Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

KAI ΛΙΓΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος giousoufaki-thess, στις 18 Ιανουαρίου 2009.

  1. giousoufaki-thess

    giousoufaki-thess A real feet slave dogy

    Αυτή ειναι μία ιστορία που έλαβε χώρα τον Σεπτέμβριο του 2009 πέρισσυ δηλαδή και θέλω να την μοιραστώ μαζί σας. Ηταν η περίοδος της Διεθνούς Εκθεσης και είχα κατεβεί απόγευμα για ψώνια στο κέντρο της πόλης.Οταν ήμουν σε 1 μαγαζι και ψώνιζα δέχτηκα μία κλήση με απόκρυψη.Απάντησα και άκουσα μια φωνή να μου λέει πως είχαμε ανταλάξει απλά μυνήματα σε 1 site και του άρεσα πολλύ.Τον ρώτησα απο που είναι μου απάντησε Κρητικός αλλά μένει κάπου στην Καστορία.Του είπα ότι μένει ο αδερφός μου εκεί με την οικογένεια του.Και ξαφνικά μου αποκάλυψε ότι είναι γείτωνας και παλιός συμμαθητής της νύφης μου.Με ρώτησε πότε θα πάω εκεί και με τα πολλά είπε πως θέλει να κρατήσουμε επαφή και να τα λέμε μέχρι να τα πούμε απο κοντά.Μετά μισή ώρα ξαναπήρε τηλέφωνο δίχως απόκρυψη αυτή την φορά και μου είπε πως ήθελε να με ξανακούσει.Ρώτησε αν έχω μσν και σε μισή ώρα ήμουν κολήμενος στον υπολογιστή και τα λέγαμε.Ανοιξε και κάμερα.Ηταν αντικειμενικά πάρα πολλυ ωραίος και μόλις σηκώθηκε διαπίστωσα ότι είχε και πάρα πολλύ ωραίο σώμα που διαφαινόταν κάτω απο το αμάνικο μπλουζάκι του.Του είπα πως μου άρεσε και μου πρότεινε να έρθει να με πάρει με το αυτοκίνητο του να κοιμηθώ σπίτι του και την άλλη μέρα να ερχόμασταν Θεσσαλονίκη και να περνάγαμε το Σαββατοκύριακο μαζί.Του αρνήθηκα λέγοντας του ότι δεν τον ξέρω και πως δεν ήθελα να μας δουν μαζί ο αδερφός και η νύφη μου.Σε κάποια φάση τον βλέπω να παίρνει κάπου τηλέφωνο και ακούω το κινητό μου να χτυπάει.Αντέ μια ώρα να σηκώσεις το κιμητό σου μου λεέι.ΞΕΚΙΝΑΩ ΤΩΡΑ ΠΕΣ ΠΟΥ ΝΑ ΕΡΘΩ.-Ρε φίλε είμαι και χώμα θα τα πούμε αν θες Σάββατο μιας και έχω δουλειές άυριο.Ανάβει 1 τσιγάρο και με κοιτάει λυπημένα.Μ αρέσεις πολλύ του λέω τον βλέπω να γελαεί τον ρωτάω τι έπαθε μου απαντάει πως έκανε 1 σκέψη Λες πως σου άρεσω με παντρέυεσαι?Ασε μας ρε Σήφη μόνο αν κάνουμε κουμπάρα την νύφη μου και παλία σου συμμαθήτρια.Μου απαντά γελόντας και τον ανειψιό σου παρανυφάκι.Σκεφτόμαι έξυπνος ωραίος και με χιούμορ γαμάτος ο Σήφης.Του λέω πως πρέπει να φύγω και μου απαντά πως θα με πάρει να μου πεί καληνυχτα.Ξεκινάω να φύγω απο το καφέ και με πέρνει τηλέφωνο και με ρωτάει να του πώ ένα αγαπημένο τραγούδι

    Tου απαντώ Σε θέλώ του Σάκη Ρουβά.Ακούω απο το βάθος μια φωνή να λέει ακουτε ραδιο.....ο Σήφης αφιερώνει το και σε θέλω του Σάκη Ρουβά στο μωρό του.ΜΕτά απο λίγο ακούω τον Σηφη να μου λέει πως βγήκε έξω απο το στούντιο να μου μιλησει και πως είναι στο ράδιο που δούλευε πριν χρόνια.Το Σάββατο ήρθε και ο Σήφης ήρθε ένιωθα πως τον ήξερα χρόνια πρότεινε να μου μαγειρέψει και το αποτέλεσμα ήταν λασπωμένα μακαρόνια που μεσα στην κατσαρόλα έριξε μισό κεσέ γιαούρτι καλαμπόκι απο κοσέρβα μαγιονέζα και μισό λεμόνι.Τον ρώτησα αν είναι κρητική η συνταγή αν είναι μην πατήσω ποτέ εκεί,Μου απάντησε πως ήταν Ισπανικη και δεν γλύτωνα την κρητη γιατί του χρόνου θα με έπερνε μαζί του στα χανιά στο εξοχικό τους,Αφου φάγαμε και του είπα πόσο μου άρεσε μην τον προσβάλω κιόλας πήγαμε στο σαλόνι να ξαπλώσουμε και χαλαρώσουμε.Δέχτηκε 2 μυνήματα που του προκάλεσαν δυσφορία.Η πρώτη απο την πρώην αραβωνιαστικία του που έχει κολήσει τόσο μαζί του που φέυγει απο Χανιά παει Καστοριά και του χτυπάει κουδουνια στις 3 την νύχτα και την διώχνει και επιμένει.Η άλλη κληση απο 1 παληκάρι απο δυτική θεσσαλονίκη που επίσης έχει πάθει κόλημα μαζί του και θέλει σχέση ενώ τονέχει πάρει όλη η Θεσσαλονίκη και άπατα όλες του τις σχέσεις.Μου ζήτησε να τον χαλαρώσω άρχσα να του κατεβάζω το εσώρουχο και να του πέρνω πίπα ήταν ήδη καβλωμένος που έχυσε αμέσως στο στόμα μου.Πήγα έφτυσα το ψολόχυμα του πλύθηκα και ξαναγύρισα κοντά του.Αρχισε να με φιλά με πάθος άρχισα να τον γλύφω σε όλο το σώμα και στα πόδια κάτι που του κάναν πρώτη φορά και του άρεσε και σε κάποια στιγμή ένιωσα πως κοιμήθηκε.Σταμάτησα και μου ζήτησε με βραχνή φωνή να συνεχίσω.Σε κάποια φάση μου έιπε πως είναι κουρασμένος και να μην βγαίναμε για ποτο τον έγύφα όλη νύχτα παντού και τελείωσε 4 φορές.
    Παραθέτω την πιο συγκλονιστική μου εμπειρία και θέλω την άποψη σας πόσο απαραίτητο είναι το συναίσθημα στις σχέσεις
     
    Last edited: 18 Ιανουαρίου 2009
  2. Emma

    Emma Contributor

    Χαίρομαι με τη χαρά σου και τα τοιαύτα αλλά, αν εμένα μου κόλλαγε κάποιος σαν στρείδι (τόσο έντονα/σοβαρά) με το καλημέρα κι απ΄το πουθενά, το μόνο που θα λάβαινε θα ήταν η σκόνη απ΄το σπινιάρισμα καθώς θα έτρεχα να φύγω όσο το δυνατόν πιο μακριά.
     
  3. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Πάντα θεωρούσα ότι οι gay άντρες ήταν ιδιαίτερα συναισθηματικοί. Ήρθε η ώρα που και αυτό διαψεύστηκε.

    "Πήγα έφτυσα το ψολόχυμα του πλύθηκα και ξαναγύρισα κοντά του."

    Ωραιότατο. Τί να το κάνεις το συναίσθημα, πουλί μου; Δεν τρώγεται. Τρώγεται; Γιατί εγώ με τα παππούδια και τα μαρούλια, είχα;

    Τουλάχιστον εγώ γέλαγα.
     
  4. blindfold

    blindfold Contributor

    κακίες ...
     
  5. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Μα όχι. Αν έκανες ανοησίες και σου έλεγα "ξέρεις, κάνεις ανοησίες, και το βλέπω ότι αυτά που κάνεις είναι ανοησίες γιατί τις κάνω κι εγώ", θα επρόκειτο περί κακίας; Ή θα ήταν έκφραση μητρικότητας και διάθεσης προστασίας;
     
  6. blindfold

    blindfold Contributor

    εγώ είδα και ειρωνία για αυτό και σε σχολίασα

    εγώ πιστεύω πως το συναίσθημα δεν καθορίζετε από τη γλώσσα που χρησημοποιείς για να το εκφρασείς ,αν είχες τη μητρική και προσταυτετική διάθεση θα του πρότεινες εναλλακτικές προτάσεις  
     
  7. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Νομίζω πως στην ηλικία που είναι μπορεί να μιλήσει για τον εαυτό του.

    Ο καθένας βλέπει αυτό που θέλει. Αν θέλεις να δεις κακία και ειρωνία και υποκρισία, αυτό θα δεις. Και τίποτε άλλο.

    The worst vice is giving advice. 
     
  8. blindfold

    blindfold Contributor

    η ηλικία δεν κριτήριο ωριμότητας (με βάση τις εμπειρίες μου το κρίνω αυτό..)

    εξαρτάτε σε τι έχει συνηθίσει ο εκάστοτε θεατής .. δεν λέω υπάρχουν και αγαθοί ανθρωποί ,αλλά δεν ξέρω πόσοι είναι σε αυτό το forum ..!

    ωραία ρίμα αλλά εγώ τι κρίνω λανθασμένη .
     
  9. giousoufaki-thess

    giousoufaki-thess A real feet slave dogy

    Απλά για νας απαντήσω με μεγάλο δισταγμό αναφέρθηκα τόσο ωμά και γιαυτό το έκανα στο τέλος και μόνο για να υπάρξει καθάρα εναλλαγή συναισθημάτων η Ντόρα-Θεσσαλονίκη το έπιασε και χαίρομαι γιαυτοΑυτήν την αντίδραση ήθελα και μου την έδωσε.Aπο την συναισθηματικότητα πέρασα σε ομότητα χαίρομαι και πάλι που το έπιασες
     
    Last edited: 20 Ιανουαρίου 2009
  10. giousoufaki-thess

    giousoufaki-thess A real feet slave dogy

    Χαίρομαι πραγματικά που χρησιμοποιείς το ρήμα πίστευα. Γιατί άλλο τι πιστέυουμε και άλλο τι πραγματικά συμβαίνει. Οι gay τελικά είναι ομοφοβικοί απο την φύση τους. Βλέπουν τον άλλο σαν ένα κομμάτι κρέας . Κάθε Παρασκευή και Σάββατο βράδυ αν επισκεφτείς 1 gay bar θα σε πείσει.Ντύνονται στην εντέλεια, βάζουν 1 κιλό άρωμα, 1 κιλό ζελέ και είναι οι σούπερ γκόμενοι.Ξέρουν όλοι όλους, όλοι έχουν πάει με όλους και σχολιάζουν όλοι όλους.Ευτυχώς για εμένα ξέρω ελάχιστο κόσμο και δεν είμαι μέρος του κυκλώματος τους.Οσοι τελικά το αποφασίζουν να κάνουν σχέση το κάνουν για να καταντήσουν το έτερο ήμισυ μαίμου και να το περιφέρουν για να αποδείξουν στους γύρω τους ότι μετράνε και να τονίσουν το υπερέγω και κυρίως να το αποδείξουν στις πρώην σχέσεις ακόμα και τις ξεπέτες.Είναι λογικό να υπάρχει διστακτικότητα γιατί ζούμε σε 1 ενοχική και ρατσιστική κοινωνία που για να καλύψει τις αδυναμίες της πάντα κάποιος πρέπει να είναι ο σκάρτος.Οπως για ότι γίνεται φταίνε οι ξένοι , όπως και αν το παιδί μας έχει συμαθητή αθίγγανο και κάποις συμμαθητής του χάσει λεφτά ποιόν θα κατηγορήσουν?Διστάζουν να κάνουν σχέση που αν με ρωτήσετε πωσ αντιλαμβάνομαι και βιώνω εγώ την σχέση συμπεριφέρομαι όπως και στους φίλους μου.Οπως βγαίνεις και πίνεις ένα καφέ ποτό με 1 φίλο έτσι βγαίνεις και με την σχέση σου απλά είσαι τυπικός και όταν κλείνει η πόρτα σπίτι η κατάσταση γίνεται πιο προσωπική.Αποκλείουν την δέσμευση 1 σχέσης αλλά όλη μέρα είναι κολημένοι στον υπολογιστή ακόμα και στον χώρο εργασίας.Βάζουν στοίχημα με τον εαυτό τους με πόσους έχουν την δυνατότητα και αντοχή να πάνε.Μπορεί να μιλάνε με κάποιον και να ανταλλάζουν τηλέφωνα και σε λίγο να δίνουν ξανά το τηλέφωνο τους και σε άλλον.Με έχει κουράσει εμένα όλο αυτό. Μου έχει λείψει να κοιμηθώ με κάποιον και να ξυπνήσουμε μαζί, να περάσω κάποιες ώρες μαζί του και να μοιραστώ πράγματα. Τόσο καιρό σε ιστοσελίδες γνωρημιών και δωμάτια συζητήσεων που πολλές φορές η πρώτη ερώτηση είναι πόσο την έχεις γνώρισα πολλούς τέτοιους και τώρα ακόμα μπορώ να βρώ.Αλλά ψάχνω κάτι διαφορετικό.Με την εναλλαγή συναισθημάτων απο το συναίσθημα στην ωμή καβλοκουβέντα ήθελα να καταδείξω τι πραγματικά συμβαίνει στον gay χώρο.Η ιστορία είναι πραγματική μην ξεχνιόμαστε
     
  11. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Re: KAI ΛΙΓΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ

    Δηλαδή επειδή δε βρίσκεις αυτό που θέλεις ,είναι όλοι σκάρτοι .. Να φανταστώ ότι είσαι ο μόνος "καλός" ή είσαι από τους λίγους;

    Λυπάμαι αλλά σε αυτήν την απαξίωση(η οποία σαφώς και είναι κλισέ) δε συμμετέχω,ούτε για ν' απαντήσω επιπλέον..

    Απλά λυπάμαι και πρόσεχε πως εκφράζεσαι για έναν ολόκληρο κύκλο .Αυτή τη στιγμή δεν αντιδρώ ,την επόμενη φορά όμως θα αντιδράσω..

    Αυτά..

    Υ.σ. Δεν προσπαθώ να πω ότι όλοι είναι "καλοί".Σε οποιοδήποτε κύκλο υπάρχουν καλοί,κακοί,ανασφαλείς,επικίνδυνοι,χαρισματικοί κοκ.. Δε μπορούμε λόγω του προσωπικού μας φορτίου και της δικής μας ανέχειας να τσουβαλιάζουμε μια ολόκληρη ομάδα ανθρώπων..
     
  12. giousoufaki-thess

    giousoufaki-thess A real feet slave dogy

    Μιλάω για τον εαυτό μου και είναι καθαρά προσωπική μου άποψη απο την άλλη δεν σηκώνω απειλές τύπου την έπομενη φορά θα αντιδράσω απλά θα σε παραπέμψω στο τελευταίο τέυχος του gay περιοδικού antivirus που λεεί ακριβώς τα ίδια πράγματα ίσως και πιο χοντρά απο ότι τα λέω εγώ.Ο καθένας εδώ μέσα μιλαέι για τον εαυτό του αν εσύ προσπαθείς να επιβάλεις λογοκρισία τι να πώ