε από το μέλος MiB, στις 8 Σεπτεμβρίου 2008.

  1. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Ο,τι θα γραψω ειναι υποκειμενικο, δεν ξερω πως θα το αποδωσω για να καταλαβετε.
    Λατρευω να μου γλειφουν τα ποδια οταν ειναι καθαρα, το απολαμβανω, με διεγειρει, κλπ, κλπ.
    Στην περιπτωση που ειναι βρωμικα, ιδρωμενα κλπ, ασφαλως και μου αρεσει να μου τα γλειφει, ομως..........
    το μυαλο μου αρχιζει και δουλευει περιεργα.
    Ναι, μεν διεγειρομαι, ναι μεν απολαμβανω, με εξιταρει ομως αφανταστα πως αυτος που γλειφει ειναι ερμαιο και πολυ καλος δεκτης, της οποιας "διεστραμμενης" μου ορεξης.
     
  2. MiB

    MiB Regular Member

    Δηλαδή αν κατάλαβα καλά, σε "φτιάχνει" περισσότερο όταν σου γλύφουν τα "μυρωδάτα" πόδια σου, απ' ότι όταν είναι εντελώς καθαρά; Μήπως μπαίνεις τελικά σε ένα "τριπάκι" του στυλ.. αφού αυτός που μου γλύφει τα πόδια μου γουστάρει να είναι ιδρωμένα και να μυρίζουν, τότε δε θα είχε πρόβλημα να τον μεταχειριστώ και για διάφορες άλλες "βρώμικες" δραστηριότητες;
     
  3. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Λαθος!
    Μου αρεσει το ιδιο και στις 2 περιπτωσεις, απλα στην δευτερη σκεπτομαι ο,τι εγραψα.
    Βρωμικες δραστηριοτητες, ακραιες αν το θελεις, ΜΟΝΟΝ εαν γνωριζω μετα απο συζητησεις μαζι του οτι τις αποδεχεται πληρως θα με απασχολησουν.
    Το βρισκω "αρρωστημενο" το να εξαναγκασω καποιον σε κατι που πιθανον να απεχθανεται.
    Τι διαφορα θα ειχε απο εναν αληθινο βιασμο με την κακη εννοια????????????????????
     
  4. guru

    guru New Member

    αοπο το 2008 ανενεργο το post όμως πολύ ενδιαφέρον  
     
  5. scrpns

    scrpns Guest

    παλιο το ποστ αλλα μ εκανε να γελασω με εμενα προσωπικα... μονο καποιο πλασμα με κλειστη μυτη θα αφηνα να πλησιασει τα ποδια μου και μετα που τα πλυνω ;-)
     
  6. themis

    themis New Member

    sm art lady mexeis kavlosei terma!!!
     
  7. SAP

    SAP Premium Member Contributor

    Προσωπικά δεν μου αρέσει το να μυρίζω ή το να μυρίζουν τα πόδια μου να είναι ο αυτοσκοπός της επαφής.
    Κατά τ' άλλα σαφώς κι όταν αγαπάς κάποιο άτομο έρχεσαι σε επαφή με τα πόδια του/της με ποικίλους τρόπους.
     
  8. Irresistible

    Irresistible New Member

    Να μυρίσεις ένα γοβάκι που φορέθηκε λίγες ώρες (2-4) άντε πάει στο καλό,
    να παίζετε και η άλλη να φοράει ακόμα το καλτσόν της και αυτό καλό,
    αλλά όχι να παίρνω τα παπούτσια που φορούσε όλη μέρα στην δουλειά.
     
  9. Η ΟΣΦΡΗΣΗ ειναι απο τιs πιο δυνατεs! αισθησειs γιατι μαs ενωνει με τη φυση και μαs κανει να νιωθουμε πραγματα δεν ειναι τυχαιο που ολεs οι μεγαλεs εταιρειεs καλλυντικων επενδυουν τεραστια ποσα στην αρωματοθεραπεια με σκοπο να ''φυλακισουν'' τιs μυρωδιεs!!! γιατι γνωριζουν την επιδραση που εχουν στον ανθρωπινο εγκεφαλο! το 80% των συναισθηματων που νιωθουμε καθημερινα επηρεαζεται απο τιs μυρωδιεs και η οσφρηση ειναι τοσο εντονη αισθηση σε βαθμο που να δημιουργει στο μυαλο εικονεs. π.χ. η γλυκια spicy μυρωδια τηs ευαισθητηs γυναικειαs περιοχηs ''κλειδωνει'' το μυαλο με το ''αρωμα του ερωτα'' ο εγκεφαλοs ειναι προγραμματισμενοs να συνδεει μυρωδιεs με αναλογα συναισθηματα! ολα ειναι αποθηκευμενα στο σκληρο δισκο του εγκεφαλου και μια αισθηση γνωριμηs μυρωδιαs προκαλει αναλογο ερεθισμα- αντιδραση. η μυρωδια τηs ευαισθητηs γυναικειαs περιοχηs ειναι λιγο πιο περιεργη λιγο πριν και λιγο μετα απο τιs ''δυσκολεs μερεs'' του μηνα για εμαs τιs γυναικεs και φυσικα επειδη η μυρωδια ειναι απο τιs πιο ΣΗΜΑΝΤΙΚΕΣ αισθησειs! υπαρχουν βοτανα που μπορουν να χρησιμοποιηθουν σαν κρεμα στην ευαισθητη γυναικεια περιοχη οπου θα δωσει μια ιδιαιτερη μυρωδια με την επαλειψη και επιπλεον με την επαφη θα προκαλεσει υπεραιμια στο πεοs και θα γινει καλυτερη αιματωση οποτε αυτο θα εξασφαλισει μια δυνατη και διαρκη στυση στον αντρα  
     
  10. gogossss

    gogossss New Member

    Εμένα μου αρέσει και πιστεύω ότι προέρχεται από πρωτόγονα ένστικτα. Ο ιδρώτας έχει ορμόνες, οπότε εάν ταιριάζει η χημεία μας με κάποια, λογικό και επόμενο να μας φτιάχνει η μυρωδιά και η γεύση του ιδρώτα της από οποίο διποτε σημείο του σώματος της και αν προέρχεται. Είναι στην φύση μας και εκ γενετής ένστικτο. Ασχέτως που τα έχουμε ευνουχίσει λόγω εξέλιξης και επιλέγουμε πλέον μόνο με το μάτι, τουλάχιστον για μια σεξουαλικα πράξη και μόνο. Αυτή είναι η άποψη μου.
     
  11. katerina

    katerina Regular Member

    Στον ηλεκτρικο κυριως μεσημεριανες ωρες, σκετη καυλα!
     
  12. Staratos

    Staratos New Member

    Εγώ γουστάρω φουλ. Ιδρωμενες κάλτσες μετά από διήμερη υπηρεσία το καλύτερο μου. Να βγάζεις το άρβυλο και να σου έρχεται