Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Master and Servant

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος dora_salonica, στις 10 Οκτωβρίου 2008.

  1. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    [nomedia=""]YouTube - Broadcast Yourself.[/nomedia]

    Μιλούσα με έναν φίλο χθες και μου έλεγε για τα «αποτρόπαια και ειδεχθή μονοπάτια» στα οποία μπορεί να οδηγήσει το BDSM. Του είπα ότι εγώ θα τα μετατρέψω σε αριστουργήματα και θα κάνω τον Ντε Σαντ να βγει από τον τάφο του και να με κυνηγάει να με σοδομίσει.

    Πάντα αλαζονική.

    Μετά τον πρώτο χρόνο της εκπαίδευσής μου ως σκλάβα, χρόνος ο οποίος πέρασε σχεδόν σε πλήρη απομόνωση – τύφλα νάχουν τα μπουντρούμια – μου άλλαξαν εκπαιδευτή. Φαίνεται πάνε με αλφαβητική σειρά.

    Υπομονετικά, επί επτά μήνες, με την «ανοχή» του εκπαιδευτή μου, ο Ν εισχωρούσε σιγά σιγά και μεθοδικά στη ζωή μου, μέχρι που δέθηκα μαζί του και τον εμπιστεύθηκα. Ήταν σταθερός, με στήριζε, έδειχνε να νοιάζεται για μένα και να με εκτιμά. Δεν θύμωνε με τις ζαβολιές μου. Δεν θύμωσε ούτε καν όταν του είπα: «Κράτα γερά. Αν πέσεις κάτω, θα σε κλωτσήσω κιόλας».

    Έτσι είμαι εγώ.

    Αισθάνομαι αυτό που φουσκώνει μέσα του για μένα. Είναι καλύτερο από στύση. I’m your flag, σκέφτομαι. Ξέρω πολύ καλά τι κάνω.

    «Κι εμείς ξέρουμε πολύ καλά τι κάνουμε», μου λέει. «Δεν είμαστε ήρωες, αγαπητή μου». Δεν χαμογελάει. Μορφάζει σαν θηρίο.

    Good.

    «Μια φορά κι έναν καιρό ήταν ένα κορίτσι…»

    «Καλό θα ήταν να σταματήσεις το θέατρο τώρα. Πρέπει να πηδήξεις στο κενό. Δεν είσαι αυτή που νομίζεις ότι είσαι».

    Δεν πηδάω από μόνη μου. Σιγά μη πηδήξω. Χρειάζομαι ένα μικρό σπρωξιματάκι. Ένα σπρωξιματάκι, με αντίτιμο ολόκληρες νύχτες συντροφικότητας. Αξίζει τον κόπο αν σκεφτούμε την απόλαυση πίσω από τον μορφασμό.

    Μου ζητάει κάθε βράδυ να χώνω ένα μπουκάλι στον κώλο μου. Στήνομαι στα τέσσερα και το σπρώχνω στον τοίχο. Κάθομαι επάνω του στο πάτωμα. Παλουκώνομαι και τρίβω την κλειτορίδα μου μέχρι που χύνω φωνάζοντας. Τα υγρά μου κυλούνε ανάμεσα στα πόδια μου. Ο κώλος μου πρήζεται και πονάει.

    Ω είναι προσεκτικός. Κάθε πρωί με ρωτάει: «Πώς αισθάνεσαι; Πώς είναι η σούφρα σου;» «Πονάει, Κύριε».

    Good. Good. Good.

    Ξέρει ότι έχω μια σχέση εδώ και πολύ καιρό με έναν άντρα υποτακτικό. Είναι καλόψυχος και ευγενικός. Μου είναι αφοσιωμένος. Κι εγώ τον φροντίζω όσο μπορώ καλύτερα. Περνάμε πολλές ώρες μαζί. Του δίνω το σταθερό πλαίσιο που χρειάζεται στη ζωή του. Του αρέσει να με υπηρετεί, με όποιον τρόπο ζητήσω εγώ. Κι εμένα μου αρέσει να με υπηρετεί. Δεν τον αφήνω να με αγγίζει ποτέ αν δεν μου ζητήσει την άδεια πρώτα.

    Ένα βράδυ, ο Ν μου ζητά να βάλω τον σκλάβο μου να με γαμίσει με το μπουκάλι από πίσω. Δεν θέλω, προσπαθώ να το αποφύγω. Με ενοχλεί που θα με δει ο σκλάβος σε κατάσταση αδυναμίας. Δεν θέλω να χαλάσει η ισορροπία της σχέσης. Ο Ν επιμένει.

    Αποφασίζω πως πρέπει να το κάνω. Δεν θα μου πέσουν τα μούτρα. Είμαι αυτή που είμαι, ότι κι αν γίνει. Αν μου είναι αφοσιωμένος πρέπει να με δει όπως είμαι. Δεν είμαι ένας ρόλος. Αν μπορώ να αντέξω εγώ, μπορεί κι αυτός.

    Αισθανόμαστε λίγο αμήχανοι και οι δυο. Ο Ν μας καθοδηγεί από το κινητό. Είμαστε τα πιόνια του. «Γλείψε τον κώλο της. Βάλε της τρία δάχτυλα. Βάλτα στεγνά. Να τα βγάλεις απότομα». Όταν βογκάω με διατάζει να τσιμπουκώσω το μπουκάλι. Δεν θέλει να με ακούει, του σπάω τα νεύρα λέει. Πολύ θα ήθελα να πω, «θέλω τον μπαμπά μου». Δεν το λέω. Παραμένω ψύχραιμη. Ο σκλάβος με ξεσκίζει από πίσω με το μπουκάλι. Χύνω.

    Η κατάσταση με στεναχωρεί. Δεν θέλω να κάνω τέτοιες φάσεις με τον άντρα αυτό. Έχω βάλει τη σχέση μας σε άλλο καλούπι. Της έδωσα μια συγκεκριμένη μορφή. Δεν με ενδιαφέρει αν είναι αληθινή ή ψεύτικη. «Μια φορά κι έναν καιρό ήταν...» Τα είπαμε αυτά.

    Ο Ν βάζει τον σκλάβο μου να με δείρει με μία δερμάτινη ζώνη. Πρέπει να το ζητήσω μόνη μου. «Χτύπα με». Είναι τιμωρία επειδή του μίλησα άσχημα στο τηλέφωνο, είχα πιει και ξέφυγα λίγο. Ο σκλάβος το κάνει αν και είναι ίσως πιο ταραγμένος από μένα. Κλαίω δάκρυα λύσσας με το πρόσωπο μέσα στο μαξιλάρι. Αργεί πολύ να τελειώσει το μαστίγωμα. Δεν μετράω τα χτυπήματα, είναι τόσα πολλά.

    «Πώς αισθάνεσαι;» με ρωτάει το Καθίκι.

    «Ταπεινωμένη, Κύριε», του λέω.

    «Σου αρέσει;»

    «Όχι, Κύριε. Δεν μου αρέσει».

    «Πες του να συνεχίσει. Και να το κάνει πιο δυνατά».

    Όταν κρίνει πως φτάνει τόσο, μου λέει:

    «Τσιμπούκωσέ τον τώρα».

    Ο σκλάβος έχει πολύ ωραίο πούτσο, μεγάλο, έτσι όπως μου αρέσει. Τον τσιμπουκώνω. Είναι πολύ καυλωμένος, υγρά ρέουν από την τρυπούλα. Τα καταπίνω. Αισθάνομαι εξαθλιωμένη, αλλά ταυτόχρονα δεν μπορώ να μην το ευχαριστηθώ με ένα μέρος του εαυτού μου.

    Μετά πρέπει να στηθώ στα τέσσερα και να του ζητήσω να με γαμίσει. «Γάμισέ μου τον κώλο».

    Το βάζει μέσα με δυσκολία. Έβαλε αρκετό λάδι αλλά είναι εντελώς άπειρος σε αυτά. Είναι η πρώτη φορά που γαμάει κώλο. Του γλιστράει έξω. Κάποτε τα καταφέρνει και το χώνει μέσα. Τώρα με σκίζει κανονικά. Δίνει μικρές σπρωξιές, μετά χώνεται πιο βαθιά. Προσπαθεί να είναι προσεκτικός, αλλά με το μέγεθος που έχει δεν μπορεί να μην με πονέσει. Βογκάω, μουγκρίζω, κλαίω. Δαγκώνω το μαξιλάρι για να μην ακούγομαι, έχω καταλάβει ότι αυτό δεν αρέσει στον Ν. «Πες στον σκλάβο ότι έτσι θέλουν οι γυναίκες». Του το λέω. «Κατάλαβες;» Κατάλαβε. Μας δίνει εντολή να συνεχίσουμε να το κάνουμε μέχρι να χύσει ο σκλάβος και μετά να πάω σπίτι μου. Μου κλείνει το τηλέφωνο.

    Ο σκλάβος αργεί να χύσει και συνεχίζει να με γαμάει και συνεχίζω να πονάω. «Ω, χύσε, χύσε», τον παρακαλώ. Χύνει και τον βγάζει. Πάει να πλυθεί.

    Σηκώνομαι και ντύνομαι. Δεν έχω το κουράγιο να πλυθώ. Τρέμουν τα χέρια μου και τα πόδια μου. Μου έρχεται αναγούλα. Βρίσκω παρόλα αυτά το κουράγιο να τον εμψυχώσω. Ξέρω ότι είναι μπερδεμένος.

    «Πώς σου φάνηκε;» τον ρωτάω.

    «Ήταν…πρωτόγνωρο», μου λέει. «Δεν είμαι σίγουρος τι κάνουμε».

    «Κοίταζε να μαθαίνεις», του λέω. «Σκλαβιές δεν ήθελες; Να κρατάς σημειώσεις».

    Η σχέση μόλις έγινε αληθινή. Μόλις αγγίξαμε ο ένας τον άλλον με τρόπο που οι περισσότεροι άνθρωποι δεν θα καταφέρουν ποτέ.

    Αργότερα ο Ν με παίρνει στο τηλέφωνο. Θέλει να ξέρει πώς αισθάνομαι και τι σκέφτομαι.

    Του λέω: “I am the One.”

    Πάντα Καθίκι. Αλλά δεν αισθάνομαι και τόσο αλαζονική πια.

    ΥΓ. Προσθέστε όσα κορδελάκια θέλετε στα αποτρόπαια και ειδεχθή μονοπάτια στα οποία οδηγούμαστε. «Μια φορά κι έναν καιρό ήταν…»

     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  2. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Master and Servant

    super   !
     
  3. naida

    naida Regular Member

    [nomedia=""]YouTube - Extreme Ways[/nomedia]
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  4. lara

    lara Αυτοδεσποζόμενη Contributor

    Αχ και ξέρω τι μου κανεις τι ήθελα και μπήκα τέτοιες ώρες να σε διαβάσω θάθελα νάξερα.
    Μοναδικό ελαφρυντικο ο μαζοχισμός μου  
     
     
  5. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Re: Master and Servant

    Γρήγορα γιά ύπνο! Στο κρεββάτι σου!! Τώρα!!!
     
  6. Maley

    Maley Contributor

    Απάντηση: Master and Servant

    με εφτιασξες πρωινιατικα ντορι..αντε να συγκεντρωθω τωρα..
     
  7. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Kατι τέτοια ξεδιάντροπα γράφεις και σαλτάρεις τον κόσμο!

     
     
  8. cider

    cider Kitchen master

    Πότε θα εκδώσεις κάτι; Να τα έχουμε όλα σε βιβλίο κοντά μας;
     
  9. blindfold

    blindfold Contributor

    όλα δικά μας ;;;
     
  10. LilithOnTop

    LilithOnTop Regular Member

    αρκουντως ξεσηκωτικα!!!

    απο οποια μερια κι αν τα βλεπεις!  
     
  11. lara

    lara Αυτοδεσποζόμενη Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Master and Servant

    Αν και δεν το διάβασα χτες βράδυ, υπάκουσα και πήγα για ύπνο!
    Τι καταπληκτικά υπάκουο που είμαι υπακούω και σε εντολές που δεν πήρα...Νάναι το ένστικτο που λένε?  
     
  12. El_Gato

    El_Gato Regular Member

    Επέτρεψε μου να έχω μία αμφιβολία για το κατά πόσο το BDSM μπορεί να οδηγήσει σε "αποτρόπαια και ειδεχθή μονοπάτια". Μάλλον χρειάζετε ένας σκοτεινός υποχθόνιος ηθήνων νους.

    Τα υπόλοιπα είναι λάσπη...!!!
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014