Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Greek Bdsm Community

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος MasterPerris, στις 28 Μαϊου 2007.

  1. Guest05

    Guest05 Guest

    Ποιον απ΄τους δύο; Και αν πράγματι συμβεί αυτό το θλιβερό γεγονός πως αλήθεια πρέπει να το αντιμετωπίσουμε;

    Μήπως τελικά η θεάτρικαλ βερσιόν του bdsm αξίζει ένα γερό κράξιμο σε αντίθεση με την ψυχική σωματική μα και φιλοσοφική του βερσιόν που αξίζει προσοχή και ενδιαφέρον;

    Θα μου επιτρέψετε να βάλω ένα ερώτημα που από μόνο του θα άξιζε ένα ξεχωριστό θέμα.

    Πιστεύετε πως το bdsm αποψιλωμένο από την θεατρική του βερσιόν θα είχε καλύτερη τύχη στην κοινωνία;
     
  2. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Greek Bdsm Community

    Βρε παιδια αμαν πια με αυτο το λουρι, ποιος ειπε οτι εξελιξη στο Ελληνικο χωρο του bdsm ειναι (μονο) το να μπορεις να κυκλοφορεις και δημοσια οπως σου αρεσει να εκφραζεσαι με το ετερον σου ημισι,(η και περισσοτερα ημισι..... ) και να μην σε σχολειαζει κανενας, (φυσικα ειναι και αυτο), ομως δεν ειναι αυτο μονο.

    Εξεληξη ειναι οταν ο Ολλανδος Αστυνομικος που περναει εξω απο ενα S/M club που εχει παρτυ (οχι με την ροζ γουνιτσα στις χειροπεδες ...φιλε Μαστερ Jp,αλλα τα αλλα παρτυ ξερεις εσυ... η μαλλόν ξερουμε και οι δυο, μιας και ειμαστε της παλιας φρουρας.. ), και ακουει την σκλαβα να ουρλιαζει γιατι ισως την βιαζουν αλλα με την θεληση της, να μην διανοειτε να μπει μεσα να δει τι γινετε, αλλα τον ανωμαλο πραγματικα βιαστη που θα τολμησει και να σκεφτει μονο να βιασει καποια παρα την θεληση της, να τον εχη χωσει μεσα προτου καν το επιχειρηση.

    Εδω αν καμια φορα ανοιξει κανενα S/M club και κανει κανενα παρτυ την αλλη μερα θα αλαλαζουν τα μεσα ενημερωσεως, (μεγαλη επητυχεια της Αστυνομιας εξαρθωσε *γιαφκα...* ανωμαλων Σαδιστων και μαζοχιστων που εκαναν ακατανομαστα οργια), ασχετως αν καθημερινα κανουν παρελαση σε καθε γειτονια, οι πραγματικα ανωμαλοι βιαστες, κλεφτες, κ.λ.π.

    Εξεληξη ειναι που οταν πηγα στο Παρισι σε ενα σκλαβοπαζαρο που γινετε σε ενα κτιριο διπλα απο την Αστυνομια, οταν φευγαμε το πρωι οι αστυνομοι μας ελεγαν καλημερα ενω ξερουν τι γινετε καθε Σαββατοκυριακο στο διπλανο κτιριο, συμμετεχουν δε και πολλοι απο τους αστυνομικους οταν εχουν ρεπο.....

    Εξεληξη στο bdsm για τους Ολλανδους, Γαλλους, Βελγους,Γερμανους,Αγγλους, και καθε χωρα που θελει να λεγεται πολιτισμενη, ειναι οτι η ιδιετεροτητα του αλλου που δεν γινετε επανω σε καποιον αλλον παρα την θεληση του ειναι σεβαστη.

    Εξεληξη ειναι που εξω αν πας να μπεις σε καποιο S/M παρτυ θα περασεις απο εξονυχιστικο ελεγχο μην τυχον εχεις ναρκωτικες ουσιες και κανεις κατι υπο την επηρεια αυτων, η του αλλου ατομου που μπορει να του δοσεις να παρει, και τοτε κανει το αλλο ατομο οτι κανει οχι με την θεληση του, αλλα υπο την επηρεια των ναρκωτικων.

    Και τελος η Σαουδικη Αραβια και οι αλλες αραβικες χωρες εχουν κανει και αυτες μια εξεληξη ο λυθοβολισμος μια γυναικας που τολμησε να φανει το προσωπο της γινετε τωρα με πετρες απο καουτσουκ ειναι πιο αργος ο θανατος........ διαλεγετε και παιρνετε πια εξεληξη θελεται. 

    Υ.Γ. Για εμενα το ξαναλεω ανωμαλος ειναι μονο ο δρομος που ειναι γεματος λακουβες και κανενας δεν ενδιαφερεται γμτ να τον φερει στον ισιο δρομο...... κανοντας τον *ομαλο...*,χωρις λακουβες ενοω......  

    Α και κατι αλλο, εξεληξη για εμενα ειναι να βρω τον τροπο να αφησω την δουλεια μου, και να παραυρεθω σε ενα πολυ extrim S/M παρτυ που ειμαι καλεσμενος στο Βελγιο....... : 
     
    Last edited: 29 Μαϊου 2007
  3. Guest05

    Guest05 Guest

    Re: Απάντηση: Greek Bdsm Community

    Άντε να τα παίξει τώρα ο Σούκας αυτά...δεν παίζονται ρε παιδί μου.
     
  4. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Greek Bdsm Community

    Γιατι ομορφε, δεν εχεις ακουσει για καποιους προσυμφωνημενους βιασμους που γινοντε κοινη συναινεση με την σκλαβα που της τον κανουν,και συνηθως γινοντε σε παρτυ για καλητερη ασφαλεια της σκλαβας ?

    Τελικα ομορφε εχουμε μεινει πολυ πιο πισω απο οτι λεμε εδω.

    Παντως εχεις φοβερο χιουμορ.....αυτο θα το παραδεχτω. 
     
  5. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Greek Bdsm Community

    Τα δημοσια προσωπα δεν πρεπει να εχουν προσωπικη ερωτικη ζωη ?
     
  6. Guest05

    Guest05 Guest

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Greek Bdsm Community

    Που να ακούσω ρε Περικλή; Εδώ στην ψωροκώσταινα; Δεν είμαστε κράτος εδώ. Αν είμασταν κράτος επτά εκπομπές με το Μικρούτσικο θα της είχαμε σίγουρες.

    Εδώ ακόμη φοβάμαι να πάω σε πάρτι. Όχι για να μην με βιάσουν αλλά γιατί κάτι πονηροί ρίχνουν ασπιρίνες στην Κόκα Κόλα και αν την πιεις, μπορεί να... κοιμηθείς με τη χοντρή μαδάμ που κρατά το φλόγγερ.

    Πίσω έχουμε μείνει Περικλή μου. Μέχρι και οι Τούρκοι πιο μπροστά είναι. Οι Ιρανοί, οι Ταιλανδοί. Βρε μέχρι και οι Αβορίγινες είναι πιο μπροστά. Δεν είδες τον Κωστάκη μύτη με μύτη με τον πρωθυπουργό της Αυστραλίας;
    Να δεις που κάνανε και κουαρτέτο με την Νατάσα.

    Υ.Γ. Χιούμορ έχω Περικλή μου , κότερο δεν έχω να πάμε καμιά βόλτα ρε γαμώτο.
     
  7. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Greek Bdsm Community

    Οτι πεις σου χαλαω εγω χατηρι...... 

    Βαζω το κοτερο, βαζεις την θαλασσα.......να παμε βολτα με τα χαρεμια μας.....  
     
  8. Elysium

    Elysium Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Greek Bdsm Community

    Σαφώς και πρέπει κι έχουν. Θα πρέπει όμως να προσέχουν να μην δημοσιοποιείται με κανένα τρόπο αν δεν είναι τουλάχιστον σύμφωνη με την κοινή σεξουαλική ζωή.

    Όλα έχουν το κόστος τους....
     
  9. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Greek Bdsm Community

    Θα πρεπει...... θα πρεπει......θα πρεπει.......ποιος το λεει αυτο? Η κοινωνια ?Ε και εγω, και εσυ, και ολλοι Ε/εμεις ειμαστε μελη αυτης της κοινωνιας, και θα πρεπει.... επιτελους καποτε να σεβαστουνε και τα δικα μας πρεπει......,γιατι θα πρεπει να σεβομασται μονο τα δικα τους πρεπει....? Που το γραφει αυτο? Δηλαδη θα πρεπει να περναει παντα η γνωμη της μαζας ?

    Οσο για το κοστος που λες ναι το δεχομε, αλλα να εχουν το κοστος τους οταν δεν ειμαι καλος στην δουλεια μου κ.λ.π., οχι για το πως θελω να διαθεσω το κορμι μου ερωτικα.
     
  10. Kits

    Kits Contributor

    Αγαπητε MasterPerris καταλαβαινω την αγανακτηση που νιωθεις καθως και την καταπιεση του να μην μπορεις να εκφραστεις ελευθερα και οπως πραγματικα νιωθεις σαν Master. Ομως οσο και ''προχωρημενη'' να ειναι μια κοινωνια δεν παυει να υπαρχουν καποια ορια..δεν μιλαω για νομους αλλα για ορια ηθικης και δεοντολογιας.
    Με την λογικη σου οτι θα ηθελες καποια μερα να κυκλοφορεις εχοντας την σκλαβα σου με ενα λουρακι δειχνοντας οτι εισαι Μαστερ και κατ επεκταση BDSMιτζης εστι και ο ζωοφιλος θα ηθελε να κανει σεξ με ενα σκυλο στο παρκο, ο ουρολαγνος να εχει ενα public κατουρημα, ο νεκροφιλος να σερνει μια κασα με καρουλια και ο παιδοφιλος να μπορει να αυνανιζεται ελευθερα στο παγκακι της παιδικης χαρας κοιταζοντας τα παιδακια να κανουν τσουλιθρα και τραμπαλα.... ( για να μην αναφερθω και στους scatlovers, vomitlovers ect)
    Ετσι πρεπει να δεχθουμε πως τι κανει ο καθενας στο κρεβατι του δεν μπορει να το κανει παντου.
    Για να σε προλαβω επειδη σιγουρα θα αναφερθεις και στους lifestylers τοτε η λυση ειναι prive χωροι που θα αποτελουντε απο ατομα της ιδιας αντιληψης που δεν θα ενοχλουντε απο το θεαμα.
     
  11. perfect_number

    perfect_number Regular Member

    Απάντηση: Greek Bdsm Community

    Αν ολος ο κοσμος δεχθει το bdsm σαν κατι εντελως φυσιολογικο,τι νοημα θα εχει πια ο δημοσιος εξευτελισμος της σκλαβας σου?(και για αυτη..)  
     
  12. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Re: Greek Bdsm Community

    Φιλε δεν εννοω αυτα που γραφεις οταν λεω θελω να ζω και εδω στη Ελλαδα σε μια απελευθερομενη κοινωνια, και οχι σε μια πουριτανη κοινωνια που ζω τωρα, στο σποτ 26 αναφερω τι περιπου εννοω, εδω ζουμε σε μια*δηθεν* σοβαρη κοινωνια που η κρυφη *αδελφη*(πραγματικος πουστης κατ'εμε) βριζει τον gay που εχει τα @@ να το λεει φανερα τι του αρεσει στην ερωτικη του ζωη και να παλευει γι'αυτο,δεν μπορει να με κρινει εμενα ο σοβαρος υποτιθετε Κυριος με την σοβαρη και θεουσα γυναικουλα του, οταν κυκλοφορω με την σκλαβα μου και εκφραζομε εστω και δημοσια μαζι της οπως αρεσει σε εμενα να εκφραζομε ,ενω αυτος ο σοβαρος υποτιθετε κυριος την αλλη ημερα θα παει στο πρωτο στριπτιτζαδικο να κανει οφθαλμολουτρο με τις αλοδαπες γκομενες και επειτα ο *στερημενος* θα παρει δουλεια για το σπιτι τραβοντας μαλακια σκεπτομενος τι ωραιο τσιμπουκι θα του εκανε η χ αλοδαπη γκομενα, και δεν το ζηταει να του το κανει η γυναικα του γιατι λεει την σεβεται και οτι η γυναικα του δεν ειναι πορνη για να του κανει κατι τετοιο ,( ναι το εχω ακουση και αυτο απο φιλο βανιλα) , οσο για την θεουσα γυναικουλα του που προηγουμενος ελεγε για την σκλαβα μου (κοιτα το πουτανακι φαινονται ολα της με αυτο το μινι που φοραει, και δες φοραει και κολαρο η ανωμαλη) αν της την επεφτε κανενας παιδαρας θα ανοιγε τα ποδια αμεσως για να δει την χαρα στα ποδια της που εχει καποια χρονια να της προσφερει ο σαπιοκοιλης αντρας της.

    Μου αρεσει ο ελευθερος τροπος εκφρασης του καθενος, μου αρεσει μια φιλελευθερη κοινωνια, ισως γι' αυτα που μου αρεσουν αιτια ειναι οτι εχω ζηση το 1/2 της ζωης μου Ολλανδια, Βελγιο, Γαλλια, δεν μπορω τα *πρεπει* και τις ψευτοσοβαροτητες της Ελληνικης κοινωνιας, θελω να ζω σε μια κοινωνια που θα μου παρεχει ασφαλεια, ελευθερια, και σεβασμο των προσωπικων μου δεδομενων, δεν θελω να βλεπω να διασυρουν τον καθε χ εισαγγελεα γιατι εκανε διαφορετικα ερωτα απο το συνηθες, θελω ομως να διασυρουν και να τιμωρουν παραδειγματικα, τον απατεωνα που καταχραστηκε τα λεφτα του φτωχου εργαζομενου, τον παιδεραστη που ασελγεισε σε ενα πενταχρονο,τον βιαστη που βιασε παρα την θεληση της την κορη σου, την γυναικα σου, την μανα σου,τον κλεφτη που εκλεψε και σκοτωσε την ανημπορη γιαγια.

    Σε μια τετοια χωρα και κοινωνια *θ ε λ ω * να ζω, να ειναι σκλαβα στην ελευθερη εκφραση των προσωπικων δικαιωματων του καθενος μεχρι εκει που δεν θιγοντε τα δικαιωματα του αλλου, και αδυσωπητη Κυριαρχη και τιμωρος, με καποιον που εκανε κατι σε καποιον παρα την θεληση του.

    Τελικα εχω πολλες ανωμαλες φαντασιωσεις.... που *θ ε λ ω* να κανω πραγματικοτητα........ 

    Τελικα ζω σε μια χωρα τοσο σρερημενη και μοναχη, και με τοσους/ες που δεν μπορουν να κανουν τα ονειρα τους πραγματικοτητα, που εχουν φτασει σε σημειο μεγαλης ανοσιας, και δεν θελουν τιποτε περα απο μια ψευτικη σοβαροτητα,και το χειροτερο εχουν συμβηβαστει με αυτο.

    Θα ηθελα αυτα που γραφω και γραφουμε Ο/ολοι εδω μεσα, να μπορουσαν να τα διαβασουν τα στενομυαλα και πουριτανα μυαλα της Ελληνικης κοινωνιας,για να δουν και οι*ομαλοι* (κατ'αυτους) ποσο τελικα ανωμαλοι..... ειμαστε Ε/εμεις που αγαπαμε το bdsm, αλλα πως θα μπορουσε να γινει αυτο?

    Εδω λοιπον ερχομαστε στην ουσια του θεματος που εβαλα ερωτωντας σε τι αλλο θα μπορουσε να βοηθηση αυτο το σαιτ,και επροτεινα οτι θα πρεπει να διαφημιστει οπως διαφημιζοντε τοσα σαιτ, για να μπορουν να μας διαβασουν και να δουν και οι αλλοι οτι δεν ειμαστε ανθρωπομορφα τερατα, και να μας δεχτουν και να τους Δεχτουμε σαν ισοτιμα μελη της κοινωνιας οπως εχει γινει και σε αλλες πολιτισμενες χωρες του κοσμου.

    Οσο για τις πριβε σκηνες που γραφεις φιλε θα γινουν και αυτες, και θα μπορεις να πας ελευθερα και χωρις να εχεις τον φοβο μην τυχον και μπουκαρει η αστυνομια, οταν πρωτα η κοινωνια και οι νομοι αυτης σε δεχτουν σαν ισοτιμο μελος της οπως εγινε και εξω, και κανουν πριβε παρτυ διπλα απο την αστυνομια επωνυμα ατομα χωρις να τους ενοχλει κανενας.

    Ουφ καπου εδω ηρθα.......παω να φυγω.....μην ξαναδω το εργο απο την αρχη..... 
     
    Last edited: 30 Μαϊου 2007