Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Latex και PVC

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος phoenixxx, στις 30 Οκτωβρίου 2006.

  1. Lola

    Lola Regular Member

    Απάντηση: Latex και PVC

    Η αισθηση του latex,κολλημενο πανω στο κορμι σα δευτερο δερμα ειναι απιστευτη.. Δυσκολα μπορει να το καταλαβει καποιος αν δεν το φορεσει. Τη λατρεια μου στο υλικο αυτο συνειδητοποιησα οταν εβαλα το πρωτο μου catsuit. Το φορουσα επι ωρες, ηθελα να βουτηξω στη μπανιερα, να κοιμηθω με αυτο. Το ενιωθα κολλημενο πανω μου, να γλυστραει οταν το αγγιζω, τοσο γυαλιστερο.. Η αφη και η μυρωδια του μια πρωτογνωρη διεγερση που δεν ελεγε να σταματησει... Aπο εκεινη τη μερα δηλωνω πλεον μια εθισμενη latexlover! Eιδικα οταν το σωμα αλλα και το προσωπο καλυπτεται ολοκληρωτικα- η σχεδον ολοκληρωτικα αφηνωντας να φαινεται οτι κανονικα δε θα επρεπε να φαινεται- μπορει να μετατρεψει ακομα και ενα vanilla sex σε μεγιστη διαστροφη   Aλλα ας μη συνεχισω καλυτερα για ευνοητους λογους..

    Απο την αλλη το latex εχει και τα μειονεκτηματα του. Ειναι αρκετα ακριβο, εξαιρετικα ευαισθητο υλικο, χρειαζεται μια σχετικη προετοιμασια για να φορεθει αλλα και για να το βγαλεις και φροντιδα ωστε να διατηρηθει. Δε συνισταται σε οσους δεν εχουν υπομονη γιατι θα το κανουν χιλια κομματια απο τα νευρα τους, εκτος κι αν εχουν καποιον αλλο να τους βοηθαει και να φροντιζει ολοκληρωτικα τα latex της γκαρνταρομπας τους 
    Οπως και να εχει, αν ειστε επιρρεπης στις καταχρησεις μην το δοκιμασετε! Achtung!!!

    Το pvc απεναντιας ειναι σαφως μια πολυ πιο οικονομικη επιλογη, αρκετα εντυπωσιακο καθως ειναι γυαλιστερο απο μονο του και δε χρειαzεται καποια ιδιαιτερη προετοιμασια η μετεπειτα φροντιδα. Εβαλα κατι προχειρο και βγηκα που λενε.. αγαπημενο και αυτο αλλα προσωπικα δεν το συγκρινω με το latex.


    View attachment 5443
    το τελευταιο μου αποκτημα,ggrrr...
     
    Last edited: 16 Σεπτεμβρίου 2008
  2. blindfold

    blindfold Contributor

    Re: Απάντηση: Latex και PVC

    το θέλω μαζί με το περιεχόμενο ..!
     
  3. Worrion

    Worrion Regular Member

    το έχω πολλή καιρό στο μυαλό μου. αλλά έμενε μόνο σαν ιδέα. τώρα μπορώ να πω ότι με κατατόπησαις πλήρος. σε ευχαρηστλω.   
     
  4. lovelatex1

    lovelatex1 Regular Member

    τωρα αν πω οτι το λατρευω να φοραω λατεξ θα ειναι κακο?απλα ειναι τρομερη η αισθηση για οσους εχουν φορεσει!πολλες φορες φοραω τα λατεξ ρουχα κ κατω απο τα κανονικα ρουχα κ παω για καφε!το συναισθημα ειναι τρομερο,κ ιδιωσ σε μια μικρη επαρχιακη πολη με πολλα ταμπου!
     
    Last edited: 18 Δεκεμβρίου 2008
  5. fmasker

    fmasker Regular Member

    Απάντηση: Latex και PVC

    Συνεχίζοντας σ'αυτό το νήμα, άλλος ένας ρετρό fetish θησαυρός:

    Είναι από ένα αμερικάνικο φιλμ - νουάρ του 1942 "This gun for hire".
    Πηγαίνετε στο 2:00 του βίντεο:
    Η πρωταγωνίστρια, που υποδύεται την τραγουδίστρια σε nightclub, εμφανίζεται με PVC catsuit και crotch-high στιλέττο μπότες (!!!!), ενώ κρατά ένα καλάμι ψαρέματος, "ψαρεύοντας" τους θαμώνες που τους έχουν πέσει τα σαγόνια. Είναι παραπάνω από σαφές το έμμεσο υπονοούμενο του κυρίαρχου Θηλυκού που εξουσιάζει τα υποταγμένα από τη γοητεία του αρσενικά.
    Απ'οτι φαίνεται, το σύγχρονο fetish styling όπως σχεδόν το ξέρουμε σήμερα, είχε ήδη διαμορφωθεί κάπου 70 χρόνια πριν! Απορώ πώς "περασε" την αυστηρή λογοκρισία του "Κώδικα Hayes" που ίσχυε τότε στο Hollywood!
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  6. fmasker

    fmasker Regular Member

    Απάντηση: Latex και PVC

    Αααα...δεν σας βλέπω ζωηρούς...βάζω αυτές τις φωτό, μπας και ξυπνήσουν τα αίματα...Μόνικα Μπελούτσι με καυτό μαύρο latex φόρεμα, Elisabeth Hurley με latex catsuit, Rihanna με λευκό latex hood και με μαύρο catsuit και Katy Perry σαν άγριο latex γατί...ααααα...μη μου πείτε ότι δεν σας αρέσει....οι υπόλοιποι μείνετε με τα σταράκια, τη τζιβα και τα σαλβάρια....Phoenixxx, Lola και λοιποί που χαθήκατε; Αλλά βέβαια μ'αυτά που βλέπετε εδώ μέσα πού να ξαναμπείτε...

     

    Uploaded with ImageShack.us

     

    Uploaded with ImageShack.us

     

    Uploaded with ImageShack.us

     

    Uploaded with ImageShack.us


     

    Uploaded with ImageShack.us

    bootlover...είμαι σίγουρος ότι θα ήθελες πολύ να χύσεις αυτά τα τακούνια!
     
    Last edited: 11 Απριλίου 2012
  7. fmasker

    fmasker Regular Member

    Απάντηση: Latex και PVC

    Και μερικές ακόμη...
    Milla Jovovich

     

    Uploaded with ImageShack.us

    Miley Cyrus
     

    Uploaded with ImageShack.us

    Angelina Jolie
     

    Uploaded with ImageShack.us

    Christina Aguilera
     

    Uploaded with ImageShack.us

    Gillian Anderson (η Scully των X-Files)
     

    Uploaded with ImageShack.us

    Claudia Schiffer
     

    Και για το τέλος, Beyonce...τα σχόλια περιττεύουν!
     

    Uploaded with ImageShack.us

    ΥΓ: bootlover.. ειδικά τις μπότες της Beyonce είμαι σίγουρος ότι θα τις "ελαιοχρωμάτιζες" καλλιτεχνικά....

    Παρακαλούνται όσοι βρίσκουν τις φωτό αηδιαστικές - τρομακτικές - σιχαμένες - ανώμαλες και εγώ δεν ξέρω τί άλλο, να μη τις βλέπουν...
     
    Last edited: 11 Απριλίου 2012
  8. bootlover

    bootlover New Member

    Απάντηση: Latex και PVC

    Και βέβαια θα ήθελα να τα χύσω και επίσης θέλω να τα χύσω-πως το λέμε ρε παιδι μου-να τα κάνω κάτασπρα απο το σπέρμα,να προσπαθούν να περπατήσουν και να γλιστράνε απο το σπέρμα !
     
  9. bootlover

    bootlover New Member

    Απάντηση: Latex και PVC

    Οι μπότες της Beyonce είναι απλα για πολύ ''σπερματοζωγράφισμα'', βασικά θα έχυνα επάνω τους σαν συντριβάνι,δεν θα σταματούσα να τις χύνω για αιώνες!
     
  10. fmasker

    fmasker Regular Member

    Απάντηση: Latex και PVC

    Να σου πω το καλύτερο...ολόϊδιες λάτεξ μπότες αγοράσα και εγώ!...
    Μερικές ακόμη "σιχαμερές" φωτό...

    Kate Moss
     

     

    Uploaded with ImageShack.us

    Sharon Stone
     

    Lady Gaga
     

    Danii Minogue
     

    Ditta von Teese
     

    Και το καλύτερο για το τέλος, το fetish μωρό του φόρουμ...

    Λόλα!
     

    Uploaded with ImageShack.us
     
    Last edited: 11 Απριλίου 2012
  11. bootlover

    bootlover New Member

    Απάντηση: Latex και PVC

    ωωωωω ωραια! αυτες που μου έδειξες δεν ηταν;
     
  12. bootlover

    bootlover New Member

    Απάντηση: Latex και PVC

    αυτα είναι!με καυλώνεις..τιμη ομως;