Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

home wrestling-(ερωτική πάλη)

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Incomplete_, στις 28 Μαϊου 2007.

  1. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Γιατι γραφεις με greeklish????????????????
    Θελω να ξερω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 
     
  2. johnny

    johnny Regular Member

    Απάντηση: Re: home wrestling-(ερωτική πάλη)

    ωραιο το emoticon!
     
  3. alk5slave

    alk5slave New Member

    Με μια ισότιμη σχέση μου, παλεύαμε μια μέρα για πλάκα, μέχρι που στάθηκα από πάνω της, της έπιασα τα χέρια και της είπα "Τώρα σε ακινητοποίησα!". Που να ξέρω ο δόλιος ότι τα είχα βάλει με τη γυναίκα τιραμόλα: πέρασε ανετότατα και χαλαρά τα πόδια της πίσω από το κεφάλι της και με εκσενδόνισε στον απέναντι τοίχο σαν καταπέλτης. Καταλήξαμε με έμενα ανάσκελα, με το αιδοίο της στο στόμα μου για ώρες... κάτι ενδιαφέρον πρέπει να έβλεπε στην τηλεόραση και είχε αποροφηθεί, δεν σηκωνόταν με τίποτα! Από τότε βέβαια η σχέση μας έπαψε να είναι τόσο ισότιμη, αρκούσε ένα νεύμα της για να την προσκυνήσω. Υπήρχε η σιωπηρή παραδοχή ότι θα μπορούσε να με εξαναγκάσει σε οτιδήποτε ασκώντας μου σωματική βία.

    Με μια άλλη κοπέλα που της είχα εκμυστηρευτεί τις υποτακτικές μου φαντασιώσεις χωρίς όμως αυτή να με εκμεταλλευτεί αναλόγως, ψευτοπαλέψαμε μια στιγμή και της έκανε εντύπωση που ήμουν πιο δυνατός από αυτή, μολονότι αυτή ήταν κατηγορίας minion, πιο λεπτεπίλεπτη δεν γίνεται, κι εγώ τότε γυμναζόμουν καθημερινά. Μυστήρια πράγματα...
     
  4. wrestleman

    wrestleman New Member

    η ανδρική πάλη υποταγής όπως και το γυναικείο catfight δίνουν την αίσθηση του ανταγωνισμού μαζί με το ερωτικό στοιχείο. θα θελα πολύ να δοκιμάσω πάλη με άλλον αντρα, θα είναι δυνατο συναισθημα. η αγωνία για το ποιός θα νικήσει και η επαφή των κορμιών θα ναι κορυφαία εμπειρια. υπαρχει κανεις που ασχολειται με αυτο? φυσικα το κορυφαιο ειναι οταν παλευουν 2 γυναικες. εκει ο ανταγωνισμός και ο ερωτισμός χτυπάνε κοκκινο! αλλα στην ελλάδα εχουμε λιγες κοπελες που ασχολουνται με αυτο. προσωπικα ξερω 3 και θα θελα να γνωρισω κ αλλες. στην Αμερικη όλο αυτό με το home wrestling είναι πολυ ανεπτυγμενο.
     
  5. wrestleman

    wrestleman New Member

    φοβερή η εμπειρία η παλη μεταξυ ανδρων πχ μεσα σε λαδια η λασπη or what.. ειδικα οταν γινεται μπροστα στα ματια της κοπελας σου. το εχω κανει παλια αλλα θα θελα να δοκιμασω παλι. αληθεια υπαρχει κανεις που να εχει ασχοληθει κ να μου πει γνωμη? το κορυφαιο φυσικα ειναι η παλη μεταξυ γυναικων αλλα και η αντρικη αν γινει ωραια ειναι εξισσου sexy. οι private αγωνες σε σπιτια σε στρωμα παλης ειναι το καλυτερο. η αγωνια, η ενταση και η τελικη νικη δημιουργουν μια δυνατη εμειρια αξεχαστη για τους συμμετεχοντες. περιμενω γνωμες.bb..
     
  6. Πολύ ωραία το wrestling είναι μια εμπειρία που θα θελα να δοκιμάσω
    στην περίπτωση πάντα που μια γυναικά για κάποιο λόγο πιστέψη ότι είναι πιο δυνατή απο μένα  
     
  7. athensboy4

    athensboy4 New Member

    Απάντηση: home wrestling-(ερωτική πάλη)

    μπα...
     
  8. arch

    arch New Member

    Απάντηση: home wrestling-(ερωτική πάλη)

    wrestlman πιστευω και εγω οτι το να παρακολουθεις 2 γυναικες να παλευουν ειναι απο τα πιο ερεθιστικα θεαματα!!Τσεκαρε το inbox σου!
    cheers
     
  9. wre2wre

    wre2wre New Member

    Last edited by a moderator: 8 Δεκεμβρίου 2011
  10. headscissor

    headscissor New Member

  11. headscissor

    headscissor New Member

  12. Χαχαχαχαχα επρεπε να μπορουσα να σας δειξω τα βιντεακια απο δυο φιλες μου.... Μιλαμε για 2 ωρες !! Πολυ πεισμα και οι δυο , ξεκινησε απο μια πλακα και αρχισαν να κοπανιουνται σε ολο το δωματιο , στη πλακα βεβαια ομως επεσαν και κατι χοντρες.... :Ρ Μελανιασμενες και οι δυο, η μια εκανε shidokan karate knock down για τεσσερα χρονια και η αλλη εκανε ελληνορωμαικη παλη για 3 χρονια .!! Φανταστειτε την πρωτη μια κοπελιτσα μινιον στα 50 κιλα και 1.58 υψος και μια αλλη λιγο πιο ψηλη γεροδεμενη στα 65.... χαμος....