Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Mαρτυρας σε ληστεια sex shop!!!

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος Mirella_trans_Domme, στις 3 Οκτωβρίου 2007.

  1. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Πασχα, την Λαμπροδευτερα, εναν χρονο πριν το 2006 δηλαδη.
    Βαριεμαι αφορητα, δεν εχω τι να κανω και στο μυαλο μου ερχεται το sex shop-video club κοντα μου, στην οδο Φυλης!
    Ειναι μεσημερι λιγο μετα τις 2 και ξεκινω να παω.
    Ανοιγω την πορτα και μπαινω μεσα.
    Εχω την εντυπωση πως εκεινη την στιγμη θα ανοιξαν γιατι τα φωτα "νεον" που εχουν ειναι ολα σβηστα.
    Μεσα στο μαγαζι 3-4 πακιστανοι, η τελος παντων απο εκεινα τα μερη συλλεγουν εργα σε dvd, πισω απο τον γκισε, εκει που τα εργα ειμαι μεσα στις μαυρες θηκες οπως στα δινει ο υπαλληλος.
    Δεν δινω σημασια και απο το φως που μπαινει απο τις τζαμαριες στο πανω μερος διαλεγω κι εγω 2-3 εργα και πηγαινω στο γκισε να τα πληρωσω.
    Συνεχιζω να πιστευω, πως ο νεαρος που δουλευει εκει υπαλληλος και που τον γνωριζω προσωπικα και εντελως φιλικα, κατι κανει μεσα και δεν εχει ακομη αναψει τα φωτα του μαγαζιου.
    Πισω μου οι ασιατες μπαινοβγαινουν, τους κοιτω και ο ενας μου κλεινει και πονηρα το ματι.
    Φευγω απο τον γκισε και παω μεσα, να δω που στα κομματια ειναι ο υπαλληλος.
    Τιποτα, νεκρικη σιγη!
    Ξαναγυριζω στον γκισε και τα ματια μου πεφτουν τυχαια στο πισω μερος της πορτας του μαγαζιου. "ΚΥΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ ΚΛΕΙΣΤΑ"
    Παγωνω! Ειμαι μεσα σε ενα μαγαζι, που καποιοι το ρημαζουν!
    Τοποθετω στην θεση τους τα εργα, και βγαινω εξω! Εχω κυριολεκτικα πανικοβληθει! Δεν θελει και πολυ να μπλεξεις!
    Κοιταζω την πορτα, αλλα ιχνη διαρρηξης δεν υπαρχουν!
    Η πιτσαρια απεναντι ακριβως, ειναι κλειστη!
    Γυριζω σπιτι πανικοβλητη, βρισκω την καρτα του μαγαζιου (προκειται για αλυσιδα video clubs) και αρχιζω να τηλεφωνω σε ολα, ενα-ενα, να ειδοποιησω!
    Πετυχαινω ανοιχτο ενα που βρισκεται στα ΚΤΕΛ στον Κηφισο και λεω τι συμβαινει.
    Τριτη απογευμα πλεον μαθαινω τι ειχε συμβει!
    Ο υπαλληλος το Μεγαλο Σαββατο φευγοντας ξεχασε να κλειδωσει το μαγαζι!!!!!!!!
    Τα εργα που βουτηξαν οι τυποι ηταν ευτυχως λιγα και παλια!
    Μετα το τηλεφωνημα μου ηρθε ανθρωπος και κλειδωσε επιτελους το μαγαζι και κατεβασε και την "σιδερια".
    Ο υπαλληλος ευτυχως δεν απολυθηκε τοτε, δεν ξερω ομως τι συνεβη αργοτερα, τωρα πλεον ειναι αλλος!
    Εμαθα, πως τελικα καλο ειναι να μπαινεις καπου, οταν οντως δεις φως μεσα!
     
    Last edited: 3 Οκτωβρίου 2007
  2. blindfold

    blindfold Contributor

    χαχαχαχαχαχαχαχα

    απίστευτα αστείο ...
     
  3. blindfold

    blindfold Contributor

    τι δεν είναι κατανοητό ;
     
  4. blindfold

    blindfold Contributor

    εισαί μικρός ακόμα και φαντάζωμε δεν θα έχεις βιώσει τι σημαίνει ,κυνήγι από τον θεό χρόνο ...
     
  5. perfect_number

    perfect_number Regular Member

    Απάντηση: Re: Mαρτυρας σε ληστεια sex shop!!!

    Για λιγα παλια εργα να απολυοταν το παλικαρι?Ετσι κι αλλιως με αυτο που συνεβη το σιγουρο ειναι οτι δυσκολα θα ξαναξεχασει να κλειδωσει.
     
  6. blindfold

    blindfold Contributor

    είσαι υπερβολικός στο να κρίνεις ανθρώπους ... θα στο ανταποδώσουν .
     
  7. blindfold

    blindfold Contributor

    αντικειμενικά ,όταν κάποιος σε εμπιστεύετε είναι άσχημο να τον απογοητεύεις ...
    προσωπικά ,η ανευθηνότητα είναι από τις πλεόν ηδονικές αιωρήσεις στο κόσμο που ζούμε και αυτό που την μεγαλωποιεί είναι η επικυνδηνότητα που εμπεριέχει ,ειδικά όταν είναι συνηδητή ..!

    συγκεκριμένα ,ο ανθρώπινος εγκέφαλος δεν είναι πρόγραμμα ώστε να εκτελεί τις εντολές κατεπανάληψη και με ακρίβεια ... ακόμα και μηχάνημα να βάλεις κάποια από τις χιλιάδες φορές θα εκτελέσει σφάλμα... η παρέκλιση από μία δεδομένη πορεία είναι κάτι το αναπόφευκτο μόνο ο χρόνος ξεγλιτώνει ,αλλά που θα πάει ...
     
  8. tsouknida

    tsouknida Regular Member

    Απάντηση: Mαρτυρας σε ληστεια sex shop!!!

    Τι μπορει να συμβει στα ξαφνικα...Κ σιγα ο ιδιοκτητης μπορει να τον κρατησε μεχρι να δει αν εχει σχεση με τη ληστεια,χαλαρα ετσι σκεφτονται πολλοι
     
  9. Photographer

    Photographer Regular Member

    Απάντηση: Mαρτυρας σε ληστεια sex shop!!!

    Πολλές φορές γίνονται διάφορα σφάλματα στις επιχειρήσεις είτε λόγω ανθρώπινου λάθους (τυχαίο σφάλμα) είτε κακού συντονισμού μεταξύ των στελεχών είτε για διάφορους άλλους λόγους.
    Συνήθως για τα σφάλματα ο μόνος που σπάνια την πληρώνει είναι ο εργοδότης.
    Και πιστέψτε με ο εργοδότης σπάνια θα παραδεχθεί ποτέ ότι έσφαλε κάπου.

    Ο συγκεκριμένος υπάλληλος μπορεί να μην απολύθηκε και στο ίδιο το γεγονός μπορεί να μην δόθηκε σημασία για τα μάτια των πελατών, δεν γνωρίζουμε όμως τις συνέπειες για τον υπάλληλο.
    Μια κοινή πρακτική είναι να απειλείτε ο υπάλληλος ότι θα πληρώσει τα σπασμένα απο το μισθό του ή να μην απειλείτε καθόλου και απλά αυτό να υσχύει.

    Το μόνο σίγουρο είναι ότι αν δεν ήμασταν εκεί και δεν γνωρίζουμε λεπτομέρειες δεν μπορούμε να ξέρουμε ούτε να καταδικάσουμε κανέναν.
     
  10. Kits

    Kits Contributor

    τι καυλα πρεπει να εχεις για να κλεψεις τσοντες....

    και μετα σου λεει γινονται βιασμοι!
     
  11. johnny

    johnny Regular Member

    Απάντηση: Mαρτυρας σε ληστεια sex shop!!!

    πρωτη φορα ακουω τετοια περιπτωση. εντυπωσιακο! ευτυχως που δεν σας πειραξαν
     
  12. mds

    mds Regular Member

    Απάντηση: Re: Mαρτυρας σε ληστεια sex shop!!!

    Το πρόγραμμα δεν εκτελείται ποτέ μόνο του, αλλά τα εκτελεί μια μηχανή.
    Αρα αν θεωρούμε ότι το πρόγραμμα εκτελείται κατ'επανάληψη με ακρίβεια από , την μηχανή, τότε η μηχανή που το εκτελεί δεν έχει να κάνει κανένα σφάλμα.