Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

fuckbuddies-one night stand-Αλήθεια ή ένας ακόμη αστικός μύθος?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος jimboy, στις 9 Απριλίου 2009.

  1. jimboy

    jimboy Regular Member

    θα είχε ενδιαφέρον ένα τέτοιο νήμα?

    Μοιάζει να υπάρχουν διαφορετικές απόψεις αλλά ....και πολύ διαφορετικές προσεγγίσεις......

    Θα πρότεινα να επικεντρωθούμε κυρίως στις εμπειρίες μας σχετικά αλλά και γιατί όχι στις απόψεις μας.

    Μια έκλυση αν δυνατόν : να αποφύγουμε να ασκήσουμε έμμεση κριτική σε αυτό που εμείς δεν κάνουμε είτε γιατί δεν μπορούμε είτε γιατί δεν θέλουμε αλλά που επιλέγουν οι άλλοι να κάνουν στην δική τους ζωή.

    Να μιλούσαμε για τα συναισθήματα που έχουμε εισπράξει-βιώσει παίρνοντας(ή και μη παίρνοντας) μέρος σε τέτοιες πρακτικές-"παιχνίδια".

    Φρονώ ότι και σχέσεις επί πληρωμή(τουλάχιστον για κάποιους από εμάς) είναι κάτι ανάλογο.Αυτό σημαίνει ότι για τους άλλους είναι απόλυτα σεβαστό....

    Λοιπόν?
     
  2. kaftopiperi

    kaftopiperi New Member

    Απάντηση: fuckbuddies-one night stand-Αλήθεια ή ένας ακόμη αστικός μύθος?

    Εγω το βρήκα ενδιαφέρον.
    Ειχα fuck friend για περίπου 6 μηνες και πέρασα πολύ ωραια. Ξέρεις παίρνεις τηλέφωνο,τι κανεις, καλά, θα ρθεις σπιτι μου σήμερα, ασε ρε μαλακα με ξέσκισε ο άλλος χτες κανε κάτι μονος σου λολ.
    Το fuck friend βολευει πολύ για πειραματα, εγω δοκίμασα πολλά εκεινή την περίοδο.
    Βεβαια αφου βρήκε κατι μονιμο με σουτάρισε, αλλα δεν μπορεις να τα χεις όλα. Δεν υπάρχει φιλία σήμερα αδερφε μου λολλλλλλλλλλλ
     
  3. Queen_of_Wands

    Queen_of_Wands Regular Member

    Απάντηση: fuckbuddies-one night stand-Αλήθεια ή ένας ακόμη αστικός μύθος?

    Ενδιαφέρουσα εμπειρία θα έλεγα για τις περισσότερες από αυτές..ναι έχει ευκολίες ας πω ... βολεύει.. κάποιες φορές τόσο που οι άνθρωποι μένουν για πολύ σε αυτές..
     
  4. MindFeeder

    MindFeeder Η ζωή Μου, να το ξέρεις, είναι επικηρυγμένη. Contributor

    Απάντηση: fuckbuddies-one night stand-Αλήθεια ή ένας ακόμη αστικός μύθος?

    Λοιπόν προσωπική μου άποψη ότι η καθαρά one-night-stand κατάσταση δεν λέει και πολλά... ούτε από ποσότητα ούτε από ποιότητα..

    Λίγες φορές που έχει γίνει ήμουνα τόσο εγώ όσο και η άλλη αρκετά μεθυσμένοι και δεν μου έχουνε μείνει και πολλά...

    Όσον αφορά για fuckfriend έχω επίσης ζήσει τέτοιες καταστάσεις και δύο μάλιστα από αυτές για πολύ καιρό (2-3 χρόνια η κάθε μία) όπου έχω τις καλύτερες αναμνήσεις... κυρίως γιατί αυτού του είδους οι "σχέσεις" είναι απόλυτα ειλικρινείς, μιας και οι δύο ξέρουν τι θέλουν και πότε, ενώ επίσης δεν "ενοχλούν" με άλλες παρεμβάσεις ώστε να γίνουν φορτικοί... Όταν δηλαδή ταυτίζονται χρονικά τα θέλω των δύο είναι η καλύτερη φάση...και αυτό γιατί υπάρχει πλήρη ελευθερία να πουν και οι δύο τι θέλουν, δεν υπάρχουν σκέψεις: τώρα αν της πω αυτό ή εκείνο αυτή πως θα το πάρει... και αντίστροφα..

    Μάνος
     
  5. kaftopiperi

    kaftopiperi New Member

    Απάντηση: fuckbuddies-one night stand-Αλήθεια ή ένας ακόμη αστικός μύθος?

    Και όμως εμένα Μάνο μου λένε πολλά. Είμαι ικανός να έχω καλό baby δίπλα μου και στο τέλος αν δοθεί η ευκαιρία να την κάνω την ματσακουλιά ακόμα κ με σαβούρα ολκής. Με μπάζο μεγατόνων σου λέω, όχι σε εμφάνιση μόνο , αλλά και σε ψυχή, σκατόψυχη απο την κορφή μέχρι τα νύχια.
    Όσον αφορά τα fuck friends τα ίδια κ εδώ.
    Το μόνο που με απασχολεί είναι αυτό που έγραψε η από πάνω, δηλαδή ως πότε. Αλλά πιστεύω ότι ο χρόνος θα δείξει. Ισως καταλήξω κ εγω άλλο ένα μπακούρι, τελειωμένος της ζωής λολλλλλλλλλλλλ. θα δείξει.