Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

lactation

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος female, στις 12 Ιανουαρίου 2008.

  1. Kits

    Kits Contributor

    Εθελοντης αρμεχτης!!!!


    αλλος???
     
  2. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Θα πιαστουν τα χερια σου βρε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 
     
  3. φετίχ10

    φετίχ10 Regular Member

    Απάντηση: lactation

    το βύζαμα νομίζω είναι μια μορφή φετιχισμού αρκεί να υπάρχουν μεγάλα βυζιά για να γίνει, πιστεύω οτι η σκλάβα θα αισθάνεται απέραντη ηδονή,έχω κάνει συζητήσεις με ωριμές γυναίκες και τρελαίνονται και μόνο που το ακούνε είναι λίγο......βουκολικό φετίχ, άρμεγμα με κάθε τρόπο προσωπικά μου αρέσει ιδιάιτερα.
     
  4. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Re: Απάντηση: lactation

    Κι αλλος εθελοντης!!!!!!!!!!!!!!!!
    Τα κουβαδακια σας, σηκωστε τα μανικια, καθηστε στο σκαμνακι, δεσποινις με τα γαλακτοπιστολα στηθειτε, και..........γαια πυρι μηχθητω!!!!!!!!!! 
     
  5. Afrodyte

    Afrodyte Regular Member

    Απάντηση: lactation

    Μηπως καποιος συνομιλητης το εχει εφαρμοσει στην παρτενερ του;η καποια γυναικα μη εγκυος και χωρις παιδια εχει καποια γνωση σε αυτο;
    Ευχαριστω εκ των προτερων
     
  6. Lady_Dementia

    Lady_Dementia DemonLure the Seductive Contributor

    Re: Απάντηση: lactation



    Ξεκινώ από το τέλος.. Μια γυναίκα που δεν έχει κάνει παιδιά,δεν μπορεί να έχει εφαρμόσει αυτή την τεχνική.Ομοίως και μια γυναίκα που έχει ολοκληρώσει την περίοδο του θηλασμού.

    Απο εμπειρία,θα σου πω πως είναι ότι πιο ερεθιστικό "κυκλοφορεί"! Έτσι κ αλλοιώς το στήθος της γυναίκας κατα τη διάρκεια του θηλασμού είναι έξτρα ευαίσθητο.

    Προσωπικά θήλασα για 7 μήνες την κόρη μου...και δεν "έκοψα" το γάλα αμέσως,μόνο και μόνο για να μπορεί ο τότε σύντροφός μου να αρμέγει το στήθος μου!Ήταν τρομερά χαλαρωτικό και ερεθιστικό ταυτόχρονα. Αυτό που πονούσε ήταν όταν προσπαθούσε να "τραβήξει" γάλα ενω δεν είχα... ξέρεις,χρειάζεται κάποιος χρόνος να "ξαναγεμίσει" το στήθος,μετά από ένα καλο "θηλασμό"  

    Κάπου είχα διαβάσει ότι οι κινέζοι Μάστερς κάνουν lactation στις σκλάβες τους,ανεξάρτητα με το αν αυτές είχαν τεκνοποιήσει ή όχι..Ελπίζω να βρω το σχετικό άρθρο και τότε θα το παραθέσω.. ​
     
  7. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    H παραγωγή γάλακτος μπορεί να προκληθεί "τεχνητά" ακόμη και αν μία γυναίκα δεν κυοφορεί. Αυτό ονομάζεται πρόκληση γαλακτοφορίας. Επίσης, σε μία γυναίκα που έχει γαλακτοφορήσει στο παρελθόν μπορεί να προκληθεί εκ νέου γαλακτοφορία. Αυτό μπορεί να γίνει ερεθίζοντας τις θηλές σε καθημερινή βάση, θηλάζοντάς τις (αρκετές φορές την ημέρα), τρίβοντας και πιέζοντας τις θηλές ή με την επιπρόσθετη χρήση φαρμάκων, όπως το Domperidone, για την πρόκληση γαλακτοφορίας. Θεωρητικά, με αρκετή υπομονή και επιμονή, είναι δυνατόν να προκληθεί γαλακτοφορία και μόνο με το ρούφηγμα των θηλών.

    Δεν είναι απαραίτητο να έχει κυοφορήσει στο παρελθόν η γυναίκα, και μπορεί να βρίσκεται ακόμη και σε εμμηνόπαυση. Μόλις αρχίσει η γαλακτοφορία, ρυθμίζεται σύμφωνα με την ζήτηση. Όσο υπάρχει τακτική διέγερση των θηλών, η γαλακτοφορία συνεχίζεται.

    Πηγή: Erotic lactation - Wikipedia, the free encyclopedia
     
  8. extreme32

    extreme32 Regular Member

    Re: Απάντηση: lactation

     

    μισο λεπτο να καταλαβω κι εγω. δηλαδη απλα σου τραβαει τα βυζια και τα αρμεγει και καθεται και το κοιταει το γαλατακι να πεταγεται ή γινεται κανενα παιχνιδι θηλασμου, ή να πεταγονται τα γαλατα και να βαζει τη μουρη του κοντα και να γινεται σμπλιτς, η κατι αλλο που δεν βαζει ο νους μου; γιατι το να τραβαει το βυζι σαν της κατσικας για να κατεβασει απλα γαλα, κι οταν δεν εχει να το τραβαε πιο δυνατα νομιζοντας οτι χαλασε το μηχανημα, καπως μου κανει. (ειμαι και περιεργος και ευαισθητος στο θεμα "μεταχειρηση βυζιου")

     
    απαπαααααααααα...... σταματηστε καλε!!!!!!!! θα μου βγαλετε καινουριο φετιχ στα 34!!!!!!

    ακουσα απο ενα συγγενη που δοκιμασε απο το γαλα της γυναικας του οτι ήταν αηδια και παραλιγο να κανει εμετο.
    Είναι οντως ετσι ή αυτος ειναι συχασιαρης και επειδη το γαλα δεν ειχε τη γευση του νουνου family ξενερωσε; επισης μηπως παιζει η γυναικα του να ειχε χαλια γαλα λογω διατροφης και επειδη ειναι και ξενερωτη σαν γυναικα; Βοηθηστε με τον φτωχο να μαθω.  
     
    Last edited: 15 Φεβρουαρίου 2009
  9. female

    female Contributor




    Τι μαθαίνει κανείς σερφάροντας...

    Ιδού και η Βιβλική άποψη του lactation ενός ενήλικα αρσενικού -- Η Μαρία ποτίζει γάλα τον Άγιο Βερνάρδο.


    Miraculous Lactation of St Bernard
    Alonso Cano
    1650
    Oil
    Madrid, Museo del Prado

     



    Μεσαιωνικό χαρακτικό, μάλλον αγνώστου

     


     
  10. Afrodyte

    Afrodyte Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: lactation

    απο σχετικη ερευνα στο διαδικτυο σου λεω οτι στο εξωτερικο στις λιστες αναμονης για υιοθεσια υπαρχει και η ερωτηση αν η μητερα εχει σκοπο να προσπαθησει να θηλασει το νεογεννητο υιοθετημενο μωρακι και αν η απαντηση ειναι θετικη το εν λογω ζευγαρι ανεβαινει αρκετα στη λιστα,αρα γινεται να συμβει τεχνητα.
     
  11. El_Gato

    El_Gato Regular Member

    Πω, πω !!! Αυτά είναι!!! Και θρεπτικό και φυσική μαστούρα και ερωτική απόλαυση!!! Πάλι μου άνοιξε η όρεξη!!! Ιδιαίτερα για εμένα, που είχα την ατυχία να αρρωστήσει η μητέρα μου και να μην μπορέσει να με θηλάσει   και μου έδιναν αντικατάστατα! Μάλλον έτσι εξηγείτε γιατί οι μαστοί είναι ένα από τα πρώτα σημεία που βλέπω και γιατί μου βγαίνει να τόσο πολύ πάθος, σε πολλές περιπτώσεις, όταν τους παίρνω στο στόμα μου!!!
     
  12. Mesodo

    Mesodo Regular Member

    ναι αλλα θυμίσου πως δεν είναι τόσο ωραία η γευση, τουλαχιστον με αυτά που έχουμε μαθει ως γάλα ;-)
    επιπλέον θα πρέπει να βρεις καποια που να εχει καλή παραγωγή για να το ευχαριστιεσαι καθως μια μικρη ποσοτητα δεν θα σε ικανοποιησει λολολολολ