Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

lactation

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος female, στις 12 Ιανουαρίου 2008.

  1. extreme32

    extreme32 Regular Member

     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  2. female

    female Contributor



    Χωρίς να μπορώ να το πω μετά βεβαιότητος, πιστεύω πως η γεύση εξαρτάται και από τη διατροφή και από την διάθεση. Η ίδια η μητέρα δεν μπορεί να μιλήσει για τη γεύση του ιδίου γάλακτος, μιας και το οτι "παίρνει" αυτό που ήδη "έχει" δεν θα της λέει και πολλά. Αν, όπως διάβασα παραπάνω, υπάρχει και η πιθανότητα milking, τότε ίσως γίνεται και με προσθήκη σοκολάτας ή καφέ για τους δύσκολους.

    Μ' αρέσει που αμφισβητείς τη γεύση, αλλά από την άλλη εμφανίζεις αυτόν που πίνει αρκετά αχόρταγο. Β-)

     
  3. Emma

    Emma Contributor

  4. Mesodo

    Mesodo Regular Member

    Αχαχ με παρεξηγείς  

    εγώ προσπάθησα να βοηθήσω τον elgato να κανει τις σωστές επιλογές, δίνοντας του τις βασικές πληροφορίες. 
    ότι η γεύση και η υφη δηλαδή δεν έχει σχέση με αυτό που έχουμε συνηθίσει να ονομάζουμε γάλα και ότι η ποσότητα (εαν σου αρέσει) δεν είναι ικανοποιητική με τον τρόπο που έχουμε συνηθίσει να πίνουμε γάλα (ειδικά εάν έχεις και ανταγωνισμό από το μυξιάρικο λολ)...

    προσωπικά εάν δεν το έβλεπα από τη γεύση και μόνο δεν θα το καταλαβαινα ως γάλα (σενα blind test πχ).

    συμφωνώ μαζί σου πως το γεγονός ότι το πίνεις από το στήθος της το κάνει σαφέστατα πιο θελκτικό με την ίδια λογική που και το squirt της δεν θα το θεωρούσες το ίδιο θελκτικό εάν δεν έβγαινε την ώρα που έχυνε.

    αυτό με τη διάθεση και τη γεύση πάντως -χωρίς να μπορώ να το αντικρούσω- μου φαίνεται λιγο περίεργο.... 



     
  5. Lady_Dementia

    Lady_Dementia DemonLure the Seductive Contributor



    Τι δουλειά έχουν βρε Εξτριμάνθρωπε,τούτες εδώ οι φώτος,με το θέμα μας; Σάμπως σου είπε κανείς πως,όποια "κατεβάζει" γάλα,αποκτά τουτα δω τα βυζόμπαλα;;; Έλεος! 
    Τώρα για τις απορίες σου σχετικά με το αν ο συγγενής σου ήτο σιχασιάρης ή όχι,γιατί δεν ρωτάς τον ίδιο;  

    Η διατροφή -όπως είπε και η female- παίζει ρόλο στη γεύση του γάλατος,ενώ πίνοντας γάλα,νερό,χυμούς,συμβάλλεις στην αύξηση της ποσότητάς του.

    Όταν δοκίμασα το δικό μου..μάλλον προς ζαχαρόνερο μου έκανε η γεύση του,παρά προς γάλα.. Δεν νομίζω όμως,πως παίζει και μεγάλο ρόλο η γεύση,γι'αυτούς που γουστάρουν την όλη φάση. Είναι υγρό του σώματος,και αυτό και μόνο φτάνει για να ερεθιστεί ο άλλος. Όπως άλλωστε συμβαίνει με το squirting,με τα ούρα κλπ.

    Επίσης,η ξενέρωτη γυναίκα -όπως λες- γιατί να μην έχει εύγευστο γάλα; Μη μας τρελαίνεις βρε.. ​


    Τι να πω...δεν ξέρω! Ποτέ μου δεν το έψαξα στο διαδίκτυο,για να πω την αλήθεια. Αν αυτό ευσταθεί,οτι η γυναίκα μπορεί να έχει γάλα με τεχνητούς τρόπους,τότε γιατί υπάρχουν μητέρες που δεν θηλάζουν τα παιδιά τους;(αναφέρομαι σε αυτές που επιθυμούν να το κάνουν)
     
  6. extreme32

    extreme32 Regular Member

    οι φωτογραφιες ηταν και καλα φλασιες που μου ερχοντουσαν στο νου διαβαζοντας αυτα που εγραφαν οι απο πανω μου. ΒΥΖΙΑ. ΒΥΖΙΑΑΑΑ. ΚΙ ΑΛΛΑ ΒΥΖΙΑΑΑΑ. καπως ετσι. τον συγγενη μου δεν χρειαζεται να τον ρωτησω τίποτα. Ξερω οτι δεν εχει καμια σχεση με την λατρεια υγρων. Ειναι συχασιαρης. Η ατακα για την γυναικα του ηταν απλα χιουμορ. Αλλα παραμενει ξενερωτη. Και μη μου μιλατε εμενα για squirting και ούρα σας παρακαλω.
     
  7. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

  8. Koproskylo

    Koproskylo Regular Member

    ...Από τη θετική πλευρά, ποτέ δεν ξεμένεις στα κορνφλέηκς  
     
  9. lactofilia_preggo

    lactofilia_preggo New Member

    Καμια να εχει αυτο το φετιχ?
     
  10. Soraya

    Soraya Guest

    εγώ που έχω milkoλαγνεια μετράω για αυτό το φετιχ;;;;;;;;;;;;   
     
    Last edited by a moderator: 28 Μαϊου 2016
  11. lactofilia_preggo

    lactofilia_preggo New Member

    Κατι γινεται τυροπιτα και Milko εγω....
     
  12. tithon

    tithon Contributor

    το ανθρώπινο γάλα είναι αρκετά γλυκό, με όχι ιδιαίτερα θελκτική γεύση στη θερμοκρασία που βγαίνει απ το στήθος.
    η πιο ενδιαφέρουσα πρακτική είναι η άλμεξη, παρά ο θηλασμός, η συντήρηση του στο ψυγείο και η αξιοποίησή του αργότερα.
    πίνεται σκέτο (γούστα), στον καφέ, με δημητριακά, γίνεται τυράκι, κρέμα, τούρτα κλπ.
    απαραίτητη η παρουσία της παραγωγού σε κάθε στιγμή ενασχόλησης με αυτό, ακόμη και κατά την απόρριψή του.
    απαραίτητη επίσης η τακτική άλμεξη, περισσότερες από δυό φορές την ημέρα.