Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Gloryhole

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος sex, στις 9 Δεκεμβρίου 2011.

  1. sex

    sex New Member

    Παιδια μια ερωτηση.Ξερει καποιος-α,καποιο μαγαζι με gloryhole στην Αθηνα?Ευχαριστω!Θελω κιολας να μαθω τις γνωμες σας για αυτο το ειδος ευχαριστησης.
     
  2. Konstantinos

    Konstantinos Staff Member

    ρίξε μια ματιά εδώ Adult theaters - Intro
     
  3. grinder

    grinder New Member

    Απάντηση: Gloryhole

    τπτ νεοτερο για glory hole εχουμε?
     
  4. sex

    sex New Member

    Απάντηση: Gloryhole

    ΕΓΩ ΤΟ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΣΤΟΝ ΚΑΝΑΔΑ,ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΚΑΛΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ,ΑΠΛΑ ΠΡΙΝ ΠΡΕΠΕΙ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟ ΤΡΟΠΟ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΤΙ ΣΤΟΜΑ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΣΤΟΝ ΚΑΤΑΠΙΕΙ...
     
  5. pulen

    pulen New Member

    Απάντηση: Gloryhole

    εχει στο bikini club στον δευτερο οροφο και περνας περνεις καρτα απο Nirvana
     
  6. xy

    xy Regular Member

    Απάντηση: Gloryhole

    Εσυ ; κατάλαβες τι στο κατάπιε ;
     
  7. sex

    sex New Member

    Απάντηση: Gloryhole

    ναι εκανα μια ψαχτικη με το ματι πρωτα,μιας και η τρυπα ηταν μπολικη και με τα δαχτυλα στο επιμαχο σημειο.αρα ηταν σιγουρα γυναικα και αν ειδα και καλα πρεπει να ηταν μια απλη σαρανταπενταρα...και δουλευε πολυ καλα το στομα της.
     
  8. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Ομολογω οτι τις λεγομενες "τσιμπουκοτρυπες" τις ειχα συναντησει πιτσιρικα ακομη σε καποια πορνοσινεμα της Αθηνας.
    Μια πολυ εξυπνα κατασκευασμενη βρισκοταν στο πορνοσινεμα ΚΟΣΜΟΠΟΛΙΤ στην περιοχη της Ομονοιας.
    Αυτος που την ειχε ανοιξει, στις ανδρικες τουαλεττες, την ειχε φτιαξει με τετοιο τροπο που:
    Eαν καποιος κοιτουσε απο αυτην εβλεπε σε μια ευθεια γραμμη ολα τα καβλια που κατουρουσαν στην σειρα και σε μια ευθεια παρακαλω.
    Απο εκει και περα και σχετικα αργα, στην τελευταια παρασταση δηλαδη, ο οποιος ενδιαφερομενος το εβαζε στην συγκεκριμενη οπη οπου ο μεσα ενδιαφερομενος του τον εκανε ρουφηχτο κατι σαν το: " Καλε ποιος ρουφαει σαλιγκαρια βραδυατικα?"
     
  9. Necrotik

    Necrotik Dead Member

    Απάντηση: Gloryhole

    Glory holes...

    Πόσο περισσότερο μπορεί να εξευτελιστεί η σεξουαλική πράξη στις μέρες μας;
     
  10. εγω εχω γλυψει πολλους σε γκλορυ χολ στην Αθηνα
     
  11. Koproskylo

    Koproskylo Regular Member


    "φίλε γνωριζόμαστε?"
    "δεν ξέρω, για κατέβασε μία το παντελόνι"
     
  12. Dapom

    Dapom Contributor

    Θεέ μου σε τι στόμα θα μεγαλώσω το πουλί μου