Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Latex και PVC

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος phoenixxx, στις 30 Οκτωβρίου 2006.

  1. Victoria_ash

    Victoria_ash Regular Member

    Οταν θες κάτι μαζευεις κ το ψωνιζεις  
    Με στόχο ολα γίνονται
     
  2. latexfunboy

    latexfunboy New Member

    Δε χαλάει όμως και με μια 400άρα έχεις ένα άκρως φετιχιστικό ένδυμα μια για πάντα! Είναι και να το θες όμως!
     
  3. εγω ομως ειμαι και κοντη καταλαβες σε μενα φαινονται πιο πολυ τα κιλα....!! οχι οτι ειναι και παρα πολλα αλλα δεν ειμαι και λαμπαδα....!! εγω προσωπικα νιωθω οτι δε μπορω να βαλω κατι τοσο κολλητο εαν το κορμι μου δεν ειναι οπως το θελω....
     
  4. Victoria_ash

    Victoria_ash Regular Member

    Τοτε παιξε με αντικείμενα. Αν και πιστεύω οτι ολα είναι στο μυαλο. Αν ο αλλος σε θελει σιγα μην δινει σημασια στο πως βλεπεις εσυ τον εαυτό σου

    Παρε γαντια βρακακια κάλτσες κουκουλα σουτιεν κλπ. Παιξε με το υλικο και μην κολλας πχ σε μια ολόσωμη στολη.

    Εχει φοβερα βρακακια σε μεταλλικο χρωματισμο πολυ ρομαντικά στπ σχέδιο αλλα παλι το λατεξ ειναι...ε ειναι πως να το κάνουμε

    Ψαξε χρώματα κ σχεδια. Απεβαλε οτι το λατεξ ειναι μια ζωη μαύρο. Έχει και διαφανα. Ψάξε λιγο
     
  5. mandragoras

    mandragoras Regular Member

    Αν και τα 400 ειναι πολλα το αποτελεσμα σιγουρα μετραει.. οπως και το σωμα αλλα η αυτοπεποιθηση αλλαζει σιγουρα και την εμφανιση! παντως θα συμφωνησω μμε τη victoria μπορει το λατεξ να ειναι καπως αλλα απο αξεσουαρ στην ιδια κατηγορια υπαρχουν πολλα! διαφανο ομως οχι βαλε λιγο χρωμα...
     
  6. εμενα το λατεξ μου αρεσει καθαρα και μονο σε μαυρο χρωμα, αντε ισως σκουρο μπλε, ή με λεπτομεριες κοκκινου.... τα υπολοιπα δεν μου εξαπτουν την φαντασια ουτε με εμπνεουν..... ξερω οτι δεν ειναι καλο να βαζω τετοιους περιορισμους στον εαυτο μου, αλλα μου εχει κολλησει στο μυαλο το ολοσωμο... οταν θα νιωθω εγω ανετα με μενα αυτο θα βγαινει και προς τα εξω, αν ειναι να με φοραει και να μην το φοραω δε το θελω..... οποτε προς το παρον το θαυμαζω πανω σε αλλες...
     
  7. seduced mind

    seduced mind Guest

    Τι θέλεις να γίνεις η Catwoman ?
     
  8. οχι , ποια την φτανει την χαλι μπερυ???????
     
  9. mandragoras

    mandragoras Regular Member

  10. εννοειται ενταξει ακομα καλυτερη απο την χαλι μπερυ !!!  
     
  11. Victoria_ash

    Victoria_ash Regular Member

    Γιατι οπου λατεξ και χαρα η catwoman πρωτη?
     
  12. mandragoras

    mandragoras Regular Member

    ειδες τι κανουν τα κομικ? τι θα προτεινες ?