Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Latex και PVC

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος phoenixxx, στις 30 Οκτωβρίου 2006.

  1. fmasker

    fmasker Regular Member

    Απάντηση: Latex και PVC

    Ναι...αυτές είναι...όπως της Beyonce...εξ ολοκλήρου λάτεξ μέχρι το μηρό..Τιμή με μεταφορικά γύρω στα 90 ευρώ
     
  2. xy

    xy Regular Member

    Απάντηση: Latex και PVC

    Ωραίες φώτο, η πρώτη ειδικά. Άμα έχει καλό κορμί η γυναίκα, νομίζω τα Latex είναι κορυφή.

    Η τύπισσα απο το Χ-files οτι και να βάλει πάλι σαν ''Σούλα'' μου μοιάζει, δεν με πείθει καθόλου.
     
  3. fmasker

    fmasker Regular Member

    Απάντηση: Latex και PVC

    Οντως η Γκίλλιαν Αντερσον είναι πολύ ξενερουά Αμερικάνα και δεν είναι πολύ πειστική..όπως επίσης δεν είναι πολύ πειστική η Miley Cyrus (Hannah Montana)...μου θυμίζει λαικοποπ γκομενάκι για κανένα "Σιδεράδικο" κλαμπ...απλά επίτηδες έβαλα φωτό από celebrities και όχι πορνοσταρ για να δείξω ότι το fetish styling δεν είναι ίδιον κάποιων "περιθωριακών ανωμαλιάρηδων"...Και φυσικά να κάνουμε και ιδιαιτέρη αναφορά στην συνφορουμίτισσα Λόλα (αν και έχει καιρό να κάνει login)!
     
  4. latex

    latex New Member

    Απάντηση: Latex και PVC

    λατεξ το τελειοτερο φετιχ στον κοσμο .......
     
  5. Απάντηση: Latex και PVC

    Το βρίσκω εντελώς κιτς.. προσωπικά δεν μου αρέσει καθόλου..

    Κατοπιν αδείας Του Κυρίου μου..
     
  6. latex

    latex New Member

    Απάντηση: Latex και PVC

    περι ορεξεως κολοκυθοπιτα..........
     
  7. jorgepap

    jorgepap New Member

    Απάντηση: Latex και PVC

    υπέροχες φώτο

    το λατρεύω το latex
     
  8. fmasker

    fmasker Regular Member

    Απάντηση: Latex και PVC

    Μμμμ....ευχαριστώ για το "compliment"...και χαίρομαι που σας αρεσαν οι φωτο (που ποσταρα εδω και ενα χρονο ειναι αληθεια!!...προφανώς η φιλτατη παραπανω γραφουσα εξεφρασε την αποψή της μην περιμενοντας οτι εδω υπαρχει καποιος rubberist..δεν πειραζει, δεν παρεξηγιεμαι..παντως τετοιου ειδους απορριπτικες θεσεις για το rubber fetish απο μερος της BDSM "κοινοτητας" μονο στην Ελλαδα απαντωνται.Ειλικρινά δεν θελω να κατηγορησω εδώ οσους δεν τους αρεσει ή το βρισκουν απωθητικο....και πως μαλιστα; αφου ολοκληρος ο λεγομενος "εναλλακτικος ερωτισμός" / "φετιχισμός" σαν φαινομενο ειναι κατι που δεν ειχε και δεν θα εχει ποτε ριζες ουτε ιστορια στην χωρα μας...η πολιτισμικη μας διαφορα με την Ευρωπη ειναι χαοτική...ειμαστε κακα τα ψεματα "ανατολιτες"..ειτε αρεσει είτε οχι, ειναι ο "βασιλιας" της παγκοσμιας fetish/BDSM σκηνής, παντού (πλην Ελλαδος) συγκεντρωνει τα φωτα πανω του, οτι πιο ακραιο, παραξενο, σκοτεινο..παρα τα 60 χρονια που περασαν απο την εμφανισή του, συνεπαιρνει εκατομυρια κοσμου σόλο τον κοσμο, αλλα μια χουφτα το κανουν πραξη...ειμαι ενας απο τους μετρημενους στα δαχτυλα στην Ελλαδα που διαθετουν μια εκτεταμενη συλλογη latex..για όσους ισως δεν με γνωριζουν (πολλοι μεσα απο την "σκηνή"με γνωριζουν ηδη, καθως εχω εμφανιστει δημοσια σε πληθος events και playparties!) ειμαι η Monika Doll, μια rubberdoll μεσα στο rubber "σωμα" της. Στην gallery μου μπορειτε να δειτε μια επιλογη απο φωτο μου.

    και συνεχιζω τον παρα πολυ μοναχικό μου δρομο μεσα στο rubber fetish....
    rubber kisses (σε αρεσκοντες και μη αρεσκοντες!!)

    Monika Doll
     
    Last edited: 17 Ιουλίου 2013
  9. anchor

    anchor Regular Member

    Εγώ ένιωθα από αδιαφορία έως απέχθεια για το rubber fetish μέχρι που άρχισα να παίρνω τις πρώτες πληροφορίες για το φετίχ αυτό, μέσω της Monika Doll.

    Δεν νομίζω ότι ποτέ θα εξελιχθώ σε οπαδό του είδους, αλλά είμαι σίγουρη ότι πάντα θα παρακολουθώ τις εξελίξεις που αφορούν το rubberdoll fetish στην εδώ και διεθνή σκηνή με ενδιαφέρον, και ότι κάπου κάπου θα βρίσκω πραγματάκια που θα μου αρέσουν και θα με εντυπωσιάζουν.

    Χαίρομαι που σε βρίσκω εδώ Μόνικα  
     
  10. latex

    latex New Member

    Απάντηση: Latex και PVC

    δε ξερω αλλα νομιζω οτι μαζι με τα λατεξ ταιριαζουν παρα πολυ τα huge anal machines
     
  11. fmasker

    fmasker Regular Member

    Απάντηση: Latex και PVC

    μμμ..ναι..και οχι μονο!! ειναι απειρα τα "παιχνιδια" γυρω απο το rubber fetish!! το μονο οριο ειναι η φαντασια!!
    Γλυκεια μου anchor και εγω χαιρομαι τοσο πολυ που σε βρισκω εδω!!!!
     
  12. takakis232

    takakis232 New Member

    Απάντηση: Latex και PVC

    Χαιρετίζω το φόρουμ λέγοντας ότι λατρεύω λατέξ!!! (κακά τα ψέμματα ό,τι γυαλίζει μου τραβά την προσοχή   ) Επίσης λατρεύω τις μάσκες κάθε λογής