Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

inbox...

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος Femme31, στις 11 Οκτωβρίου 2018.

  1. dark_princess

    dark_princess Regular Member

    Ερωτημα: Εχεις βρει 52 Κυριαρχους εδω μεσα;;
     
  2. Higita

    Higita Brain_alcoholic

    53.. είμαι κι εγώ..νεουδι!!  
     
  3. dark_princess

    dark_princess Regular Member

    εσυ πας για του χρονου! ευτυχισμενο το 2020
     
  4. Higita

    Higita Brain_alcoholic

    Φτου σου!!! ότι είναι τωρα...
     
  5. dark_princess

    dark_princess Regular Member

    τωρα βαριεμαι
     
  6. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Σταματα να κοιτας το δασος και οχι το δεντρο και αρπαξε την ευκαιρια που σου προσφερεται απο τα μαλλια.

    Θα μπορουσες να γραψεις ενα βιβλιο απο 5 σελιδες για καθε Κ και τις περιπετειες της εβδομαδας = 250 σελιδες. Το βιβλιο αυτο θα το αγοραζαν παρα πολλα ορνια στον πλανητη, ενω θα σε βαλει σιγουρα συνεντευξη η τατιανα και οι αληθειες με τη ζηνα.

    Ελα βαλε λιγο το μυαλο σου να δουλεψει. Ενα χρονο θα ταλαιπωρηθεις και μετα δε θα χρειαστει να ξαναδουλεψεις ποτε στη ζωη σου.

    Πες ενα μεγαλο ναι στη πρωτοπορια και στην ....οπισθοπορεια 

    Θα δεις προκοπη.
     
  7. Higita

    Higita Brain_alcoholic

    Σαν έκφραση το είπα!οχι για το τώρα...
    Τέλος πάντων!
     
  8. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Είχε βάλει άθπρεθ κουρτίνεθ θτο πλυντήριο με κόκκινα βρακιά..?
     
  9. dark_princess

    dark_princess Regular Member

    Πως θα γινει ολο αυτο αφου 1. δεν υπαρχουν ολοι αυτοι που προανεφερες (52 Κυριαρχοι) 2. Δεν ειμαι υποτακτικη 3. Δεν ξερω να γραφω βιβλια 4. Δεν θελω να βγω στη τηλεοραση. 5. Δεν μας ειπες εσυ τι θα κερδισεις απο ολο αυτο

    Βρες αλλο "θύμα" για το μεγαλοφυες σχεδιο σου  
     
  10. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Δεν πειραζει που δεν ξερεις να γραφεις η δεν θες να βγεις τηλεοραση. Θα μπορουσες να ζησεις αυτη την πολυ πρωτοτυπη εμπειρια και ακολουθως να μεταφερεις με δικα σου λογια, τα βιωματα στην @Femme31 που με την φονικη γραφη της θα μεταδοσει μεσα απο τις σελιδες στο βιβλιο, στο λαο, τα βιωματα σου και θα γινει διασημη και θα κονομησει.

    Σκεψου ολες εκεινες τις παρθενοπιπιτσες στο μετρο που θα καθονται στη καρεκλιτσα τους και θα διαβαζουν το βιβλιο μπροστα σου, κεφαλαιο κεφαλαιο, απο Κ σε Κ, ενας αλλος κοσμος και εσυ θα γελας σιωπηρα...

    Καντο για την Τεχνη μανα μου. Στη Τεχνη ολοι θυματα ειναι.

     
     
  11. Femme31

    Femme31 Το κορίτσι του Κτηνοτρόφου

    Mέεεεεσα! Μόλις ολοκληρώσω το δικό μου βιβλίο, είμαι στη διάθεσή σας..  
     
  12. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Ω τελεια. Ευχαριστουμε. Το βιβλιο best seller με τον τιτλο -52 Κ , 52 εβδομαδες και εγω- βρηκε την συγγραφεα του.

    Θα σκισουμε