Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Golden shower - Scat

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Iwn1989, στις 25 Μαρτίου 2017.

  1. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Δεν την θες κυριαρχική για παράδειγμα;
     
  2. gazza

    gazza Regular Member

    να φτιαχνει καλο μουσακα πες αδελφε
     
  3. Elune

    Elune Priceless

    Να είναι νοικοκυρά!
     
  4. lara

    lara Αυτοδεσποζόμενη Contributor

    Πω πω γέλασα με την ψυχή μου, νά σαι καλά. Ήμουν και σε σκάιπ συσκεψη και δεν μπορουσα καν απ το γελιο να εξηγησω γιατί γελώ. Όμορφη ερώτηση <3

    Ο @Ηλίας, αν αντιλαμβάνομαι σωστά, χρησιμοποιεί ερωτήσεις που βοηθούν τον νηματοθέτη να βρει μέσα του πιο ξεκάθαρες απαντήσεις, πιο συγκεκριμένες, οι οποίες με την σειρά τους μπορούν να τον βοηθήσουν να διασαφηνίσει στον ίδιο του τον εαυτό τα θέλω του και το οποίο μπορεί να οδηγήσει στο βίωμα τους. Σωκρατική μέθοδος   Πολύ μ αρέσει, συνεχίστε!

    Νηματοθέτη μπράβο   Καλές διαδρομές εύχομαι!
     
  5. Iwn1989

    Iwn1989 Regular Member

    Τη θέλω Κυριαρχική, εννοείται!
     
  6. Iwn1989

    Iwn1989 Regular Member

    Αυτό δεν είναι απαραίτητο.....
     
  7. Iwn1989

    Iwn1989 Regular Member

    Ανάθεμα τα "ανομολόγητα" βίτσια μου!
    Από μικρός, όταν έβλεπα άλλους ανθρώπους να σηκώνονται από 'κει που καθόντουσαν, πήγαινα και μύριζα τη θέση!
    Κάτι θα ήξερα φαίνεται..............
    http://www.shittytube.com/black-slave-eating-poop-from-mistress-video
     
  8. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Γιατί την θέλεις κυριαρχική; Αν ήταν κάποια που απλά της άρεσε;
     
  9. ilias1

    ilias1 https://vimeo.com/61962404 Contributor

    δεν υπάρχει ωραιότερο πράγμα απο το να γλείφεις την κωλοτρυπίδα μίας Αφέντρας....
     
  10. Iwn1989

    Iwn1989 Regular Member

    Πρέπει να υπάρχει μια κάποια "κυριαρχικότητα" σε μία, όταν της αρέσει να της γλείφουν τον κώλο!
    Έστω και υποσυνείδητη....
    Αν μπορούσα να καταλάβω τα γούστα της καθεμιάς, νωρίς!
    Αυτό που με εκπλήσσει περισσότερο είναι η διαφορά που υφίσταται μεταξύ καθημερινής και σεξουαλικής συμπεριφοράς στους ίδιους ανθρώπους!
    Έβλεπα μία που έβριζε με μπινελίκια και γενικότερα ήταν αυτό που λέμε "bitch" και λέω, επιτέλους βρήκα μια πραγματική "Αφέντρα"!
    Φτου!
    Τι να πω, όταν αποκαλύφθηκε ότι ήθελε να είναι "γατούλα" στο κρεβάτι και μάλιστα sub;
    Άτιμη γκαντεμιά!
     
    Last edited: 26 Μαρτίου 2017
  11. Iwn1989

    Iwn1989 Regular Member

    Συμφωνώ!
    Προσωπικά, προτιμώ να μην είναι φρεσκοπλυμμένος.....
    Να' χει και μια κάποια μυρωδιά!
    Εντάξει, όχι και μιας βδομάδας....
    Δύο- τριών ημερών, καλά είναι!
    Σ' ένα στούντιο που είχα πάει, είχα γυρίσει τη κοπελιά από την ανάποδη, έτσι ώστε τα μούτρα μου ήταν χωμένα στον κώλο της...
    Της μύριζα τον κώλο και μου κανε ταυτόχρονα πίπα! Ο κώλος είχε αυτή την ωραία μυρωδιά, τη φυσική!! Δε μπορείς να φανταστείς με πόση ευχαρίστηση έχυσα!!!
     
  12. ilias1

    ilias1 https://vimeo.com/61962404 Contributor

    σε νιώθω απόλυτα