Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

idees gia arxarious

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος mixalhs2, στις 12 Αυγούστου 2008.

  1. mixalhs2

    mixalhs2 New Member

    tha filoxeniso mia kopela pou einai switch apo oso exo katalavei . apo axesouar exoume kai desimata kai mastigio kai donites . kamia prorotypi idea ????????
     
    Last edited by a moderator: 12 Αυγούστου 2008
  2. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Γλυκε μου καλο ειναι να μην προγραμματιζεις.
    Ασε ελευθερη την φαντασια και το ενστικτο να σε οδηγησουν. Ειναι, κυριως το δευτερο αλανθαστα!
     
  3. Durcet

    Durcet In Loving Memory

    Κατ' αρχάς, Alt + Shift και ναι... θαύμα! Γράφεις στα ελληνικά!
    Κατά δεύτερον, θα συμφωνήσω απόλυτα με την αποπάνωθε. Αφήστε το ένστικτο και τη φαντασία σας ελεύθερη και να είσαι σίγουρος πως θα το απολαύσετε πολύ περισσότερο απ' ότι αν κάθεστε να προγραμματίζετε την κάθε λεπτομέρεια. Φυσικά, δεν πρέπει να ξεχνάτε πως χρειάζεται και κοινός νους, προκειμένου να αποφύγετε δυσάρεστες εκπλήξεις.  
     
  4. mixalhs2

    mixalhs2 New Member

    ροταω και την κοπελα και μου λεει οτι μας καυλοσει θα το δοκιμασουμε !ωραια ειναι η φαντασια και το ενστικτο αλλα και να παρεις καμια ιδεα δεν ειναι κακο . ευχαριστω οσους αφησουν εδω τισ ιδεες τους!!
     
  5. Vermilion

    Vermilion Regular Member

    Απάντηση: idees gia arxarious

    Αφού switchάρετε και οι δύο, φροντίστε να είστε συγχρονισμένοι ως προς τους ρόλους που θα πάρετε σε κάθε δεδομένη στιγμή. Μη τύχει και σας βγει ταυτόχρονα το υποτακτικό ή το κυριαρχικό, εκεί μάλλον θα έχετε πρόβλημα!!  
     
  6. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Μα βρε γλυκε μου, ιδεες να αφησουμε οσες θελεις, ομως πως να ξερουμε τα ορια της κοπελιας ή τα δικα σου?????
    Μπορει καποιος ή καποια να σου γραψει καποια ιδεα που να σου φανει μεν υπεροχη, στην πραξη ομως να τα χαλασει ολα.
    Αυτο δεν θα ειναι σαν να σε πηρε μετα καποιος στο "λαιμο" του?
     
  7. mixalhs2

    mixalhs2 New Member

    γραψτε εσεις και θα δω εγω τι μου αρεσει και μπορω να κανω!
     
  8. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Αρχιστε με χαστουκια μεχρι λιποθυμιας!
    Θελω να μου γραψεις πως γεμισε το παρκέ δοντια!!!!!!!!!!!!!
    (Χιουμορ κανω, να εξηγουμεθα). 
    Παντως τα χαστουκια σε βαθμο λογικο επιβαλλονται. Πως θα δωσεις μια ζεστη νοτα στην ατμοσφαιρα????
    Συνιστω και το spaniking, αν δεν εχεις το ειδικο εργαλειο απο ξυλο, παρε το ξυλο κοπης λαχανικων με το χερουλι απο την κουζινα και δωσε στον ποπο της ενα χρωμα που να θυμιζει δειλινο στην Χαβαη.
    Το ιδιο και αυτη σε εσενα.
    Ετσι και θα μπειτε στο πνευμα και το κλιμα μιας ομορφης συνεδριας, αλλα και θα κυκλοφορειτε με ενα εργο τεχνης στον κωλο.
    Περαστε και μια βολτα ξεβρακωτοι απο το Λουβρο, ποτέ δεν ξερεις.......
     
    Last edited: 12 Αυγούστου 2008
  9. zinnia

    zinnia Contributor

    Δηλαδή, αν κατάλαβα καλά, θες να γράψουμε εμείς, για να καυλώσεις εσύ!!!!!!!! Χα! Μήπως να οργανώσουμε και ομάδες να σου κάνουν πρακτική κι όχι μόνο θεωρία;
     
  10. mixalhs2

    mixalhs2 New Member

    αμα θες ελα και εσυ στην παρεα μας για πρακτικη !!
     
  11. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Ναι! Αποδεχομαι μεθ' ευγνωνοσυνης την δελεαστικην ομολογω τουτη προταση, του να αναλαβω την μεθοδον χαστουκισματος ως κορυφαια καθηγητρια.
    Σας ευχαριστω και σας ασπαζομαι!  
     
  12. Durcet

    Durcet In Loving Memory

    Φυσικά και να την αναλάβεις, Μιρέλλα. Μάλιστα, προτείνω να σου απονεμηθεί ο τίτλος της εθνικής μας χαστουκίστριας, που επάξια κρατάει τόσα χρόνια η εν λόγω κυρία...

     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014