Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Love Letters: Ψίθυροι και κραυγές καρδιάς.

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος SM_Art_Lady, στις 6 Σεπτεμβρίου 2006.

  1. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Έχετε λάβει ποτέ κάποιο ερωτικό γράμμα ? (Ε mail το λενε σήμερα...)
    Σας έχει αγγίξει την καρδιά, σας μίλησε στην ψυχή?
    Σας έκανε να δακρύσετε αναπολώντας το παρελθόν, νοσταλγήσατε τις στιγμές, σκαλίσατε την μνήμη?
    Σας έδωσε χαρά, ικανοποίηση η μήπως σας πλήγωσε η και σας πόνεσε,?

    Πόσα συναισθήματα δεν κρύβει ένα γράμμα (e mail)?

    Καταθέστε το εδώ...
    Δεν έχει σημασία για όλους Ε/εμάς να γνωρίζουμε τον/την αποστολέα...
    Σημασία έχει να νιώσουμε και να μοιραστούμε τα συναισθήματα του/της όπως επίσης και τα δικά Μ/μας σαν παραλήπτη.

    Συναισθήματα καλά η κακά...βγαλμένα και ειπωμένα σε λίγες μόνο γραμμές.

    Μια που Σ/σας ζητώ κάτι τέτοιο τόσο προσωπικό θα κάνω την αρχή καταθέτοντας εδώ ένα απρόσμενο e mail που έλαβα αλλά και αγαπημένο.


    ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ *****^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^​

    "Με ρώτησες γιατί χθες στο παιχνίδι μας δεν σου ζήτησα να σταματήσεις. Γιατί προχώρησα τόσο
    πολύ πιο πέρα από τα όρια μου. Με ρώτησες επίσης γιατί έκλαιγα και δεν μπορούσα να
    σταματήσω.

    Η απάντηση είναι πως το έκανα, άντεξα μέχρι εκεί που άντεξα, γιατί αισθανόμουν πως έπρεπε
    να εξιλεωθώ σε σένα. Μέσα από τον πόνο μου, μέσα από τον εξευτελισμό μου προσπάθησα να σου
    ζητήσω την πιο μεγάλη συγνώμη που μπορούσα. Προσπάθησα να πάρω πίσω έστω και ένα μικρό
    κομμάτι από τα λάθη μου, από τις απογοητεύσεις, από την αγωνία που σου έδωσα όλον αυτό τον
    καιρό. Δεν ξέρω αν τα κατάφερα, αλλά προσπάθησα...

    Μέσα από τον πόνο μου προσπάθησα να καθαρίσω, να εξαγνιστώ στα μάτια σου. Σου προσέφερα το
    σώμα μου και την ψυχή μου για να με τιμωρήσεις με τον πιο βάναυσο τρόπο. Παρέδωσα τον εαυτό
    μου ολοκληρωτικά στο έλεος σου, στα υπέροχα γαντοφορεμένα σου χέρια (που εμπόδιζαν την
    σάρκα μου από το να νιώσει τα λατρεμένα χέρια και τα νύχια σου), στα σκληρά, ψηλά σου
    τακούνια. Το έκανα για να μπορέσουμε να προχωρήσουμε μπροστά, μαζί, σαν φίλοι, εσύ ακόμα
    σαν Αφέντρα μου κι εγώ ακόμα σαν υποτακτικός σου, σαν σκλάβος σου. Για χάρη σου, θα άντεχα
    ακόμα περισσότερο τους ωκεανούς πόνου που μου χάριζες, μέχρι το τέλος της φυσικής μου
    αντοχής.

    Ο πόνος που μου χάρισες ήταν αφόρητος, πέρα από οτιδήποτε μπορούσα ποτέ να φανταστώ.
    Εκείνες τις ατελείωτες ώρες, δεν υπήρχε τίποτε άλλο από την τρομερή φωνή της Θεάς που
    κρύβεις μέσα σου, να με κάνει να νιώθω σαν το πιο βρωμερό σκουλήκι που ήμουν, και ο Πόνος που
    Εκείνη μου χάριζε γενναιόδωρα.

    Πόνεσα τόσο πολύ που σε κάποια στιγμή με έπιασαν τα κλάματα, κατάλαβα πως έκλαιγα σαν μικρό
    παιδί. Τα δάκρυα μου, ήταν δάκρυα μετάνοιας, για όσες φορές σου έχω κάνει κακό χωρίς να το
    θέλω. Που ήταν δυστυχώς αρκετές. Ήταν και δάκρυα λύπης, γιατί ξέρω πως έχω δυσαρεστήσει
    την Θεά, το τρομερό alter ego σου, και ακόμα και τώρα δεν ξέρω πώς να επανορθώσω τις
    προσβολές μου. Ίσως, έχω την ελπίδα, ο πόνος μου να μετρίασε την ένταση της δυσαρέσκειας
    Της.

    Χθες ένοιωσα για πρώτη φορά πως είναι να μην μπορώ να σε αγγίξω. Να είσαι κάτι πέρα από μένα,
    απόμακρη και τρομερή. Δεν θέλω να σε χάσω και χθες ένοιωσα πως θα ήταν αν δεν σε είχα γνωρίσει
    ποτέ...

    Ο πόνος, ο εξευτελισμός και τα δάκρυα μου, με αυτόν τον ακραίο τρόπο, ήταν το μόνο που
    μπορούσα να σου χαρίσω, για να νιώσεις ηδονή, για να βιώσεις και να ευχαριστηθείς από την
    τιμωρία μου, και στο τέλος να μείνεις με μια αίσθηση ικανοποίησης και
    “εκδίκησης” . Το συνειδητοποίησα αυτό, όταν ήμουν δεμένος στο σταυρό, και
    το καμιτσίκι σου χάραζε το στήθος μου και σφυροκοπούσε τις τσιμπίδες και την αλυσίδα τους,
    που είχες βάλει στις ρόγες μου. Εκεί έχασα για λίγο την πίστη μου σε αυτό που έπρεπε να κάνω,
    κόντευα πραγματικά να λιποθυμήσω από τον πόνο. Το κορμί μου είχε πάρει φωτιά. Παρόλο που
    ποθούσα αυτό που μου συνέβαινε και μέσα μου προσευχόμουν να συνεχίσεις κι άλλο, κι άλλο, το
    σώμα μου με πρόδωσε και δεν άντεξα άλλο. Ήταν πολύ βάναυσο.

    Όπως επίσης ήταν βάναυσο πως ένα από τα τακούνια σου, που χρησιμοποίησες για να με πάρεις
    από πίσω, ήταν στο στόμα μου και σου το έπαιρνα τσιμπούκι. Σε κάποια φάση με κλωτσάς με το
    πόδι σου, και η κοφτερή του άκρη σκαλώνει και σπάει στο κάτω μέρος της γλώσσας μου και την
    χάραξε. Ήταν το πιο βάναυσο, σκληρό και το πιο ερωτικό πράγμα που μου έχει κάνει ποτέ
    γυναίκα. Με έκανε να νιώσω πραγματικά σαν σκουλήκι. Μην μου ανησυχείς, ήταν απόλυτα
    ερωτικό.

    Σήμερα, έχω περάσει το στάδιο της λύπης και της μετάνοιας και όταν σκέφτομαι αυτά που
    κάναμε, νιώθω πια τον απόλυτο ερωτισμό τους, την ένταση των συναισθημάτων και των
    αισθήσεων. Όπως είναι φυσικό για εμένα, πέρασα πλέον στο στάδιο της καύλας. Αυτό με έχει
    ηρεμίσει, και με κάνει να νιώθω μια μεγάλη τρυφερότητα για σένα, γλυκιά μου βασανίστρια.
    Με κάνει να λατρεύω ακόμα πιο πολύ τον υπέροχο σαδισμό που βγάζεις ώρες ώρες!

    Νιώθω και καταλαβαίνω το μεγαλείο του ότι είσαι Εσύ η Κυρία μου. Δεν ξέρω, όλα αυτά είναι
    ίσως τα μόνα που μπορούν να μας ισορροπήσουν τελικά: Ο πόνος μου, ο εξευτελισμός μου, η ηδονή
    σου. Όμως ξέρω πως δεν θα ήθελα κάποιο άλλο άτομο να με οδηγεί σε αυτούς τους σκοτεινούς
    δρόμους, από εσένα Κυρία. Είμαι τυχερός που σε γνώρισα! Σε αγαπώ, να μην το ξεχνάς αυτό
    ποτέ, όπου και να βρεθούμε στην ζωή μας. Αυτό που αναπτύχθηκε όσο καιρό ήμασταν μαζί,
    πιστεύω πως θα κρατήσει, θα αντέξει, γιατί είναι ισχυρό, είναι όμορφο, είναι σωστό.

    Ο σκλάβος σου"

    Κρατάς μια θέση ξεχωριστή στην καρδιά Μου... Την κέρδισες με υπομονή και αγάπη!!
     
    Last edited: 6 Σεπτεμβρίου 2006
  2. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

      Πολύ καλό Εύα μου.
    Σε μένα ευτυχώς ή δυστυχώς δεν μου στέλνουν e-mails.
    Ένα γράμμα μου είχε δώσει ένας θαυμαστής μου πριν μερικά (3-4) χρόνια λεγοντάς μου ότι είμαι μία υπέροχη γυναίκα, πόσο πολύ του άρεσε που περνούσε από την δουλειά μου και με έβλεπε πάντα χαμογελαστή.
    Ήταν λέει πολύ ντροπαλός για να μου το πει κατ'ιδίαν γι αυτό μου έγραψε εκείνο το γράμμα.
    Με παρακαλούσε να βγούμε για έναν καφέ πράγμα το οποίο έγινε.
    Δυστυχώς αυτός ο ευγενικός άνθρωπος έψαχνε για μόνιμη σύντροφο και για γάμο, πράγμα που εγώ δεν επιθυμούσα και έτσι παραμείναμε μόνο φίλοι  
     
  3. Mistress_Despoina

    Mistress_Despoina Regular Member

    Υποτακτικά υποβάλλω τα σέβη μου σε εσάς Κυρία Δέσποινα,Είμαι ένα άρτια εκπαιδευμένος σκλάβος , με εμπειρία αρκετών ετών στο χώρο του bdsm. Εκπαιδεύτηκα από μια Κυρία στο εξωτερικό πρό 10 ετών περίπου και γνώρισα αρκετά καλά το τι σημαίνει να είσαι σκλάβος μιας Κυρίας. Έτσι λοιπόν θα ήθελα να Σας δώσω μια εικόνα σχετικά με εμένα και την εκπαίδευση μου και αν πιστεύετε ότι μπορώ να ικανοποιήσω τις επιθυμίες τότε ήμουν ευτυχής.

    Η επαφή μου με το χώρο ξεκίνησε όπως Σας είπα προ 10 ετών (εξωτερικό). Εκεί λοιπόν γνώρισα μια Κυρία ή οποία στην πορεία της γνωριμίας (σχέσης) μας μου γνωστοποίησε την ύπαρξη του χώρου και μου πρότεινε να γνωρίσω το χώρο από κοντά μαζί Της. Μου άρεσε ανέκαθεν η ιδέα της υποταγής μου σε μια Κυρία, οπότε όπως αντιλαμβάνεστε δεν χρειάστηκε και πολύ για να πάρω αυτήν την απόφαση. Έτσι λοιπόν μερικές μέρες αργότερα με ονόμασε δοκιμαστικό σκλάβο της και ξεκίνησε την εκπαίδευση μου. Είχε στο σπίτι της έναν ειδικά διαμορφωμένο χώρο τον οποίο αρχικά μου έδειξε και εν συνεχεία μπορώ να πώ ότι πέρασα αρκετές ώρες εκπαίδευσης και πόνου εκεί.

    Έχοντας αρκετή γνώση του χώρου εκείνη, διαπίστωσε πολύ γρήγορα ποια ήταν τα πράγματα που πολύ εύκολα μάθαινα , ίσως και γιατί μου άρεσαν περισσότερα και σε ποια χρειαζόμουνα πολύ δουλειά. Για παράδειγμα αντιλήφθηκε πολύ γρήγορα ότι ακολουθούσα όποια της εντολή, γιατί βέβαια είχε καταφέρει σε πολύ σύντομο χρονικό διάστημα να με κάνει να νιώθω απόλυτη εμπιστοσύνη στο πρόσωπό Της.

    Έτσι Δοκίμασε αρκετά πράγματα κατά τη διάρκεια της εκπαίδευσής μου. Βέβαια ποτέ δεν μπήκαμε σε θέματα εκπαίδευσης που είχαν να κάνουν με πράγματα που και Εκείνη δεν ικανοποιούσαν, όπως αιμορραγίες (μαχαίρια, βελόνες), παιχνίδια αναπνοής, και γενικότερα επικίνδυνα πράγματα για την υγεία μου. Μετά από κάποιο χρονικό διάστημα και αφού είχα μάθει κατά Την άποψη Της πολλά πράγματα σχετικά με την συμπεριφορά μου ως σκλάβου με ονόμασε σκλάβο Της, μέσα από μια πολύ οδυνηρή και επίπονη για μένα διαδικασία, όπου σε μια συνάντηση στο σπίτι Της κάλεσε άλλες δύο Κυρίες φίλες Της , τις οποίες είχα γνωρίσει κατά τη διάρκεια της εκπαίδευσής μου, και πήρα το τελευταίο μου μάθημα για τον πρώτο κολάρο μου.

    Βέβαια αξίζει να σημειώσω ότι είναι η πρώτη φορά στη ζωή μου που είχε τόσο μεγάλη διάρκεια , αλλά και πόνο αυτή μου η δοκιμασία. Αρκεί μόνο να Σας πω ότι για πρώτη φορά και ενώ ήμουν δεμένος όρθιος από το ταβάνι και με τα πόδια ανοιχτά, εξίσου δεμένα , ένιωσα bull whip επάνω μου και κυρίως στο κώλο μου που έφτασα σε οριακό σημείο!! Δεν το ξανάζησα βέβαια αυτό , αλλά ήταν συγκλονιστικό για μένα.Για να μην Σας κουράζω με περιγραφές περισσότερο θα ήθελα να Σας δώσω μια πλήρη εικόνα στο τι έχω εκπαιδευτεί και θα ήθελα να σας προσφέρω , αν βεβαία και πρώτα από όλα Θέλετε Εσείς και Σας ικανοποιούν αυτά που θα Διαβάσετε.

    Εκπαιδεύτηκα και έμαθα να ικανοποιώ , αλλά και να ικανοποιούμε σε πολλαπλούς τρόπους δεσίματος με σχοινιά ή αλυσίδες σε διάφορες στάσεις που επιλέγει η Κυρία μου, έμαθα να προσφέρω το στήθος/ρώγες για να τοποθετεί η Κυρία μου clips , βαριδάκια, ή να στάζει κερί (όπως και σε άλλα σημεία του σώματός μου, όπως στο πέος μου και στον κώλο μου) , έμαθα να δέχομαι το μαστίγωμα του σώματος μου και κυρίως του κώλου που άρεσε πολύ στην Εκπαιδεύτρια μου με διάφορα μαστίγια, έμαθα να προφέρω την γλώσσα μου για στοματική απόλαυση της Κυρίας , την τρύπα μου για την χρήση των διαφόρων strapon της Κυρία μου, έμαθα να βρίσκομαι δεμένος με δονητή στην τρύπα μου, βαριδάκια στα γεννητικά μου όργανα και στις ρώγες μου , ενώ η Κυρία απολάμβανε το ποτό της, να μέ χει ντυμένο με γυναικεία εσώρουχα ή ρούχα και τέλος έμαθα να ικανοποιώ την Κυρία , ενώ άλλες Κυρίες (μόνο γυναίκες) με εκπαίδευαν για χάρη Της.

    Θα ήθελα να Σας πώ επίσης ότι δεν με ενδιαφέρει το σεξ , μιας και δεν είμαι στερημένος. Έχω σχέση και σεξουαλικά περνάω πολύ καλά, απλά ένα μεγάλο κομμάτι μου θέλει αυτό που Σας αποκάλυψα ανωτέρω και είμαι πρόθυμος αν και Εσείς το θέλετε να εκπληρώσει. Αν τώρα είναι δική Σας επιθυμία , τότε είμαι πρόθυμος και για αυτό σε όποια του μορφή Εσείς το επιλέξετε. Πάντως από μέρους μου δεν τίθεται τέτοιο θέμα. Για Εσάς διατίθεμαι ως σκλάβος και μόνο. Επίσης θα ήθελα να σας πώ ότι είμαι ανοικτός σε οποια μορφή εκπαίδευσης/τιμωρίας Εσείς θέλετε, αρκεί αν δεν Σας ενοχλεί να το γνώριζα πρώτα. Και εννοώ ότι αν τελικά με δεχτείτε ως σκλάβο Σας , θα ήθελα να σε μια πρώτη κουβέντα γνωριμίας να μου πείτε τι Σας αρέσει , τι Σας ικανοποιεί και να Είστε Σίγουρη ότι δεν θα Σας απογοητεύσω. Θα κάνω κάθε δυνατή προσπάθεια να ικανοποιήσω όλες Σας τις επιθυμίες. Θα ήθελα να Σας πώ όμως ξεκάθαρα ότι δεν θα ήθελα να χρησιμοποιήσετε ποτέ μαχαίρια, βελόνες και γενικότερα ότι μπορεί να σημαδέψει το σώμα μου είναι πολύ σημαντικό για μένα αυτό), όπως επίσης και δεν θα ήθελα να χρησιμοποιηθεί ποτέ κάποιο strapon ή δονητής που θα προκαλέσει αιμορραγία στην τρύπα μου ή γενικότερα κάποιο πρωκτικό πρόβλημα.

    Είμαι απόλυτα ειλικρινής μαζί Σας και πραγματικά θα επιθυμούσα να υπάρχει μια ανθρώπινη σχέση επικοινωνίας, όταν δεν έχετε τον Ρόλο Σας. Σε καμία περίπτωση δεν ψάχνω σχέση μόνιμη μαζί Σας και εννοώ ερωτική σχέση. Αν λοιπόν κρίνετε ότι ικανοποιώ ή μπορώ να ικανοποιήσω τις Απαιτήσεις Σας, είμαι έτοιμος να το κάνω χωρίς δισταγμό. Η ψυχή και το σώμα μου στη διάθεση Σας να τα χρησιμοποιήσετε όπως νομίζετε.

    Τα σέβη σε Εσάς και στο μαστίγιο σας που θα ήθελα πολύ να το νιώσω επάνω μου και ο πόνος μου να γίνει ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΣΗ ΓΙΑ ΣΑΣ. Έτοιμος λοιπόν να νιώσω τον εξευτελισμό προφορικά και πρακτικά αλλά και τον πόνο στο σώμα μου για την Ικανοποίηση Σας.

    Ένας υποψήφιος σκλάβος Σας



    * Δεν μου άγγιξε την καρδιά ένα τέτοιο μήνυμα αλλά μου ξύπνησε τα κατώτερα και σκοτεινά μου ένστικτα
     
  4. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    * * Θέλω να ξέρεις, ότι μου είσαι πάντα χρήσιμος και πολύτιμος !!
    Σ΄ ευχαριστώ που υπάρχεις!!!


    "" Καρδιά μου

    Να θυμάσαι κάτι σε παρακαλώ. Το παλικάρι σου ζήτησε να του κάνεις όλα αυτά. Δήλωνε πολύ έμπειρος, πως είναι στον χώρο από τα 18 του, πως ξέρει τα πάντα, για όσα μπορεί να υπάρχουν και πως τα αντέχει σχεδόν όλα. Δήλωνε έτοιμος για να σε υπηρετήσει σε πολύ ψηλό βαθμό. Δήλωνε πως ήξερε που βάδιζε.

    Φυσικά και θα τον ξεκινούσες από ένα προχωρημένο παιχνίδι σαν κι αυτό. Υποτίθεται πως είναι σε υψηλό επίπεδο και υψηλό “βαθμό δυσκολίας”. Είναι φυσικό να υποθέσεις πως κάτι τέτοιο ποθούσε. Και είναι φυσικό να του τα κάνεις αυτά, ειδικά με μια συμπεριφορά σαν αυτή που σου δείχνει, που σε διαολίζει, που έδειξε ασέβεια.

    Εσύ να μην ξεχνάς πως υπάρχουν εκατοντάδες υποψήφιοι υποτακτικοί που θα έδιναν τα πάντα για να πάρουν την θέση του, μα εσύ διάλεξες εκείνο. Και έχεις κάθε δικαίωμα να απαιτείς από αυτόν να σταθεί στο ύψος του, στα πλαίσια που ο ίδιος (μόνος του) έθεσε, να ακολουθήσει τον γρήγορο ρυθμό σου, να παίξει την δική σου μουσική.

    Όπως το ακούω, όσο σκληρό και να ήταν χθες το παιχνίδι (που προκάλεσε και ο ίδιος που σε τσιγκλούσε και σε διαόλιζε), για μένα αυτό που ήθελες, αυτό που πήγες να βγάλεις, ήταν μια απίστευτη φαντασίωση, που αν “λειτουργούσε” θα ήταν ότι πιο καυλιάρικό, σέξυ και προχωρημένο έχω ακούσει, έχω φανταστεί, ή ξέρω, ακόμα πιο πολύ και από την πιο καυτή φαντασίωση του internet!

    Σήμερα το πρωί, όταν μου διηγήθηκες τα καθέκαστα, έμεινα άναυδος! Σε θαύμασα για την φαντασία, την δημιουργικότητα, τον αισθησιασμό σου και την σκληρότητα που βγάζεις για μια ακόμη φορά στο παιχνίδι σου! Είσαι με διαφορά το πιο αισθησιακό και πιο ερωτικό πλάσμα που έχω γνωρίσει στην ζωή μου.
    Ειλικρινά με εντυπωσίασες. Ειλικρινά, αισθάνθηκα πολύ πόθο για Σένα σήμερα..
    Δεν μπορείς να φανταστείς πόσο έλιωσα και λιώνω από πόθο για Σένα!

    Το πρόβλημα, όπως μου είπες σήμερα, έχει να κάνει με τον ίδιο και τα όρια του.
    Και όχι με εσένα.
    Το μόνο που είσαι “ένοχη” είναι πως του ξεπέρασες αυτά τα όρια, τον έκανες να έλθει αντιμέτωπος με τον εαυτό του και πως αυτό έγινε έντονα, σκληρά, όπως έκρινες πως θα έπρεπε να γίνει, για να πάρεις και να του δώσεις. Αυτό δεν είναι αρνητικό, ούτε έκανες Εσύ κάτι λάθος. Απλά ο ίδιος δεν μπορεί να το δεχτεί αυτό που άγγιξε, αυτό που ένιωσε. Δεν μπορεί να αντέξει πως μια γυναίκα τον έκανε να κάνει να χάσει τον έλεγχο...

    Είναι προφανές πως χθες βγήκε από αυτό που θεωρεί άνετο και ασφαλές και έμεινε απογυμνωμένος. Τον έβαλες να κοιτάξει τον εαυτό του ταπεινωμένο, αδύναμο, παραδομένο. Του γαμούσες το μυαλό και τον έβαζες να παίρνει μάτι!!! Edgeplay με αρχίδια! Με έχεις τρελάνει, Θεά μου!!!

    Ο Σ…..ς έχει ένα εμφανές χαρακτηριστικό, που δεν το έχουμε συζητήσει ξανά και δεν ξέρω πως μας διέφυγε. Θέλει να έχει τον έλεγχο, σε οτιδήποτε κάνει. Ίσως και για αυτό τελικά να τον αποκαλούμε Κυριαρχικό. Τελικά μπορεί να μην είναι, στα αισθήματά του, και σε αυτό που αναζητά, αλλά σίγουρα αυτό το κομμάτι το ζητάει έτσι, είμαι πια βέβαιος για αυτό. Εξ ου και τα σκηνικά που σου έκανε, οι κόντρες, ο αγώνας που κάνει για να επιβληθεί, τα παιχνίδια του. Θέλει να ελέγχει το περιβάλλον του συνέχεια, για να αισθάνεται άνετα.

    Μην με παρεξηγήσεις μάτια μου, δεν είναι αρνητικό αυτό κατ’ ανάγκη. Ο ίδιος, πιστεύω πως έτσι και σε κάποια φάση της ζωής του μπορέσει και παραδοθεί, μπορέσει και εμπιστευτεί, μπορέσει και βιώσει όλα αυτά που ποθεί μέσα του χωρίς εγωισμό, μπορέσει και αποδεχτεί τον εαυτό του και τις επιθυμίες του, τότε θα γίνει ένας πολύ καλός υποτακτικός και θα βελτιωθεί πολύ και θα ισχυροποιηθεί σαν άνθρωπος.

    Σου τα γράφω αυτά γιατί θα ήθελα να μην υποφέρεις, αν μην τι άλλο. Θέλω να σε δω χαρούμενη, να απολαμβάνεις το παιχνίδι και να μπορείς να βγάζεις όλα αυτά τα απίστευτα ερωτικά σου ένστικτα στην επιφάνεια. Όσο πιο σκοτεινά, τόσο καλύτερα. Πάντα τα ελέγχεις, μην ανησυχείς. Είσαι η πιο συγκροτημένη και ψύχραιμη Domina που έχω δει, πάνω στο παιχνίδι, ή κατά την διάρκεια μιας φάσης Κυριαρχίας σε παιχνίδι D/s. Και αυτό που βγάζεις, είναι απείρως ερωτικό, ίσως πάρα πολύ για μερικούς ανθρώπους.

    Σε παρακαλώ σαν φίλος σου και σε εκλιπαρώ σαν σκλάβος σου, μην αφήσεις αυτό το περιστατικό να σε κάνει να αισθάνεσαι άσχημα για τον εαυτό σου και να κατηγορείς εσένα για αυτό που έγινε. Μην το αφήσεις να σε τραυματίσει αυτό! Μην αφήσεις να σου κόψει την φόρα, ή να σε κάνει να αλλάξεις αυτό που αισθάνεσαι για τα πράγματα.

    Το πρόβλημα, θα το επαναλάβω, δεν είσαι Εσύ, αλλά εκείνος. Δεν ξέρω αν είσαι πολλή σκληρή για τα δόντια του. Ξέρω μόνο πως “τα μεταξωτά βρακιά θέλουν και επιδέξιους κώλους”.
    Αν το συνειδητοποιήσει αυτό, αν μπορέσει και καταλάβει πως είναι λίγος μπροστά σου,
    και το ερωτοπήσει αυτό μέσα του, αν ρίξει το Εγωισμό του και αποδεχτεί αυτό που του συνέβη, τότε θα καταλάβει τι είναι αυτό που του συνέβη. Τότε θα έχετε ελπίδα...

    Κουράγιο αγάπη μου"
     
  5. leopoldos

    leopoldos Regular Member

    Το ερωτικό γράμμα που θα θυμόμαστε, που μας πλήγωσε, πόνεσε, μας άγγιξε ( ή μάλλον μας έγδαρε) καρδιά και ψυχή, είναι αυτό που δεν λάβαμε ποτέ.
    Είναι η απάντηση που περιμέναμε με αγωνία, σε ένα γράμμα που στείλαμε καταθέτοντας σκέψεις, όνειρα, επιθυμίες, και η οποία δεν ήρθε ποτέ.
    Γιατί άραγε;
     
  6. DocHeart

    DocHeart Δυσνόητα Ευνόητος

    (Σε ελεύθερη μετάφραση από τα Αγγλικά, γραμμένο το 1997)

    Αφέντη,

    Φεύγω μακριά.

    Η εκτίμησή μου για Σας δεν έχει πεθάνει, αφού είστε ο τύπος του Άντρα που μου αρέσει πολύ: ωραίος, πνευματώδης και ασυνήθιστα τρυφερός και ειλικρινής. Όμως, στην πραγματικότητα, βαρέθηκα τα πρωκτικά θερμόμετρα, τα πρωκτοσκόπια, τις ρόμπες ασθενούς, και όλες τις άλλες μαλακίες Σας. Προσπάθησα πολλές φορές να Σας δώσω να το καταλάβετε, αλλά είστε παγιδευμένος στα ηλίθια παιδικά φετίχ σας. Τελικά με κάνατε να αισθάνομαι σαν δευτεράτζα ηθοποιός σε κάποιο φτηνό μιούζικαλ που σκηνογραφείται και ερμηνεύεται μόνο για Σάς. Η τελευταία φορά που μου δώσατε οργασμό ήταν και η πρώτη, και αυτό μπορεί να θεωρηθεί μόνο αποτυχία, καθ'ότι είμαι εκ φύσεως πολυοργασμική.

    Ξέρω οτι και Εσείς έχετε χάσει τον ενθουσιασμό Σας για εμένα, και οτι με θεωρείτε κρυόκωλη και συντηρητική. Μπορεί και να είμαι. Ένα οξύμωρο: λυπάμαι που δε θα με ψάξετε, αλλά ταυτόχρονα αυτό με γεμίζει χαρά. Σας εύχομαι καλή τύχη στη ζωή σας, και μακάρι να ζευγαρώσετε με μια γυναίκα που να μοιράζεται τα freak γούστα σας.

    Στο επανειδείν, ίσως σε μια μελλοντική ζωή.

    Ειλικρινώς,
    xxxxx
     
  7. sapfw

    sapfw λιβελούλα Contributor

    Απάντηση: Love Letters: Ψίθυροι και κραυγές καρδιάς.

    ...