Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Milf Vs young girl

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Katemou, στις 6 Σεπτεμβρίου 2019.

  1. Katemou

    Katemou Εκτός λειτουργίας

    Όσο μεγαλώνω συνειδητοποιώ πως αλλάζουν και τα γούστα μου.
    Όταν ήμουν αρκετά νέα με τραβούσαν οι μεγαλύτεροι σε ηλικία άντρες.
    Δεν έριχνα ούτε ματιά σε μικρότερo μου.
    Τώρα όμως βλέπω με άλλη ματιά τους μικρότερους άντρες.
    Και από την μεριά των αντρών συναντώ αυτό το φαινόμενο.

    Τι πιστεύετε (και στα δύο φύλλα αναφέρομαι) για τους μικρότερους ή μεγαλύτερους από εμάς σε ηλικία συντρόφους;
    Είναι η επιβεβαίωση;
    Είναι η σιγουριά;
    Η ασφάλεια;
    Είναι φετίχ;
    Τι άλλο μπορεί να είναι;
     
  2. Η ιδια η φυση είναι σοφη...και τα φερνει ετσι….οι μεγαλύτεροι αντρες...ελκονται από πιτσιρικες….πιτσιρικες ελκονται από μεγαλύτερους αντρες….μεγαλύτερες γυναικες...ελκονται από νεους….νεοι αντρες...ελκονται από μεγαλύτερες γυναικες….νομος είναι αυτος...
     
  3. Katemou

    Katemou Εκτός λειτουργίας

    Γιατί όμως @Magikos_Aulos
    Δεν πιστεύω πως είναι η φύση μόνο.
     
  4. Πιστευω παιζει ρολο….το ενστικτο...το πατρικο...ή το μητρικο αντιστοιχα...για κοπελα και για αντρα….αναποφευκτο….
     
  5. ssmaster

    ssmaster Regular Member

    Εμένα όταν ήμουν μικρός μ άρεσαν οι μεγαλύτερες κ έμπλεκα κ με καμμία της ηλικίας μου αλλά μεγαλώνοντας μ αρέσουν πάλι οι μεγαλύτερες αλλά τώρα κοιτάζω κ τις πιτσιρίκες...
     
  6. Katemou

    Katemou Εκτός λειτουργίας

    Αυτό λέω..είναι θέμα επιβεβαίωσης;
    Ένα παράδειγμα:
    Περπατώ στον δρόμο και δύο 20χρονα με φλερτάρουν..
    Νιώθω όμορφα..
    Γιατί;
    Γιατί παρόλο που μεγαλώνω περνάει η "μπογιά μου";;
    Πώς το βλέπουμε;
     
  7. Maverick

    Maverick Good guy to a fault.

    Όπως το είπες. Άλλαξε η ηλικία μου, άλλαξαν και τα γούστα. Δεν βρίσκω κάποιο συγκεκριμένο λόγο. Ίσως έχει να κάνει με τις ορμές. Προσωπικά αυτά που σκεφτόμουν να κάνω σε κάποια 30αρα όταν ήμουν 20, δεν μπορώ, δεν μου βγαίνει, να τα κάνω σε μια 50αρα τώρα που είμαι 40.
    Και από την άλλη, τα γούστα δεν άλλαξαν.
    30αρες γούσταρα, 30αρες γουστάρω.
    Απλά εγώ μεγάλωσα.
     
  8. Νιώθεις ομορφα γιατι βλέπεις ότι ακομα εισαι ομορφη...και εγω το ιδιο νιώθω όταν με φλερταρουν 19 χρονες...λογικο είναι αυτό...
     
  9. ssmaster

    ssmaster Regular Member

    Εμένα στο δρόμο τα 20 Χρονά λένε τι θέλει ο κυριουλης με τους γκρίζους κροτάφους ;;
    Εντάξει χιουμορ είναι
    Πάντα πιστεύω στις φάσεις της ζωής μας θα έχουμε ´δεσιματά´ με μεγαλύτερους ή μικρότερους σε ηλικία από εμας
     
  10. Harry Demos

    Harry Demos Υγεία, επικοινωνία, επανάληψη.

    Μερικοί νόμοι υπάρχουν για να αυξάνουν στην χαρά της υπέρβασης των ορίων, τέτοια θαρρώ είναι και αυτή η περίπτωση.
     
    Last edited: 6 Σεπτεμβρίου 2019
  11. Katemou

    Katemou Εκτός λειτουργίας

    Εάν η 50αρα έμοιαζε μικρότερη ;;
    Εάν κρατιόταν καλά;
    Θα άλλαζες γνώμη;
     
  12. ssmaster

    ssmaster Regular Member

    Για χάριν αστεϊσμού ο καλός ο μυλοντας όλα τα αλέθει...