Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

me again...

Συζήτηση στο φόρουμ 'Ποδολαγνεία' που ξεκίνησε από το μέλος MistressJeanneD'Arc, στις 21 Ιουνίου 2007.

  1. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Re: Απάντηση: me again...

    Για να γελάσει τ' αχείλι σας: Όταν πρωτομπήκα στη φάση τον Ιανουάριο του 2007 (!) ένας από τους πρώτους επίδοξους Ιντερνετικούς Μάστερς ήταν Γάλλος και μου ζήτησε να βάλω "7 glacons" μέσα στο "αιδοίο" μου (ας γίνω κομψή για μία φορά στη ζωή μου).

    Δεν ήξερα τι είναι. Ξέρω καλούτσικα Γαλλικά αλλά αυτό δεν το ήξερα.

    Άνοιξα το Petit Robert, το λεξικό. ΠΑΓΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ. Oops.

    Κι εγώ που νόμιζα πως είναι ποντίκια. Πάλι καλά.

    Μπορείς να κάνεις BDSM και με το Λεξικό παραμάσχαλα. Ή και με τη Βίβλο (αν την ερμηνεύσεις σωστά).

    Είναι θέμα θέλησης.

    (Με πάγωσε ο βλαμμένος ο Γάλλος).
     
    Last edited: 23 Ιουνίου 2007
  2. mr.goodcat

    mr.goodcat Regular Member

    Re: Απάντηση: me again...

    Ok, συμφωνώ με το ότι διαφωνούμε για το quoted text.
     
  3. mr.goodcat

    mr.goodcat Regular Member

    Re: Απάντηση: me again...

    Υπερεκτιμημένη η κομψότητα, οπότε μην νιώθεις άσχημα .

    Εκτός αυτού, η καφρίλα αν γίνει την σωστή στιγμή κ' με τον σωστό τρόπο,
    είναι πιο κομψή από μια κομψότητα σε λάθος χρόνο - τρόπο - τόπο.

     

    υγ: ελπίζω να μην μετάνιωσες που δεν έβαλες ποντίκια  .
     
  4. Striker

    Striker Regular Member

    Ή αλλιως greekbdsm SOS....με αυτα που διαβαζω εδω.
    Παρεπιπτοντως καμμια διαμαρτυρια γι αυτην την γλωσσα. Το στο καλο μας ενοχλουν αγγλικα, γαλλικα, αλλα καταλαβαινουμε κωδικα Μορς και δεν μας ενοχλει?   


    -... -.. ... --
     
  5. mr.goodcat

    mr.goodcat Regular Member

    -.. / . / -. // - / --- // .--. / .-. / --- / ... / . / -..- / .- // .- / --. / .- / .--. / .... / - / . // Striker  

    Οι / είναι για να χωρίζουν γράμματα και οι // για να χωρίζουν τις λέξεις  .
     
  6. Striker

    Striker Regular Member

    (Ενα απλο πειραμα για προσωπικη χρηση. Οποιον δεν ενδιαφερει ας προσπερασει το ποστ.)

    Σωστα λες mr.goodcat, και ειμαι σχεδον βεβαιος οτι και κανεις αλλος δεν το προσεξε.
    Εαν το ιδιο ακριβως κειμενο ηταν στο 1ο ποστ ενος νεου μελους, το αποτελεσμα θα ηταν το ιδιο? Ας αναλογιστει οποιος θελει το γιατι στην δευτερη περιπτωση θα το πλακωναμε στις ερωτησεις σχετικα με το κειμενο, που ουτε στα ελληνικα ειναι αλλα ουτε νοημα βγαζει με την πρωτη ματια. Και αυτα βεβαιως σε ενα ανοιχτο foroum.
     
  7. dentman

    dentman Guest

    Απάντηση: me again...

    Κι εγώ που νόμιζα ότι τα glacons μπαίνουν μόνο από την back door..    ουπς! έγραψα και γαλλικά και αγγλικά. Sorry!! 
     
  8. commcosmos

    commcosmos Regular Member

    Καλά, τελείως περίεργο που ζητάνε μερικοί και μερικές να μιλήσει η γυναίκα ελληνικά από την στιγμή που δεν ξέρει. Όλοι μας όταν μπαίνουμε σε ξένα φόρουμ νομίζω πως μιλάμε αγγλικά, έτσι δεν είναι? Άσε που η γυναίκα μας προσφέρει τις φωτογραφίες της πράγμα που δεν το κάνουν οι περισσότεροι εδώ μέσα.
    Το ότι δεν καταλαβαίνει δεν σημαίνει ότι πρέπει να αποχωρήσει και από το φόρουμ! Άμα της μιλάμε στα αγγλικά μια χαρά καταλαβαίνει.
     
  9. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    προσωπικα αν μεινει ουτε κρυο ουτε ζεστη!απλως για τα αγγλικα που πρεπει να μιλαμε σε ξενο σιτε δεν μπορει να γινει συγκρηση με εδω γιατι ολοι μας λιγο πολυ ξερουμε τουλαχιστον 5 κουβεντες για να καταλαβουμε στο ξενο!για αλλη μια φορα παντος το μερος εδω μου θημιζει το χωριο με τους γαλατες(βρωμανε τα ψαρια σου οχι δεν βρωμανε και σκοτωνοντε)γουσταρωωωωω 
     
  10. Hil

    Hil Regular Member

    Nice photos MistressJeanneD'Arc !!
    Do you have anything about hihg heels??
     
  11. misunderstood

    misunderstood New Member

    Re: Απάντηση: me again...




    Πωπω ζήλια....
     
  12. dentman

    dentman Guest

    Απάντηση: Re: Απάντηση: me again...

    Εγώ πάλι γιατί το βλέπω ως χιούμορ και άποψη;;