Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

In Love

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Art and Literature' που ξεκίνησε από το μέλος Lost Hours, στις 14 Φεβρουαρίου 2009.

  1. Lost Hours

    Lost Hours Premium Member

    Μόνος, όρθιος και γυμνός στο κέντρο του δωματίου, δεν ξέρω άμα αργείς. Mε τα ματιά κλειστά, σκυφτός αλλά αρχίζω να νιώθω ότι δε χωράω εδώ και η δερμάτινη ζώνη πλεγμένη στον καρπό με τους μυς, η επέκταση μιας λογικής πού τρέφεται με εικόνες από ένα αρχαϊκό παρελθόν και για δικαιολογίες αδιαφορεί, τραβά τους μύες της πλάτης μου και τους σφίγγει μέσα στην ραχοκοκαλιά μου γερά, ωθώντας κάθε σπόνδυλο μου στην δερμάτινη επιφάνεια κάνοντας τον σαν ιερογλυφικό να φανεί, καθώς εσύ, κινείσαι αργά, στα τέσσερα γυμνή, σέρνεσαι και πλησιάζεις κοντά.

    Γυμνό γυναικείο κορμί στα πόδια μου μπροστά, ανασηκωμένοι γλουτοί, κεφάλι ξανθό χαμηλωμένο ικετευτικά το στόμα του εκπνέει πάνω στα πόδια μου ανάσα καυτή, να λιώσει ακατανόητα δεσμά αναζητά ώστε το σώμα σε αρχέγονα ένστικτα να αφεθεί. Νιώθω το στόμα της αισθησιακά να φιλά, νιώθω την γλώσσα της λαίμαργα να γλείφει τα πόδια μου-σε μια άλλη διάλεκτο να μιλά, να ανεβαίνει λίγο πιο ψηλά και μετά πάλι χαμηλά, κάθε σπιθαμή μια άγνωστη γη, κάθε της φιλί ένα κάλεσμα στην ίδια άγνωστη γη.

    Ακουμπώ τη διπλωμένη δερμάτινη ζώνη στην χαράδρα του κώλου της απαλά και στην ανάσα της νιώθω ότι αναριγεί. Δεν κοιτώ, δε γνωρίζω πότε το πρώτο κτύπημα με μένος θα ξεχυθεί, μα με τα μάτια μου κλειστά βλέπω στο πίσω μέρος του κορμιού μου να γεννιέται μια τραχιά ουρά και σκληρές μαύρες τρίχες να φυτρώνουν στην κυρτή μου πλάτη καθώς, ανεπαίσθητα το χέρι μου υψώνεται μπροστά και με δύναμη με την δερμάτινη ζώνη τα κωλομέρια της ξεκινά να χτυπά. Σαν επίκληση οι κραυγές του πόνου της αντηχούν στα αυτιά μου που έχουν πάρει μορφή δαιμονική, μυτερά στις άκρες με κόκκινες, καυτές, παλλόμενες φλέβες να μεταφέρουν στο μυαλό μου τις κραυγές χιλιάδων γυναικών, για να συνεχίζω να την χτυπώ. Tα χείλη της με πάθος τα πόδια μου εξακολουθούσαν να ρουφούν, καθώς η δερμάτινη ζώνη δημιουργεί ένα διαρκώς μεταβαλλόμενο παλίμψηστο πορφυρό μωσαϊκό που η θέα του κάνει την πούτσα μου σκληρά να σηκωθεί και τα αρχίδια μου να σφιχτούν. Με το άλλο μου χέρι την αρπάζω από τα μαλλιά, την ανασηκώνω ώστε στα γόνατα να μείνει και το πρόσωπο της κατά μήκος του πουτσου μου να ακουμπά, και αυτή, με τεντωμένη την γλώσσα της να προσπαθεί ότι μπορεί να γευτεί, μέχρι που με το χέρι μου τεντωμένο την τραβώ μακριά, αφήνω τα μαλλιά της και της δίνω ένα χαστούκι με του χεριού μου την εξωτερική του πλευρά, που στις κλειδώσεις του κοκάλινες αιχμηρές κόγχες έχουν σχηματιστεί, σωριάζοντάς την καταγής. Η ίδια σκηνή ξανά και ξανά, σαν πεινασμένη τον πούτσο μου να θέλει να γευτεί και κάθε φορά ένα δυνατό χαστούκι να την απωθεί, μέχρι την στιγμή που εξουθενωμένη την ακούω να αγκομαχά, στέκομαι από πάνω της την σηκώνω από τα μαλλιά και στο λαρύγγι της χώνω την καυτή μου πούτσα, βαθειά. Κόκκινη και σκληρή, με μπλε φλέβες πρησμένες το στόμα της να γαμά, δάκρυα και σάλια ανακατεμένα πάνω σε ένα πρόσωπο παραμορφωμένο καθρεφτίζεται χιλιάδων ανδρών η ορμή. Τα χέρια της ελευθέρα, αδύναμα να κρέμονται χωρίς το σώμα της να στηρίζεται πουθενά παρά μόνο από το χέρι μου που από τα μαλλιά της κρατά το στόμα της στης πούτσας μου την βάση κοντά. Νιώθω τα μάτια μου κόκκινα, να καίνε όλο μου το μυαλό, τα δόντια μου να σχίζουν τα ούλα μου καθώς ακανόνιστα διογκώνονται και μεταξύ τους κτυπούν, σάλια να τρέχουν πάνω στο πηγούνι μου που τώρα η γνάθος του ξεκάθαρα μπορεί να φανεί πιο κάτω από την παραμορφωμένη γαμψή κοκάλινη μύτη μου που εκπνέει θειούχα ανάσα καυτή, την στιγμή που το καυτό μου σπέρμα ξεχύνεται μέσα σε ανθρώπινα σωθικά.
     
  2. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Απάντηση: In Love

    Προσπαθω εδω κ κατι λεπτα να διακρινω..καποιο συναισθημα και δεν μπορω,μονο πονο βλεπω.Μηπως ο τιτλος ειναι ατοπος?
     
  3. Jomaru

    Jomaru Guest

    εμενα μου θυμισε τις ιστοριες του Free αλλα μαλλον γινομαι πολυ κακος!
     
  4. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  5. kiss_me

    kiss_me Regular Member

    τραγικά κακός.
    μακαρι να ηταν τοσο καλες οι "ερωτικες ιστοριες" του free (του παλιού free)



    ______________________________________

    δυνατό...