Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

How I met ur mother

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος sweet_release, στις 16 Απριλίου 2019.

  1. sweet_release

    sweet_release ~she looks like the moon~

    Είχε μόλις γυρίσει απ' τη δουλειά και όπως πάντα περίμενα να τον δω λίγο πριν κοιμηθώ.
    Βάλαμε να δούμε σειρά όσο έτρωγε και μετά από κάνα δυωρο είχα αρχίσει να νυστάζω επικίνδυνα. Σηκώνομαι..
    -Πας για ύπνο;
    -Θα ξαπλώσω το πονεμένο μου κορμάκι!
    Συνηθως ξαπλωνω μόνη μου γιατί θελει να καπνίσει, να κάνει τα δικά του κλπ., αλλά πάντα του κανω νόημα (χτύπημα στο πάπλωμα και το πιο γλυκό μου χαμόγελο) για να έρθει να με πάρει αγκαλίτσα μέχρι να κοιμηθώ.
    Ήρθε από μόνος του χωρίς όλα αυτά! (ε πως να κοιμηθω μετά απ'την χαρά)
    Έτσι όπως ήμασταν αγκαλιά με πιανει μια ορμή τρελή να τον χαιδεψω χαμηλά, αλλά δεν μ' αφήνει (κλαψς).
    Έχω αρχίσει να φουντωνω άσχημα. Όλη μέρα ήμουν έτσι καυλωμενη και τώρα που ήρθε το ξαναθυμήθηκα.
    Αρχίζω να βάζω το δικό του χέρι στο μουνακι μου από πάνω απτά ρούχα και χαμογελάει.
    - Όχι δεν θα γίνει

    Δεν πτοούμαι επιμένω να βάζω το χέρι του και να το βγάζει μέχρι που στο τέλος ενέδωσε.
    Βάζει από μέσα απ'τά ρούχα και το πιάνει απαλό, μαλακό, αποτριχωμενο τελείως όπως το θέλει. (το ήξερα ότι δεν θα αντιστεκοταν σε αυτό χεχεχε )
    Αρχίζει να ακουμπάει ανεπαισθητα το μουνακι μου σε διάφορα σημεία κι εγώ είμαι στον παράδεισο. Δεν ξέρω τι έκανε ήταν σαν να μου κάνει γλειφομουνι με τα δαχτυλα αυτό που εκανε(δεν μου πολυαρεσει το γλειφομουνι εν τω μεταξύ αλλά με τον συγκεκριμένο έχει αρχίσει να μ'αρεσει)
    Εκανε τόσο αργές κι απαλές κινήσεις που είχε καταλήξει ανυπόφορο και βασανιστικό. Ήθελα όπωσδηποτε να μου τον χώσει μέσα δεν άντεχα. Σε κάθε του φιλί ένιωθα όλο και πιο πολύ καυλα. Ένιωθα και τον σκληρό του πουτσο δίπλα και δεν μπορούσα να συγκεντρώθω. Ξαφνικά μου χώνει δάχτυλο βαθειά μέσα και αρχίζει με πολύ δύναμη να το χώνει μέσα έξω.
    Το σώμα μου σχεδόν ανασηκωμένα πλέον είναι ετοιμο. Χύνω και τον σφίγγω στον αυχένα τον φέρνω κοντά μου και τον φιλαω. Πιάνει το μουνι μου με την παλάμη του για να ηρεμήσω και του δίνει δυνατή σφαλιάρα. Μόλις συνερχομαι λιγάκι αρχίζω να τρίβω τον πουτσο του βγάζω την φόρμα του κι ανεβαίνω κατευθείαν πανω του.
    -Γιατί το κάνεις αυτό; το ξέρεις ότι με τρελαίνει να σε βλέπω από πάνω.
    (το ξέρω)
    Το κρεβάτι τρίζει γιατί δεν το έφτιαξε πάλι! (γκρρρρρ) και εκνευρίζομαι. Του προτείνω να κάτσουμε στο τραπεζακι.
    Τον βάζω και κάθεται κι εγώ βάζω το ένα πόδι μου κάτω, το άλλο πάνω στο επιπλο και τον κρατάω αγκαλιά όσο ανεβοκατεβαινω πάνω του.
    Τον βλέπω που με θαυμάζει ενώ κουνιέμαι με όλη μου την δύναμη γρήγορα. Δεν αργεί κοντεύει να τελειώσει και αμεσως πάω να τον βάλω στο στόμα. Με απομακρύνει, με γονατίζει. Θέλει να τελειώσει στα βυζια μου κάθομαι και τον κοιτάω όσο με χυνει και χαμογελάω.
    Καθαριζομαστε πάω ξαπλωνω και νιώθω να καίω ολόκληρη.
    Έχω ένα χαζό χαμόγελο και σκέφτομαι ότι τον αγαπώ :3
    -Καληνύχταααα
    ...
     
  2. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Παναθεμά με, τι το άνοιξα?

    Αυτά παθαίνεις όταν ψάχνεις distractions στα βαρετά meetings, χώσου τώρα κάτω από το τραπέζι και καλή κατάποση.

    Δάσκαλε που δίδασκες...
     
  3. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Αυτή τη στάση με το τραπεζάκι δεν την κατάλαβα.
    Μπορείς να το τραβήξεις φωτό να μας το ανεβάσεις;   
    Βιντεάκι ακόμα καλύτερα!  
     
  4. sweet_release

    sweet_release ~she looks like the moon~

    Ο τίτλος ήταν λίγο παραπλανητικος
     
  5. sweet_release

    sweet_release ~she looks like the moon~

    Είναι πλατύ τραπέζι χαμηλο κάθεται πάνω του τα πόδια εξεχουν ακουμπάνε κάτω εγώ κάθομαι πάνω του κι έχω από το ένα πλάι το ένα πόδι στο έδαφος και το άλλο πόδι μου το ανεβάζω στο τραπέζι για να δώσω δύναμη... Δηλαδή σαν να κάθομαι πάνω του αλλά το ένα πόδι δεν το έχω κάτω στο πάτωμα αλλά πάνω έπιπλο. Βιντεακι και φώτο ντρέπομαι αλλά αν δεν καταλάβατε μπορώ να το χαζό-σχεδιάσω στην ζωγραφική :Ρ
     
  6. whisperer

    whisperer Regular Member

    Mας καυλωσες παλι τσουλακι
     
  7. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Είπα να προσπαθήσω.
    Για τον @Arioch ρε γαμωτο!
     
  8. espimain

    espimain Contributor

    Έ όχι και λίγο  
     
  9. sweet_release

    sweet_release ~she looks like the moon~

    Αχ μην μου μιλάτε έτσι δεν μπορώ ωωω!
     
  10. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Τι θα γίνει με την πάρτη σου, θα μας αφήσεις να φύγουμε από το γαμωmeeting room πριν έρθουν οι επόμενοι?
     
  11. sweet_release

    sweet_release ~she looks like the moon~

    Ααα μπαίνετε με δική σας ευθύνη...
     
  12. Katemou

    Katemou Εκτός λειτουργίας

    Στα τραπέζια γίνονται τα καλύτερα