Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

idees gia arxarious

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος mixalhs2, στις 12 Αυγούστου 2008.

  1. Kits

    Kits Contributor

    Απάντηση: idees gia arxarious

    Λοιπον απο αξεσουαρ εχουμε και λεμε :

    - Μιξερ
    - 300 γρ καρυδι
    - 4 μανταλακια
    - 1 γοπα ( ψαρι οχι τσιγαρου)
    - 1,5 βατραχοπεδιλο
    - 1 πεδιλο σκι
    - 4 σπιρτα
    - 6 αυγα τουρκιας


    Αν εχετε φαντασια οπως λες .. ολο και κατι θα βρειτε να κανετε τα παραπανω!
     
  2. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Re: Απάντηση: idees gia arxarious

    Τρεμε Βεφα Αλεξιαδου!
     
  3. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Αγαπητέ mixalhs2,

    Κάποιες ιδέες που μου έρχονται τώρα έτσι δα στο μυαλό είναι οι εξής:

    Πρώτη μέρα:

    Καθείστε αναπαυτικά, ανοίξτε ένα μπουκάλι καλό κόκκινο κρασί, τσιμπείστε λίγο κασεράκι και οτιδήποτε άλλο σας αρέσει, έτσι για να μην πίνετε ξηροσφύρι και δεν σας σηκώνεται μετά. Αφήστε τα πράγματα να εξελιχθούν αυθόρμητα. Εκεί ας πούμε που γελάτε και μιλάτε, της λες ξαφνικά:

    "Σήκω όρθια".

    "Γιατί Μιχάλη;" σου λέει αυτή.

    "Σςςς...πολλά λες. Σήκω είπα και βγάλε το κιλοτάκι σου".

    Η κοπέλα κοκκινίζει αλλά υπακούει. Αποκαλύπτει ένα τρυφερό άσπρο κολαράκι που είναι μπουκιά και συγχώριο. Παίρνεις την βούρτσα των μαλλιών (της) από εκεί που την ακούμπησε πριν, βάζεις την κοπελιά να ξαπλώσει επάνω στα γόνατά σου και της κοκκινίζεις τον πισπίλη. Όταν κοκκινίσει καλά, την βάζεις στα τέσσερα και την ξεκωλιάζεις ελαφρώς (ή βαρέως - ανάλογα αν η κοπέλα είναι βαρέων βαρών ή όχι). Καθώς κινείσαι μέσα της, της χουφτώνεις γερά τα στήθη που κρέμονται ανάμεσα στα μπράτσα της. Ταυτόχρονα της δίνεις εντολή να παίζει με την κλειτορίδα της. Φυσικά αυτή αρχίζει να το κάνει μανιωδώς.

    "Όχι τόσο γρήγορα βρωμιάρα", της λες, "μην τολμήσεις και τελειώσεις πριν από μένα".

    Όταν αισθανθείς τα κύματα του οργασμού σου να πλησιάζουν, σπρώχνεις το χέρι της μακριά και αρχίζεις να της τσιμπάς την κλειτορίδα ο ίδιος, φροντίζοντας να "ενοχλείς" ιδιαίτερα την καλύπτρα της, ένα πολύ ευαίσθητο σημείο για τις περισσότερες γυναίκες. Με αυτό τον τρόπο θα έχεις εσύ τον πλήρη έλεγχο του οργασμού της. Όταν τελειώσετε (μαζί), μπορείς να είσαι τρυφερός αν το θέλεις, ιδίως αν έχει μετα-οργασμικούς σπασμούς και την βλέπεις βουρκωμένη και ευάλωτη. Αν είσαι Καθίκι, της δίνεις 10 Ευρώ και την στέλνεις στο περίπτερο για ξυραφάκια. Αν είναι και αυτή Καθίκι, θα σου φέρει μεν τα ξυραφάκια, αλλά θα φροντίσει να πάρει και το τηλέφωνο του περιπτερά για αργότερα, όταν θα έχει γκαυλίτσες κι εσύ θα είσαι στη δουλειά. Επίσης, όταν επιστρέψει, θα φέρει οπωσδήποτε και δύο σοκοφρέτες μαζί της.

    Οι λόγοι γι αυτό είναι τρεις:
    α) για να σε κάνει να αισθανθείς τύψεις που είσαι αρχίδι.
    β) για να σε ξοδέψει περισσότερο από ότι υπολόγιζες γιατί κι αυτή αρχίδι είναι, μην ξεχνάς ότι εσύ την επέλεξες.
    γ) πεινάει πάντα μετά από το σεξ (και θέλει να αναλάβει δυνάμεις για την δεύτερη εκ των πέντε φάσεων που έχει προ-σχεδιάσει στο μυαλουδάκι της - σκεφτόμαστε πριν από σας για σας).

    Δεύτερη μέρα:

    Σε ξυπνάει ένα αχόρταγο στόμα. Σου έχει ήδη σηκωθεί μέσα στο βελουδένιο στοματάκι της, λίγο πριν ξυπνήσεις. (Αν ήμουν άντρας και Αφέντης, θα έμενα με την σκλάβα μου, στην οποία θα έδινα την σταθερή εντολή να με ξυπνάει έτσι κάθε πρωί - δεν θεωρώ ότι η ζωή αξίζει πολλά πράγματα αλλιώς).

    Σου τον καργάρει γερά, με ένα στόμα που θαρρείς και δεν έχει δόντια, λες και πέρασε από το σπίτι της Μιρέλας πριν έρθει να σε πιπώσει έτσι άπαιχτα. Εκεί που έχεις μισοκλείσει τα μάτια και το απολαμβάνεις, η κοπέλα αποτραβιέται για λίγο και σου πιάνει τα χέρια στα κάγκελα του κρεβατιού.

    "Τί κάνεις εκεί; Γιατί σταμάτησες;"

    "Ηρέμησε μωρό μου, άστα όλα σε μένα. Δεν θα κάνω τίποτε που δεν θα σου αρέσει".

    Μέχρι να αποφασίσεις αν θέλεις να την εμπιστευτείς ή όχι, σου έχει ήδη δέσει τα χέρια, με το καλσόν της το ένα και με το σουτιέν της το άλλο. Δοκιμάζεις αν μπορείς να τα τραβήξεις και ανακαλύπτεις τρία πράγματα:

    α) η κοπέλα σου πρέπει να έχει κάνει ναυτοπρόσκοπος ή αποφοίτησε από την Πατρινή σχολή όπου μαθήτευσε υπό τον Μέγα Σείριο
    β) το γαμημένο το καλσόν και το γαμημένο το σουτιέν δεν κόβονται με τίποτα, είναι από τα πιο ανθεκτικά μέσα δεσίματος.
    γ) είσαι ανίσχυρος και σου αρέσει, η στύση σου έχει φτάσει ως τον αφαλό σου και αργοσαλεύει απεγνωσμένα.

    "Και τώρα είσαι στο έλεός μου", αποφαίνεται η μικρά, με μία γλυκύτατη, τρυφερότατη φωνή που σε κάνει να θέλεις να κλάψεις. Αχ, είναι τόσο όμορφα να μην μπορείς να κάνεις τίποτα. Θα την ανεχτείς, Μιχαλάκη;

    Ναι.

    Η κοπελιά μας βγάζει ένα μικρό, κιτς, τιγρέ βαλιτσάκι από την βαλίτσα της. Το ανοίγει και παίρνει από μέσα ένα δερμάτινο κολάρο ψωλής, με δύο λωρίδες που δένουν γύρω από τους όρχεις. Σου το περνάει δίχως πολλές ιεροτελεστίες. Έχεις καυλώσει τόσο πολύ που δεν σκέφτεσαι καν να αντισταθείς με τα δυνατά σου πόδια. Ποια πόδια; Σου τα έχει ήδη πάρει στο στόμα και σου τα πιπιλίζει, ένα ένα τα μικρά σου δαχτυλάκια, κλείνεις τα μάτια και αφήνεσαι. Στροβιλίζεσαι σε έναν κόσμο όπου κρέμεσαι από τον δεμένο πούτσο σου που κοντεύει να σκάσει.

    Κάποτε σταματάει το όνειρο. Βλέπεις την Δικιά σου να σε καβαλικεύει με μία απλή κίνηση, σαν να πρόκειται για αναβάτισσα του τσίρκου.

    "Βγάλτο μου τουλάχιστον," ψελλίζεις, "κοντεύω να εκραγώ."

    "Θα σου το βγάλω όταν χύσεις, μωρό μου, σου το υπόσχομαι."

    Τί μπορείς να κάνεις; Όχι πολλά. Πιάνει τον ψώλο σου και τον χώνει μέσα της πολύ προσεκτικά, αργά αργά, είναι πράγματι πολύ προσεκτική να μην σε πληγώσει, μόνο που έτσι βασανίζεσαι ακόμη περισσότερο, το μόνο που θέλεις είναι να χύσεις, ατελείωτα ποτάμια που έχουν συσσωρευτεί μέσα στα σφιγμένα αρχίδια σου, έχουν γίνει δύο ολοστρόγγυλες μπάλες γεμάτες σπέρμα, κι αυτή η τσουλίτσα αρχίζει να κουνιέται πάνω κάτω και να τρίβει τις βυζόμπαλές της μπροστά στα μάτια σου και να βογκάει.

    "Ω Θεέ μου, ω Θεέ μου," τα υπόλοιπα είναι ασυναρτησίες, σκόρπια λόγια, ναι, αχ, τώρα, μη, έτσι...

    Έκρηξη. Ξεκινάει από το μυαλό σου σαν εκτυφλωτικό φως, μετά αρχίζει η ροή, ναι, ναι, ναι, ναι, ναι, η τσουλίτσα έχει γείρει την πλάτη προς τα πίσω και κοντεύει να σου ξεριζώσει τον πούτσο, πάει κι η προσοχή, πάνε όλα.

    Αφιππεύει απαλά μόνο όταν πλέον έχεις εναποθέσει και την τελευταία πολύτιμη σταγόνα σου μέσα σε αυτό το πλάσμα, που δεν ξέρεις πια πώς να το ονομάσεις. Σου βγάζει το μαραφέτι, ω πολύ προσεκτικά τώρα, πλάκα μας κάνει; Σε λύνει, τρίβει τους μουδιασμένους σου καρπούς, σε φιλάει στο στόμα, χώνει την τσουχτερή γλωσσίτσα της βαθιά μέσα σου, σκέφτεσαι ότι σου αξίζει, μια γνωστή γεύση σου έρχεται στο νου, αχ ναι, μοσχοβολάει τσίχλα Stimorol, μα πού την βρήκε; Έχεις μεταφερθεί στα μαθητικά σου χρόνια, τότε που...

    "Πεινάς;" σου λέει ξαφνικά. "Έχω δύο σοκοφρέτες." Τα μάτια της λάμπουν.
     
    Last edited: 12 Αυγούστου 2008
  4. mixalhs2

    mixalhs2 New Member

    επρεπε να γινεισ σεναριογραφοσς . ευχαριστω για τον χρονο σου
     
  5. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Εγώ σ' ευχαριστώ που μου έδωσες την ευκαιρία. Προσπάθησα να το κρατήσω σε επίπεδο αρχαρίων, διατηρώντας κάποια στοιχεία που προσωπικά μου αρέσουν ιδιαίτερα. Φυσικά ο καθένας είναι διαφορετικός και το κάθε ζευγάρι έχει τους δικούς του κώδικες.

    Σας εύχομαι ότι καλύτερο.
     
  6. mixalhs2

    mixalhs2 New Member

    φανταζομαι οτι εχεις μεγαλη πειρα οποτε αν εχεις και κατι πιο προχωρημενο ριχτο!και παλι ευχαριστω
     
  7. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Ο Κύριός μου λέει ότι μόλις έβγαλα το δημοτικό. Αν σε ενδιαφέρουν οι ιδέες που μπορεί να έχει ένα καυλωμένο σπυριάρικο που μόλις έμαθε την αλφαβήτα και προσπαθεί να συνθέσει ποιήματα, πολύ ευχαρίστως.
     
  8. Ypox

    Ypox New Member

    Eδώ πιστεύω γελάει όλο το forum:lol2: 
     
    Last edited: 12 Αυγούστου 2008
  9. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Εμ, καιρός ήταν να γελάσει λίγο τ' αχείλι μας (έστω και χωρίς δόντια)... 
     
  10. Ypox

    Ypox New Member


    Πάντως δε βλέπω την κυρία Μιρέλα να παίρνει θέση επ'αυτού.... ( οπως βλέπεις της φατσούλας της λείπουνε δόντια)
     
  11. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Η Κυρία Μιρέλα δεν μυγιάζεται τόσο εύκολα αγαπητέ μου. Είναι μία πραγματική Κυρία. Και αναγνωρίζει την εκτίμηση αυτών που είναι ταγμένοι να ακολουθούνε. 
     
  12. mixalhs2

    mixalhs2 New Member

    κανενας αλλος με ιδεες?