Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Master και κοινωνικό status.

Συζήτηση στο φόρουμ 'Master / slave' που ξεκίνησε από το μέλος S/M Healing, στις 19 Ιουλίου 2017.

  1. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Ξέρεις ποιο είναι το πρόβλημα όμως και με εμένα; Ότι διαφωνώ με τις απόψεις σου γενικά, αλλά διαφωνώ και με όλα αυτά που έχουν γραφτεί "εναντίον" σου. Εάν κάνεις όμως μια αναδρομή στα νήματα bdsm και διαφορά ηλικίας, εξωτερική εμφάνιση, μόρφωση θα δεις παρόμοιες καταστάσεις.

    Εγώ να σου πω την αμαρτία μου παντρεύτηκα πριν έντεκα χρόνια έναν διμετρο παιδαρα με κοιλιακούς, χωρίς λεφτά και τώρα είναι διμετρος, πλαδαρος, γεμάτος ρυτίδες με λεφτά. Δεν τα έχω όλα, δεν μπορεί να τα έχει όλα, άλλα είναι τελικά αυτά που μας κράτησαν μαζί και μας ενώνουν.

    Τα λεφτά δεν φέρνουν την ευτυχία, αλλά η πείνα και η αφραγκια φέρνουν πολύ γκρίνια.
     
  2. skia

    skia Contributor

    Ε,καλα αυτο ειναι γνωστο, εδω και πολλα χρονια.
     
  3. Illicit

    Illicit Regular Member

    Και φυσικά και έχεις καθε δικαίωμα να διαφωνεις. Με την επιθεση και τις ειρωνίες εχω θέμα. Ο καθένας για τον εαυτό του ξέρει καλύτερα και δεν πέφτει λογος σε κανέναν.
     
  4. espimain

    espimain Contributor

    Εγώ αναφέρομαι στα χρήματα και στο ύφος των μηνυμάτων που εισήγαγαν το θέμα των χρημάτων. Αλλο είναι να υπάρχει μια κατάσταση και άλλο να αναζητάς μια κατάσταση.
     
    Last edited: 13 Απριλίου 2018
  5. no_Taboo

    no_Taboo Αείκαυλος



     
  6. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Αναζητά κάτι συγκεκριμένο, αυτό που πιστεύει πως θα την καλύψει άσχετα με το αποτέλεσμα και δεν το βρίσκω καθόλου κακό γιατί δεν είδα κάπου γραμμένο το "θέλω ένα ραμολιμέντο, να του τρώω τα λεφτά και να κάνω βόλτες με το κάμπριο με το poolboy, ούτε καν να εννοηθεί κάτι τέτοιο. Θέλει να μπορούν να κάνουν κάποια πράγματα μαζί, ο καθένας πληρώνει τα έξοδα του, ας είναι και το Βαρούλκο τι να κάνουμε τώρα, όπως την βρίσκει ο καθένας.

    Αυταααα από εμένα......

    Ps. Η φιλόλογος κουνιαδα μου παντρεύτηκε καθηγητή πανεπιστημίου, η στρατιωτικός αδερφή μου παντρεύτηκε στρατιωτικό, η κουκλαρα κολλητη μου έχει σχέση με ένα μοντέλο, ζουν ανάμεσα μας και δεν θέλω τώρα να μπω στη διαδικασία του ο Κ δεν είναι γκομενος, γαμπρός κτλ.
     
  7. espimain

    espimain Contributor

    Και καλά κάνει.
    Ο καθ' ένας ότι έχει, μ΄αυτά πορεύεται.
     
  8. skia

    skia Contributor

    Δεν εξηγείται αλλιώς, έχετε βάλει στόχο να ξεπεράσετε σε σελίδες το νήμα με τον ανοιχτό κώλο του Αφέντη;  
     
  9. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Λαλίστατο το νήμα...
    Πιο φόρα - παρτίδα δεν γίνεται...
    Ούρα - ούρα...
    (Στο βίντεο που ακολουθεί στο 2:40)
     
  10. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    Αν σε κυνηγάει ακομα να σε πηδήσει καν και το σταυρό σου...
     
  11. n0mad

    n0mad Dirty Forty

    Το καθιστό κατούρημα του Μαστερ; Πόσες έχει;
     
  12. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Δεν χρειάζεται να με κυνηγήσει, είμαι λυσσάρα.