Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

inbox...

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος Femme31, στις 11 Οκτωβρίου 2018.

  1. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Μου αρεσε η δυνατοτητα καλης περιγραφης των γεγονοτων. Θα εβαζα σχεδον αριστα 9.5.

    Επειδη ομως ξεκινα η ιστορια με την αποκαλυψη προσωπικου μηνυματος σε δημοσιο διαλογο, εστω και για λογους ροης της ιστοριας, ειμαι υποχρεωμενος για λογους ταξης και ηθικης - δημοσιου συμφεροντος   (και να μην παρουν θαρεττα τιποτα σουρλουλουδες και αρχιζουν και γραφουν και αυτες γιατι την γαμησαμε   ) , να σου βαλω ενα ολοστρογγυλο κουλουρι.

    0.

    (αλλα η ιστορια ηταν καλη)

     
     
  2. Femme31

    Femme31 Το κορίτσι του Κτηνοτρόφου

    @bumblebee είσαι μέλος κάποιας κριτικής επιτροπής από την οποία έχω ζητήσει να βαθμολογηθώ??  
     
  3. ἀστράρχη

    ἀστράρχη an asteroid ☆•○•°¤●° Contributor

    Ναι, αφού εδώ σκεφτόμαστε να τον κάνουμε ροζ ( σαν τα όνειρα του ) και να του δώσουμε τον τίτλο Judge
    σχεδόν σκέφτομαι να είναι και ιδιότητα ανώτερη των mod. Τύπου πορτοκαλί > μπλε > ροζ > μωβ
    και απλά θα σκάνε τα νούμερα!
    Με απασχολεί το πόσο καλός είναι στα μαθηματικά, δεν έχω πειστεί ακόμη. Για αντικειμενικότητα, δεν έχω αμφιβολία, καμιά!
     
  4. Femme31

    Femme31 Το κορίτσι του Κτηνοτρόφου

    Να μας ενημερώσετε όταν τον αναβαθμίσετε, για να λάβουμε κι εμείς τα μέτρα μας!!
    Ή θα το καταλάβουμε από το...χρώμα??
     
  5. ἀστράρχη

    ἀστράρχη an asteroid ☆•○•°¤●° Contributor

    ε δεν θα κάνουμε και ένα παρτυ?
     
  6. Femme31

    Femme31 Το κορίτσι του Κτηνοτρόφου

    Ε ναι.... Αλίμονο!
     
  7. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Αξιζω καθε τιμητικη διακριση που θα μου απονειμει το βδσμ φορουμ   και καθε τιμητικη διακριση γενικοτερα μιας και το φερε η κουβεντα....

    Καντε με ροζ > μοβ.

    Θα περασουμε τελεια μωβ μουσιτσες  
     
  8. dark_princess

    dark_princess Regular Member

    Είναι και ταπεινός... πανω απο ολα
     
  9. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Κανενα Κ δεν ειναι ταπεινο. Υπαρχουν μη εκδηλωτικα μη ταπεινα Κ και εκδηλωτικα μη ταπεινα Κ.

    Μπορεις να το επιβεβαιωσεις και μονη σου με το ακολουθο πειραμα :

    Θα προσφερεις την υποταγη σου για ενα χρονο στο συλλογο ελληνων κυριαρχων Κ. Ο συλλογος θα μεριμνησει να σε μοιρασει δικαια απο μια βδομαδα σε 52 εγγεγραμμενα και πιστοποιημενα μελη του.

    Ετσι θα δεις μονη σου τι σου λεω και θα βγαλεις τα δικα σου συμπερασματα.

    Γουσταρεις να πρωτοτυπησεις και πρωτοπορησεις ;

     
     
    Last edited: 13 Ιανουαρίου 2019
  10. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Υπάρχει τέτοιος σύλλογος???
    Και δε μου το έχεις πει τόσο καιρό???
    Ω! Μπουμπλε...είμαι πολύ θυμωμένη μαζί σου...  
     
  11. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Ναι. Και δεχεται εγγραφες υποτακτικων κορασιων που αναζητουν τη γνωση για το Κ ειδος και τη συμφιλιωση με την υποτακτικη τους φυση. Αλλα δεχεται και χαβαλετζουδες ωσαν τη @περσεφόνη και την @Invisible Ypsilon που σπανε την ωρα τους στο φορουμ.

    Θες να σε γραψω για Κ κυριαρχια διαρκειας 52 εβδομαδων ;
     
  12. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Δεν ξέρω.
    Είμαι θυμωμένη και δε σκέφτομαι καθαρά αυτή τη στιγμή.
    ..........
    Μου πέρασε,γράψε με.