Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Latex και PVC

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος phoenixxx, στις 30 Οκτωβρίου 2006.

  1. alexxxx

    alexxxx New Member

    Απάντηση: Re: Latex και PVC

    Εμενα μου αρέσουν πάρα μα πάρα πολύ..με Τρελαίνουν....!!!!
     
  2. alexxxx

    alexxxx New Member

    Απάντηση: Latex και PVC

    Θα θέλα πολ΄θ να είχα μία μεγλαλη γκάμα καί να τα δοκίμαζα συνέχεια...
     
  3. fmasker

    fmasker Regular Member

    Απάντηση: Latex και PVC

    Αν το θελεις πραγματικά στο ευχομαι απο καρδιας...ειναι όμως ακριβά τα "ατιμα", οχι για ανεργους και χαμηλομισθους....
     
  4. mandragoras

    mandragoras Regular Member

    leather... πιο ωραιο στην οψη πιο ευγευστο ειδικα σε μαυρο!
     
  5. Victoria_ash

    Victoria_ash Regular Member

    το ξερα οτι καπου υπηρχε τοπικ περι αυτου!!!

    ω ναι.. μεγαλη τρελη και μεγαλη συλλογη!

    Πολλά χειροποιητα έτσι κι αλλιώς και όντως οι τιμές ειναι ακριβες αλλα τα ατιμα δεν χαλανε κι ολας!

    ειμαι σε αναζητηση αυτες τις μέρες για κορμάκι ροζ με φερμουαρ απο κάτω.
     
  6. mandragoras

    mandragoras Regular Member

    Μπραβο Victoria! Μια γυναικα μετα απο καιορ που εμπλεκεται στην κουβεντα! χαιρομαι!
     
  7. Victoria_ash

    Victoria_ash Regular Member

    Γιατι είναι τοσο απιθανο? Ολα τα βλεπω σαν υφασματα και υφες. Καθε τι εχει τηβ χαρη του κ το λατεξ ειναι απ τις καλύτερες
     
  8. latexfunboy

    latexfunboy New Member

    Γενικά επικρατεί απέχθεια για το latex και δεν μπορώ να καταλάβω το λόγο. Όντως πάντως είσαι από τις ελάχιστες που ενδιαφέρονται!
     
  9. τα λατρευω... θα εφτιαχνα σωμα μονο και μονο για να μπορω να τα φοραω...... γιατι αν δεν εχεις κορμι λαμπαδα δε τα φορας , να λεμε και την πικρη αληθεια....
     
  10. latexfunboy

    latexfunboy New Member

    Working on it!
     
  11. Victoria_ash

    Victoria_ash Regular Member

    Δε συμφωνω ε το αν εχεις κορμι.
    Εχω παραπανω κιλα αλλα εχω υψος κι ετσι φτιάχνει η εταιρια custom οτι θελω κ ξερω οτι μου πηγαίνει.
    Αν αγορασεις μια φορα λατεξ τουλάχιστον δωσε καμια 400αρα και καντο ωστε να το φορας και να μη σε φοραει
     
  12. atasai

    atasai Regular Member

    Centimeter και εργατοώρα.