Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

medical restraints/bondage (& photos of)

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος blabla, στις 23 Νοεμβρίου 2005.

  1. medicalfetish

    medicalfetish New Member

    Re: medical restraints/bondage (& photos of)

    Υπαρχουν πολλα ξενα sites με medical restraints, με γνωστοτερο ισως το www.medicaltoys.com
     
  2. ektoridi

    ektoridi New Member

    Re: medical restraints/bondage (& photos of)

    σταμάτησε ν' ανησυχείς και άρχισε να ζεις
     
  3. kostis1

    kostis1 New Member

    Re: medical restraints/bondage (& photos of)

    εξαιρετικά ενδιαφέρουσα κατηγορία φετιχ..
     
  4. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Re: medical restraints/bondage (& photos of)

    Ένα από τα medical toys που σκοπεύω να προσθέσω στο βαλιτσάκι με τα εργαλεία μου (κάποτε, sniff), είναι η τρόμπα κλειτορίδας.

    Αντιγράφω από το Clit (Clitoris) Vacuum Pumping Kits from our Medical Fetish Nipple and Genital Enhancement Collection

    Η μεγέθυνση κλειτορίδας έχει γίνει πολύ δημοφιλής από τότε που οι γυναίκες ανακάλυψαν την τεράστια απόλαυση και διέγερση που νιώθουν όταν κάποιος χρησιμοποιεί επάνω τους την τρόμπα με κενό αέρος!

    Οι ιστοί που φουσκώνουν με την ροή του αίματος προκαλούν το πρήξιμο της κλειτορίδας, πράγμα που έχει ως αποτέλεσμα την αυξημένη ευαισθησία της καθώς και την αύξηση του μεγέθους της κλειτορίδας. Αυτό βελτιώνει την σεξουαλική διέγερση επίσης, και αυξάνει την ευχαρίστηση και προσμονή πριν τον οργασμό.

    Ο συνδυασμός του τρομπαρίσματος κλειτορίδας με το τρομπάρισμα των μεγάλων χειλέων του αιδοίου είναι μία πραγματικά φευγάτη εμπειρία για τις γυναίκες!...χώρια από την αίσθηση του γεμίσματος που διαρκεί και το αυξημένο μέγεθος! Αν δεν το δοκιμάσατε ακόμα, τί περιμένετε; Εμπιστευθείτε μας...μόλις το δοκιμάσετε θα κολλήσετε!

    (Τιμή: 120 δολλάρια - ouch!)

    Πιο οικονομική (στα 89.95 δολλάρια) είναι η ηλεκτρική Πρωκτική Πιπίλα: Rectal Pacifier Electrode for the PES Power Box at MedicalToys.com

    H πρωκτική πιπίλα με το δαχτυλίδι είναι ακόμη μία προσθήκη στην αποκλειστική σειρά των σωληνοειδών ηλεκτροδίων που χρησιμοποιούν την επαναστατική τεχνολογία Electro-Flex™ που δημιούργησε ο Dante Amore και μπορεί να χρησιμοποιηθεί το ίδιο αποτελεσματικά και κολπικά! Αυτό το ηλεκτρόδιο είναι ένας μονός πόλος, οπότε πρέπει να χρησιμοποιείται σε συνδυασμό με ένα άλλο ηλεκτρόδιο για να κλείσει το κύκλωμα.

    Χρήση

    1.) Συνδέστε ένα από τα καλώδια Low Profile στην Πρωκτική Πιπίλα.
    2.) Απλώστε άφθονο λιπαντικό στην πρωκτική τρυπούλα εσωτερικά και εξωτερικά.
    3.) Κρατείστε ενωμένο το ηλεκτρόδιο στο άκρο του και βάλτε το μέσα στην πρωκτική κοιλότητα.
    4.) Προχωρείστε την πιπίλα μέσα στην κοιλότητα μέχρι που το δαχτυλίδι να ακουμπά στον εξωτερικό σφιγκτήρα (πρωκτικό άνοιγμα).
    5.) Συνδέστε το άλλο άκρο του καλωδίου σας σε ένα άλλο ηλεκτρόδιο (όπως ο Sparkler, Deep Throat, Penile Ring ή Vaginal Plug) για να κλείσει το κύκλωμα.
    6.) Συνδέστε τα καλώδιά σας με το Power Box!

    Μόλις βάλετε την Πιπίλα στην τρύπα, αυτή τεντώνει και κάνει τους επιφανειακούς ιστούς του εσωτερικού σφιγκτήρα (πρωκτικό άνοιγμα) να σφραγίσουν σφιχτά για κατάλληλη ηλεκτρική διέγερση. Το δαχτυλίδι της Πρωκτικής Πιπίλας αφαιρείται και είναι σχεδιασμένο για να ακουμπά με άνεση στον εξωτερικό πρωκτικό σφιγκτήρα, πράγμα που επιτρέπει την διέγερση των ιστών του εξωτερικού σφιγκτήρα. Η Πρωκτική Πιπίλα μπορεί να χρησιμοποιηθεί με ή χωρίς το δαχτυλίδι για μία σειρά διαφορετικών διεγέρσεων για μεγαλύτερη ποικιλία στην χρήση αυτού του ηλεκτροδίου. Η αφαίρεση του δαχτυλιδιού κάνει τον καθαρισμό ευκολότερο.

    Φυσικά πρέπει να έχετε και το Power Box που χρησιμοποιείται με όλα τα ηλεκτρικά παιχνίδια.

    (Τιμή: 259.95 δολλάρια - πάλι ouch!)
     
  5. bambam

    bambam New Member

    Απάντηση: medical restraints/bondage (& photos of)

    Και εμενα μου αρεσει. και εγω εχω ζουρλομανδια τον οποιο η αφεντρα μου το αποκαλει ως την πιτζαμα μου. την εχω σχεδον 1 χρονο και καθε βραδυ με αναγκαζει να κοιμαμαι με αυτη. και τις μερες που δε δουλευω με αφηνει με αυτη. ειτε ειναι ειτε δεν ειναι παρουσα... απλα οταν δεν ειναι παρουσα μου δενει τα ποδια στο κρεβατι και με αφηνει φιμωμενο...
     
  6. Elysium

    Elysium Contributor

    Απάντηση: medical restraints/bondage (& photos of)


    Μήπως δεν είναι αφέντρα και είναι η νοσοκόμα;
     
  7. medicalfetish

    medicalfetish New Member

    Re: Απάντηση: medical restraints/bondage (& photos of)

    Παντως εμενα αυτο σαν φαντασιωση μου αρεσει, στην πραξη δεν ξερω πως θα το αντεχα ομως.
     
  8. zerox

    zerox New Member

    Απάντηση: medical restraints/bondage (& photos of)

    Φαντάζομαι αγαπημένες σειρές θα είναι το Greys Anatomy, Dr. House, και "Στην Εντατική"