Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

golden shower

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος femdomslave, στις 24 Αυγούστου 2008.

  1. Καλησπέρα!Είναι κάπως παλιό το νήμα αυτό αλλά είπα να γράψω γιατί μου κίνησε το ενδιαφέρον.Δεν έχω δοκιμάσει ποτέ οτιδήποτε έχει να κάνει απλά με ούρηση και μόνο - είμαι AB/DL.Αλλά στην εικόνα κάποιας dominant που θα ασκεί με τον τρόπο της έλεγχο και χειρισμό(?) επάνω μου, ίσως και να το δοκίμαζα!Ειχα ακουστά τον όρο golden shower αλλά δεν είχα ιδέα τι σήμαινε μέχρι προτίστως.
     
  2. Kentavros

    Kentavros Owned by Mistress Kits

     
  3. Χαχαχαχαχα!Έπος!Για ντουζιέρα δεν θα με χάλαγε καθόλου πάντως!    
     
  4. greekfetishlover1980

    greekfetishlover1980 Regular Member

    Πέρασα ένα ολόκληρο ΣΚ, πριν από αρκετά χρόνια, στο σπίτι μιας γκόμενας Ελληνοαυστραλέζας, πολύ dominant κοινωνικά γενικά (αγοροκόριτσο). Η τύπισσα δούλευε σε τμήμα ναυλώσεων σε ναυτιλιακή (κατ’ εξοχήν ανδροκρατούμενο περιβάλλον κι έβγαζε 10,000€ / μήνα). Οχι ιδιαίτερα ελκυστική αλλά με πολύ πρόστυχο μυαλό (κάθε τι που έλεγα το γύριζε στο σεξουαλικό και με καύλωνε απίστευτα), όπου πίναμε πολύ νερό και άφθονα μπουκάλια από ice tea, και γαμιώμασταν (ήταν και squirter παρεπιπτόντως) και με κατούραγε, την κατούραγα, τα πίναμε όλα, ήταν τέλεια, βγάλαμε τρελά γούστα. Ήταν πολύ καύλα. Την είχα ρωτήσει από πριν. Είχε πει ότι γουστάρει πολύ και το κανονίσαμε.

    Απο τότε ψάχνω ξανά να ξαναζήσω κάτι παρόμοιο αλλά δεν. Κρίμα που δεν είναι περισσότερες γυναίκες έτσι. Θα μπορούσα να μείνω για πάντα με μια γυναίκα σαν κι αυτή. Ανεξάρτητη, δυναμική, ακομπλεξάριστη, με πολύ υψηλή libido, πολύ πρόστυχη, έκφυλη, έξυπνη, με χιούμορ. Wow! Γούσταρα πολύ να τις κάνω γλειφομούνι και να με κατουράει και να με χύνει δυνατά στο πρόσωπο κι εγώ να τα πίνω. Μου έχουν πει επανηλειμμένα ότι κάνω το καλύτερο γλειφομούνι. Έκανε κι αυτή απίστευτα τσιμπούκια, Κάναμε το σπίτι της χάλια.

    Ίσως είναι από της εμπειρίες που γίνονται μια φορά στη ζωή σου, όποτε νιώθω πολύ τυχερός που το έζησα. Θα πάω στον τάφο με χαμόγελο, όταν έρθει η ώρα!
     
    Last edited: 1 Δεκεμβρίου 2021
  5. Brt

    Brt #ολαπολυ

    Να μας δώσετε τηλέφωνα από συστάσεις, να το επιβεβαιώσουμε. Όχι έτσι, λόγια του αέρα.
     
  6. greekfetishlover1980

    greekfetishlover1980 Regular Member

    Δίνω 1000€ σε όποια ΔΕΝ μείνει ικανοποιημένη.
     
  7. Pino

    Pino New Member

    Δημιούργησα τον κατάλληλο χωρο στην εξοχη. Σεντονι στο γρασιδι, κερια γυρω γυρω και απλωμενα σε χαμηλο τραπεζακι ολος μου ο εξοπλισμος.
    Σφήνες, ζωνη, κολλάρα, χειροπέδες, γυαλινο dildo, φίμωτρο, pinwheel , μπαρες.
    Αναλογα με την εμπνευση της στιγμης απλωνω το χερι και διαλεγω το καταλληλο εργαλειο .
    Το pet μου ξαπλωμενο γυμνο και ετοιμο να κανει και να υποστει τα παντα.
    Μετα το πρωτο χυσιμο ειμαι ετοιμος. το pet ξαπλωμένο μπρουμυτα. Γυρνα την λεω και απλωσε τα ποδια σου στα χορτα. Γυρίζει και με κοιτα στα ματια. Παω απο πανω και αρχιζω να της τα κατουρω.
    Ολα τα ζωώδη ενωθήκαν .
     
  8. ....καλή διατροφή, όχι πικάντικα και ντελιβεριές ...και όλα πίνονται...
     
  9. energizer7

    energizer7 Regular Member

    συμφωνώ.
    φρούτα και σαλατες . (ανανάς, καρύδα και καρπούζι τα κάνουν πιο γευστικα)
     
  10. bd.bd

    bd.bd Regular Member

    Θέλω συγκεκριμένη γεύση στα ουρά της κυρίαρχής μου, την κάνει αυτό λιγότερο κυρίαρχη;  
     
  11. energizer7

    energizer7 Regular Member

    όχι. μπορείς να το συζητήσεις μαζί της. Εισαι επικεκτικος
     
  12. jimakos_pervert

    jimakos_pervert Regular Member

    Αγαπημένο φετίχ.Δυστυχως εκτός από τις επαγγελματίες αφέντρες, δεν φαίνεται να το πολυγουσταρουν οι γυναίκες.Τουλαχιστον δεν έχω πετύχει κάποια που να θέλει να με κατουράει.