Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

GROYP

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σαδομαζοχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος MasterPerris, στις 12 Οκτωβρίου 2006.

  1. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Θα ερχοσασται σε ενα παρτυ Σ/Μ στο εξωτερικο αν φτιαξουμε ενα γρουπ 10 ατομων περιπου θα μπορουσα να τα διοργανοσω , χωρα η γενετηρα του BDSM ολλανδια.
     
  2. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Κατά πόσο όμως θα ήταν οργανωμένο; Λεπτομέρειες μπορείς να μας δώσεις, τι οργάνωση προτείνεις;
     
  3. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: GROYP

    Ειμε μελος σε πολλα Σ/Μ κλαμπ στην ολλανδια, πολλα απο αυτα διοργανονουν παρτυ εαν μαζευτουμε λοιπον μερικα ατομα, θα κανονιζαμε πια ημερα μας βολευη, μεσα στον Νοεμβριο και σε σηνενοηση με το κλαμπ,θα το κανονιζα να πηγεναμε να το δουμε, αλλα δυστηχος δεν βλεπω ενδιαφερον ,γι'αυτο αργησα και να σου απαντησω, περιμενοντας μπας και ενδιαφερθουνε και αλλοι.
     
  4. DarkSide

    DarkSide Regular Member

    Απάντηση: GROYP

    Αγαπητε , δεν ειναι τοσο ευκολο .Δεν νομιζω πως δεν ενδιαφερεται κανεις , αλλα μαλλον δεν υπαρχει χρονος για τετοια , τουλαχιστον απο την δικη μου πλευρα .
     
  5. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Και γιατί όχι στην Ελλάδα masterperris ;
     
  6. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Πιστευω οτι κανεις πλακα Ηλια!

    Ο λογος που θα πρεπει να ενημερωνεστε για παρτυ (events) που συμβαινουν στην Ελλαδα ποιος ειναι?
    Για να καλυψετε την περιεργεια σας μηπως?
    Για να τροφοδοτηθει η ψευδαισθηση?
    Αν υπηρχε αναταποκριση το καταλαβαινω ...
    Ολ’ αυτα τα περι ενημερωσης τα βρισκω εις ματην.
    Συμμετοχη δεν υπαρχει και σας το υπογραφω.
    Ειναι η δευτερη φορα μεσα, σε μικρο σχεστικα διατστημα, που προσκαλω φιλους σε prive παρτυ ....
    Aν δειτε τις δικαιολογιες που μου εχουν στειλει για την απουσια τους (μη συμμετοχη) σε αυτο ...θα καταλαβετε το τι ενοω (δεν θα σχολιασω αν οι δικαιολογιες ειναι αληθινες... δεν εχει εδω καμια σημασια)
    Το αποτελεσμα μετραει!

    * την απαντηση μου την ανεβασα και σε αλλο post.
    ΕΠΡΕΠΕ.
     
    Last edited: 17 Οκτωβρίου 2006
  7. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Re: GROYP

    Γιατι εδω στην ελλαδα,φιλε ηλια τα σωματα μας θελουν, το μιαλο ομως το ελληνικο δεν ακολουθη [ντροπες,μηπος , εαν μας δουν .]και πολλες αλλες ελληνικες σκεψεις. Εγω εχω την ευκερια μεσω φηλων ολλανδων και βελγων ,να το διοργανοσω και στην ελλαδα, πως ειμε σηγουρος οτι θα ερθη κοσμος ,και δεν θα κουβαλησω αδικα τους ξενους .
     
  8. Panacotta_of_Doom

    Panacotta_of_Doom Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: GROYP

    Aγαπητέ masterperris, πιστεύεις ότι η ντροπή και οι πολλές άλλες ελληνικές σκέψεις που αναφέρεις μένουν σπίτι μας όταν ταξιδεύουμε; Ή μήπως είναι στον κατάλογο απαγορευμένων αντικειμένων της IATA (ξέρεις... ψαλίδια, εκρηκτικά, διαβρωτικά υγρά, αυτοκαταστροφική ντροπή, άγνοια της ίδιας μας της σεξουαλικότητας, σπίρτα, κλπ);

    Το πρόβλημα με όλες τις τάσεις φυγής είναι ότι αποσκοπούν στο να ξεφύγουμε από τον εαυτό μας, και αυτό δεν γίνεται. Ακόμα και σε υπερβατικές καταστάσεις, εμείς θα είμαστε ακόμα εμείς.

    Πρώτα πρέπει να ξεπεράσουμε τη νοοτροπία «κι αν με δουν;» και την αδελφή (και ειρωνικά συνυπάρχουσα) νοοτροπία «κοίτα κάτι φρίκουλα ρε!» και μετά να οργανώσουμε μαζικές εξόδους σε clubs.

    Βέβαια αν γινόταν αυτό τόσο εύκολα, θα είχαμε 5-6 clubs την εβδομάδα!
     
  9. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    θα πω εγω γιατι ... γιατι μετα θα πεσει παντοφλα και αντε να εξηγησεις μαστεριλικια και εκεινο το περιφημο lifestyle μεϊντ ιν Γκρις ....
     
  10. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: GROYP

    Και τα φράγκα για την Ολλανδία;
     
  11. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    Re: Απάντηση: GROYP

    Incomplete_ και αυτό είναι μέσα σε όλα τα άλλα.
    Εγώ δεν βρίσκω τον λόγο να πάω στην Ολλανδία όταν μπορώ κάλλιστα να παίξω και εδώ, γιατί να τρέχω εκεί;;
    Τι θα μου προσφέρει περισσότερο η Ολλανδία δηλαδή;;
    Άσε που μία φορά έχω πάει και με τα όσα είδα ξενέρωσα, είμαι και ξενέρωτη  
     
  12. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor