Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

From simple blow to face fucking...

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος evey hammond, στις 20 Νοεμβρίου 2009.

  1. evey hammond

    evey hammond New Member

    Ανοίγω αυτό το νήμα προκειμένου με διάθεση παιδευτική, διαλογική και χιουμοριστική να μιλήσω και να μοιραστώ μαζί σας τεχνικές, γνώσεις, ιδέες και εμπειρίες σχετικά με την τέχνη του επιλεγόμενου blowjob. Για να μην γράψω ένα "σεντόνι" -κάτι που θα ήταν πολύ κουραστικό- θα γράφω σε συνέχειες.
    Επιτρέψτε μου να κάνω ένα μικρό πρόλογο...
    Το στόμα, ως η μοναδική δίοδος της -ζωτικής για την επιβίωση- τροφής έχει ιδιαίτερη σημασία για τον άνθρωπο ήδη από την εμβρυακή ηλικία. Ό,τι εισέρχεται από αυτή τη δίοδο λοιπόν κινητοποιεί μια σειρά σημαντικών σωματικών αλλά κυρίως εγκεφαλικών διεργασιών στο ανθρώπινο σώμα.
    Υπάρχει μια θεωρία που μιλά για τον κανιβαλισμό ως την υπέρτατη εκδήλωση λατρείας προς τον άλλο. Η βρώση δηλαδή του λατρεμένου άλλου ως η τελευταία, απέλπιδα προσπάθεια εν-σωμάτωσής του, συγχώνευσης μαζί του. Για μια πιο κινηματογραφική εκδοχή της θεωρίας αυτής σας παραπέμπω στην τελευταία σκηνή της ταινίας "Το Άρωμα- Η ιστορία ενός δολοφόνου". Κατά τη γνώμη μου λοιπόν, το τσιμπούκι (κρίμα η ανατροφή μου με γαλλικά και τέννις...) είναι μια ήπια ίσως εκδήλωση αυτής της τάσης, μια προσομοίωση αυτής της προσπάθειας.
    Για να μη σας σκιάξω, δεν κατάγομαι από το Ρότενμπουργκ και δεν προτίθεμαι να κάνω Τσικνοπέμπτη με κάποιον από Ε/εσάς στο τραπέζι μου. Απλά θεωρώ το τσιμπούκι -το οποίο και προέδρους απείλησε να εκθρονίσει- προσφορά απόλαυσης στον Ά/άλλο, πράξη λατρείας, προσκύνημα στο σκήπτρο της ηδονής.
    Θεωρώ εγγενή επίσης την τάση μας να κάνουμε και αυτή τη μορφή έρωτα (σεξ, διείσδυσης κλπ). Μπορούμε όμως μέσα από διάφορα τρικς και τεχνικές να βελτιώσουμε την τέχνη αυτή. Ας ανταλλάξουμε λοιπόν γνώσεις και ιδέες...
     
  2. danos

    danos Regular Member

    Απάντηση: From simple blow to face fucking...

    Εγώ έχω μόνο αυτήν την τάση ,δηλαδή να μου κάνουν όπως λες μόνο αυτής της μορφής έρωτα .
    Με λατρευω !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Είσαι στο στοιχείο μου .
    Συνέχισε παρακαλώ ……………………………………………
     
  3. heresy

    heresy Regular Member

    Ακούγεται (μάλλον διαβάζεται   ) ενδιαφέρον και πολλά υποσχόμενο ... αναμένω συνέχεια λοιπόν  
     
  4. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Απάντηση: From simple blow to face fucking...

    αν καποιος απο το φορουμ στο ζητησε , μπορεις να αρνηθεις σε εκεινον μοναχα που το ζητησε ...
    τι σε κανει να πιστευεις οτι ολο το φορουμ εψαχνε να σε βρει για να τσικνησετε παρεα ; ....
    καλο και τουτο ....  
     
  5. evey hammond

    evey hammond New Member

    Απάντηση: From simple blow to face fucking...

    Σεμινάριο- άποψη 1

    Το τσιμπούκι είναι -όπως προείπα τέχνη και πράξη λατρείας. Ό,τι και να μάθετε, όσα κόλπα και να κάνετε, δεν θα μπορέσετε ποτέ να πετύχετε το επιθυμητό αποτέλεσμα αν δεν επικεντρώσετε τη λατρείας σας στο αντικείμενο του πόθου σας. Δεν έχει νόημα να κάνετε τσιμπούκι αν δεν το θέλετε. Κάντε το πρωτίστως γιατί το θέλετε και μετά για τον άλλο.
    Κοιτάξτε το πέος του παρτενέρ σας. Αυτό είναι το αντικείμενο της λατρείας σας. Βγάλτε όλο το πάθος και την αφοσίωσή σας στο βλέμμα σας. Και μόνο αυτό αρκεί για να καυλώσει τον άλλο.
    Εξετάστε το καλά (προς Θεού όχι ιατρικά), νιώστε το, δείτε ποια σημεία του είναι πιο ευαίσθητα, σε ποια αντιδρά ευχάριστα. Πρέπει να έχετε μια καλή "εικόνα" του στο μυαλό σας για να μπορείτε να το χειριστείτε με τα χείλη, τη γλώσσα και τα χέρια σας. Προσέξτε τα ευαίσθητα σημεία και απομνημονεύστε τα καλά. Μπορεί να σας καταστρέψουν όλη την προσπάθεια.
    Το be continued...
     
  6. XplorR

    XplorR Regular Member

    Απάντηση: From simple blow to face fucking...

    Γενικά πιστεύω ότι ο στοματικός έρωτας, είτε από τον άντρα είτε από τη γυναίκα είναι ένα είδος "εξαιρετικής προσφοράς", "special treatment"...
     
  7. lara

    lara Αυτοδεσποζόμενη Contributor

  8. Dolcett_Cabana

    Dolcett_Cabana Regular Member

    Πω, πω, τσιμπούκι!
    (συνδυάζοντας αριστοτεχνικά το θέμα, τις συνδηλώσεις του κανιβαλισμού, και το άβαταρ του heresy)

     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  9. evey hammond

    evey hammond New Member

    Απάντηση: From simple blow to face fucking...

    Σεμινάριο-άποψη 2

    Το τσιμπούκι δεν ταυτίζεται με το face fucking πολλώ δε μάλλον με το deepthroating. Είναι και "αυτόνομη" τεχνική αλλά και εισαγωγική των δυο άλλων. Και όπως σε όλα τα πράγματα, ξεκινήστε από τα απλά για να πάτε στα πιο σύνθετα. Μάθετε πρώτα να κάνετε καλές πίπες για να προχωρήσετε στα υπόλοιπα.
    Βρείτε τη στάση που σας ταιριάζει, αυτή που αισθάνεστε πιο βολικά και που μπορείτε να διαχειριστείτε το πέος πιο εύκολα (όχι μόνο με το στόμα αλλά και με τα χέρια). Υπάρχει μια γκάμα στάσεων: 1. Ξαπλωμένος ο Ά/άλλος κι εσείς από πάνω του, 2. Καθιστός ή όρθιος ο Ά/αλλος κι εσείς γονατιστοί μπροστά του, 3. Ξαπλωμένοι και οι 2 στο πλάι, 4. Ξαπλωμένη/ος εσείς και ο Ά/άλλος από πάνω, 5. Η στάση 34,5(69/2) Ξαπλωμένος ο Ά/άλλος και εσείς να κοιτάτε προς τα πόδια Τ/του.
    Αυτές είναι νομίζω οι βασικές στάσεις, αν ξεχνάω κάποια παρακαλώ διορθώστε με -προσθέστε. Παίξτε δημιουργικά και βρείτε παραλλαγές. Προσωπική μου προτίμηση είναι η στάση Νο2 (λόγω και των συμπαραδηλώσεων της. Για αρχή όμως, λόγω ανατομίας πιο βολική είναι η στάση 5. Και ελεύθερα χέρια έχετε και στόμα-λαρύγγι σε στάση πιο βολική για διείσδυση.
    Απαραίτητη προϋπόθεση το στόμα να είναι αρκετά υγρό (μη δοκιμάσετε τσιμπούκι με λιπαντικό, χειρότερη γεύση και από McDonald's). Πάρτε λοιπόν καλού-κακού κι ένα ποτήρι νερό δίπλα σας και ξεκινήστε.
    To be continued...

    ---------- Post added at 13:18 ---------- Previous post was at 13:16 ----------

    Υ.Γ. Respect σε όποιον ξέρει τη στάση 81:lol2:
     
  10. extreme32

    extreme32 Regular Member

    Re: Απάντηση: From simple blow to face fucking...

    Ιζνογουδιε για αλλο πραγμα μιλουσε η κοπελα οταν ελεγε "στο τραπεζι της". Οχι για να τσικνισετε παρεα , αλλα για να σε τσικνισει εσενα τον ιδιο.
     
  11. danos

    danos Regular Member

    Απάντηση: From simple blow to face fucking...

    Κάπως έτσι το εννοείς φαντάζομαι
     
    Πολύ καλό
    Εγκρίνεται
    Αλλά υπάρχει και η άλλη η άποψη
     
    Ακόμα καλύτερο  
     
  12. evey hammond

    evey hammond New Member

    Απάντηση: From simple blow to face fucking...

    Μ'αρέσει που άρχισε η εικονογράφηση...