Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

kinky η ΑΝΩΜΑΛΙΑ

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος giousoufaki-thess, στις 13 Ιανουαρίου 2009.

  1. giousoufaki-thess

    giousoufaki-thess A real feet slave dogy

    Θέλω την άποψη σας για το τι ειναι κινκυ και τι ανωμαλία.Για εμένα προσωπικά κάτι που θεωρείται κινκυ μπορεί για κάπιον άλλο να είναι ανωμαλία και αντίστροφα.Ας ξεκινήσω εγώ λοιπόν για εμένα ανώμαλο ειναι το σεξ με ζώα να πίνει κάποιος ούρα και οτιδήποτε έχει σχέση με κοπρολαγνεία. Περιμένω τις αποψεις σας.....
     
  2. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    Ανωμαλία για μένα είναι η παιδεραστία και η κτηνοβασία. Τα υπόλοιπα είναι κίνκυ.
     
  3. Emma

    Emma Contributor

    Και η αιμομιξεία; Και η νεκροφιλία;
     
  4. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Εγω πιστευω οτι ειναι μεγαλη ανωμαλια να φιλιεται κανεις στο στομα ( ειδικα αν χρησιμοποιει και γλωσσα).
     
  5. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: kinky η ΑΝΩΜΑΛΙΑ

    Υπάρχουν διάφορα είδη νεκροφιλίας και μερικά απ'αυτά μη "ηθικά" και ποινικά κολάσιμα.Φορουμικά όμως ναι.. 
    Αιμομιξεία ,για συγγενείς πρώτου βαθμού,ναι.Για 2ου και τρίτου,συζητιέται(ανάλογα το είδος της επαφής) ,χωρίς να έχω ακόμα συγκεκριμένη θέση...
     
  6. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    Όχι.Εκτός αν η αιμομιξία είναι ταυτόχρονα και παιδεραστία.
    Θεωρώ ανώμαλη την έλλειψη συναίνεσης. Από την στιγμή που στην αιμομιξία, το θέλουν και οι δυο, δεν το θεωρώ ανώμαλο. Δεν πιστεύω δηλαδή οτι αυτά τα άτομα έχουν κάποιο (πνευματικό,ψυχολογικό,συναισθηματικό)πρόβλημα.
    Όσο για την περίπτωση της νεκροφιλίας, είναι σαν να κάνεις σεξ με μια κούκλα. Δεν πιστεύω στην ιεροσυλία των νεκρών (ή όπως αλλιώς το λέμε).
     
  7. giousoufaki-thess

    giousoufaki-thess A real feet slave dogy

    Oχ Ιncomplete η πρώτη μου σχέση ήταν ξάδερφος μου κάτι που ανακάλυψα όταν έπεσε η ταυτότητα απο το παντελόνι του.Την επόμενη μέρα είμασταν μαζί σε ένα γάμο μίας ξαδέρφης μας όπου έμαθα ενώ ήξερα ότι είμαστε μακρία ξαδέρφια ότι είμαστε 10-α
     
  8. Emma

    Emma Contributor

    Κinky είναι αυτά που αρέσουν σε μένα.
    Ανώμαλα είναι αυτά που δεν αρέσουν σε μένα, αλλά αρέσουν σε άλλους  

     
     
  9. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Μ'αρεσει ο τροπος που σκεφτεσαι! 
     
  10. Kits

    Kits Contributor

    Απάντηση: kinky η ΑΝΩΜΑΛΙΑ

    τα Kinky ειναι ανωμαλα... τα ανωμαλα δεν ειναι Kinky!
     
  11. Durcet

    Durcet In Loving Memory

    Όπως έχει ειπωθεί και στο παρελθόν, ανωμαλία είναι το ιεραποστολικό, τα φιλιά και τα χάδια  

    Αν δω το ζήτημα λίγο πιο σοβαρά, θα μπορούσα να πω πως τίποτα δεν είναι ανώμαλο, με την έννοια του αρρωστημένου ή του καταδικαστέου από τη στιγμή που υπάρχει συναίνεση ανάμεσα σ' αυτούς που το κάνουν. Άρα, αυτομάτως θεωρώ ανωμαλία το βιασμό, την παιδεραστία (με τη λογική πως δε μπορεί να υπάρξει ουσιαστική συναίνεση από κάποιο παιδί), την κτηνοβασία και τη νεκροφιλία.
    Οτιδήποτε άλλο, όσο ακραίο και να είναι και άσχετα από το αν μ' αρέσει ή όχι, το θεωρώ απλώς kinky και, φυσικά, όχι κατακριτέο, εφόσον υπάρχει συναίνεση.
     
  12. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Kinky λιγο-πολυ ολοι ειμαστε.
    Ολοι μας μεσα μας εχουμε τις "διαστροφες" μας.
    Ανωμαλια θα χαρακτηριζα την νεκροφιλια, την κτηνοβασια, την αιμομιξια, τον βιασμο, για να καταληξω στην υπερτατη ανωμαλια που ειναι η παιδοφιλια και που θα επρεπε να κοβουν το "πουλι" σε κατι τετοια καθαρματα και να τους το δινουν να το φανε.