Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

KAΛΟΚΑΙΡΙ 2008

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος giousoufaki-thess, στις 16 Ιανουαρίου 2009.

  1. giousoufaki-thess

    giousoufaki-thess A real feet slave dogy

    Hταν το πρώτο μου μπάνιο στην θάλασσα και στην επιστροφή δέχομαι τηλεφώνημα απο ένα 20-χρονο που είχαμε μιλήσει στο διαδύκτιο και στο μσν που μου λεέι πως κανόνισε παρτούζα με άλλα 3 άτομα του λέω πως έχω καεί και δεν έχω πολλύ όρεξη.Επέμενε και δίχως πολλά πολλά έρχονται στις 1,55 σπίτι μου.Αρχικά καθόμαστε στο σαλόνι για να σπάσει ο πάγος ο Γιώργος σε κάποια στιγμή χάνεται εγώ είχα απορωφηθεί γιατί ο Θωδορής είχε κολήσει πάνω μου στον καναπέ και φαινόταν ότι γούσταρε....Πάμε και έμεις σιγά σιγά μεσα του λέω γιατί το μικρό φαίνεται καβλομένο.Μόλις μπήκαμε στην κρεβατοκάμαρα ο πιτσιρικάς είχε μείνει με το εσώρουχο και το ανοιγμένο πουκάμισο.Είχε γραμωμένο σώμα και τελείως άτριχο.Τον ανέλαβε ο Γιώτης που τον γύρισε ανάποδα και σαλιόνωντας το δάχτυλο του άρχισε να παίζει με την τρύπα του.ο μικρός κάβλωσε και άρχισε να τον παρακαλάει να τον σκίσει.τον γύρισε ανάποδα και νιώθω να αρπάζει την πούτσα μου στο στόμα του.Ο Θωδόρης μου έγλυφε τον λαιμό και σε κάποια φάση με αφήνει σηκώνεται πάνω όλο νέυρα και λέει στον Γιώτη να σηκωθεί πλησίαζει τον Γιώργο και του δίνει 2 χαστούκια και του λεεί μας έπρηξες με τισ φωνές σου, τον αρπάζει και μπαίνει μέσα του βίαια και του λέει πες να ακούσουν και οι άλλοι πόσο πουτανάκι είσαι ενώ εγώ έπερνα πίπα στον Γιώτη.Μέτα απο λίγο ο θωδορής τελειώνει και μετά απο λίγο τελειώνει και ο Γιώτης στο στόμα μου.Ντύνονται πίνουν ένα ποτάκι ενω ο θοδώρης μένει κολημένος πάνω μου.Μέτα απο λιγο με χαιρετάνε και ο Θοδωρής μένει τελευταιός μου κλείνει με νόημα το μάτι και μου υπόσχεται πως θα τα ξαναπούμε μόνοι.Την άλλη μέρα γύρω στις 14. 00 χτυπάει το κινητό μου ηταν ο θοδώρης και κλείνουμε ραντεβού για τις 20.00 αυτη την φορά μόνοι μας.Ερχετε και μόλις μπαίνει μέσα με παίρνει αγκαλία με φιλά στο στόμα και μου λέει ότι του έλλειψα .ΤΟυ λέω ότι με τρόμαξε χθές με την αγριάδα αλλά παράλληλα γούσταρα κιόλας.Με διατάζει να του βγάλω τα παπούτσια και να τον ακολουθήσω στα 4 στην κρεβατοκάμαρα.Ξαπλώνει και με διατάζει να του γλύψω τα πόδια ένω μου λέει οτι θέλει ειδική περιποιήση λόγω του ότι είναι εξεταστική και έγραφε μάθημα ενώ του έγλυφα τα πόδια με κλοτσάει με βία και με ρίχνει στο πάτωμα.Πόνεσα αλλά μου άρεσε κιόλας.έρχεται και άρχιζει να με κλοτσάει και να με χαστουκίζει και μου λεέι να του πω πόσο μαλακισμένο είμαι Του απαντάω πολλύ με διατάζει να συρθώ στα πόδια του να τον προσκυνήσω και να του πώ ότι είμαι ένα σκουπίδι.ΤΟ κάνω και μετά χώνει την πούτσα του στο στόμα μου μπαινοβγαίνει τόσο έντονα που αναγουλιάζω μιας και έχω στενο διάφραγμα.Μέτα απο λίγο χύνει ντύνεται και μου λέει τώρα θα σε συμαδέψω να είσαι μόνο δικός μου.Αρχίζει να με φιλά με πάθος και με ρουφάει στον λαιμό και το πρόσωπο.Για 3 μέρες είχα έντονα σημάδια.Κρατήσαμε επαφή και πλέον είμαστε 2 καλόι φίλοι
     
  2. dats

    dats Regular Member

    Πολύ Καλό. Χαίρομαι που άρχισαν σιγά σιγά να εμφανίζονται και ιστορίες με GAY BDSM.