Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Milf Vs young girl

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Katemou, στις 6 Σεπτεμβρίου 2019.

  1. Nickname

    Nickname Όμορφος, έξυπνος και μετριόφρων Contributor

    Να τσεκάρεις πρώτα αν έχει χαλασμένα δόντια.
     
  2. kostas98

    kostas98 I didn't change. I just found myself

    Και η μιλφ αφέντρα και η νέα έχει την χάρη της. Από την μια η μιλφ σε εξουσιάζει σαν όντας μεγαλύτερη και πιο πληθωρικη. Και από την άλλη η πιο νέα έχει το αίσθημα της ξεφτιλας. Ότι δλδ σε ξεφτιλιζει μια πιο μικρή. Είναι αρκετά υποτιμητικό και παιχνιδιάρικο!
     
  3. Don Corleone

    Don Corleone The Master Of Disquise

    Πολυπλευρο και πολυδιαστατο ερωτημα...προσωπικα δεν δινω συγκεκριμενη απαντηση αλλα οι εμπειριες μου εχουν αποδειξει οτι και στις 2 περιπτωσεις μπορεις να περασεις ομορφα αλλα και στις 2 περιπτωσεις μπορει να επελθει ναυαγειο!Ιδανικο να εχεις και τις 2 μαζι στον ιδιο χωρο.
     
  4. kinvara

    kinvara Δική Του Contributor

    Ταυτόχρονα;  
     
  5. kostas98

    kostas98 I didn't change. I just found myself

    Ναι ταυτόχρονα. Από αυτήν εξαρτάται κυρίως. Από το σαρκαστικό γέλιο της, από το teasing που θα κάνει κ.α.
     
  6. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Μιλάμε για φοβερή εκτίμηση προς την Αφέντρα, όχι μαλακίες!  
     
  7. Nikos_34_Thess

    Nikos_34_Thess Regular Member

    Πιστεύω πως οταν σε ξεφτιλίζει η Κ σου το συναίσθημα ειναι ίδιο είτε ειναι μικρή είτε μεγαλύτερη σου...
     
  8. kostas98

    kostas98 I didn't change. I just found myself

    Σίγουρα. Απλά σου δίνω και μια άλλη οπτική πως το νιώθω εγώ
     
  9. Nikos_34_Thess

    Nikos_34_Thess Regular Member

    Δεκτό!
     
  10. Yiyi

    Yiyi .


    Θυμάμαι κι εγώ, ήδη απ την εφηβεία, με έλκυαν οι μεγαλύτεροι. Ποτέ δεν είχα στο νου το πρότυπο κάποιου μπαμπά (μιας και είχα κενό στον ρόλο αυτό, μεγαλώνοντας σε μονογονεϊκή οικογένεια), αλλά προφανώς επειδή ήμουν άπειρη και ενθουσιώδης, κάπου ταύτιζα την ωριμότητα με την εμπειρία και αυτό συνεπαγωγικά με την ηλικία. Έπλαθα δηλαδή ένα σενάριο πως ο 10-20-30 χρόνια μεγαλύτερός μου, θα ήταν κάτι σαν καθοδηγητής, κάτι σαν μέντορας της ζωής ο οποίος θα μ έπαιρνε απ το χέρι και θα μου μάθαινε τον έρωτα, τη ζωή, τον κόσμο.

    Κι επειδή με έλκυαν οι καλλιτέχνες, η οικονομική επιτυχία δεν ήταν μέσα στο πακέτο της ώριμης γοητευτικότητας που έβρισκα ρηχά ή βαθιά στα -άντα. Απ το ιδεατό εκείνο, θα έλειπαν ανασφάλειες, αδεξιότητες, χαζοχαβαλέδες και λοιπές αηδίες. Λίγο ακόμη και το όνειρό μου θα ανταγωνίζονταν χαρακτήρες άρλεκιν : δυναμικός, σοβαρός, ευφυής, ώριμος, φεμινιστής, με χιούμορ και αυτοπεποίθηση, ευγενής και με στυλ μποεμικο. Κάνοντας λεβελ απ, μετέφερα όλο αυτό και στο βδσμ, σε ρόλο Τοπ. (βσκ, στην αρχή που δεν είχα ιδέα, μέχρι και σε ρόλο Ντομ).

    Οι εμπειρίες μου με άτομα αρκετά μεγαλύτερά μου που δεν αποτελούσαν ακριβώς τον ορισμό της ωριμότητας -παρά την διαφορά ηλικίας μας-, βεβαίως και δεν με πτοούσαν. Η ανασφάλειά μου πρωτοστατούσε σ εκείνη την πεισματική έλξη από στερεότυπα που στην ουσία αναπαρήγαγαν αναχρονιστικά πρότυπα ζευγαριών : ο ώριμος φερέγγυος κι η χαριτωμένη κοπελούδα.

    Κάπου στην πορεία, διαβάζοντας για νταντυδες και ρόλους κορούλας, σκέφτηκα πως ίσως ενδόμυχα ήθελα να βιώσω κάτι απ αυτό που ποτέ δεν βίωσα, εννοείται στην χαλαρή εκδοχή του- με απωθούσε κάθε μορφή ελέγχου και πειθαρχίας τύπου αυστηρός πατέρας κλπ- όμως μετά συνειδητοποίησα πως ακριβώς το ίδιο σε γένος θηλυκό, ερωτευόμουν στις γυναίκες πάνω κάτω στην ηλικία της μάνας μου, οπότε δεν ήταν τα issues το θέμα μου, ήταν η ανασφάλεια και αυτή η πεισματική μου ανάγκη να θαυμάζω κάποιον ώστε να ερωτευτώ.

    Τεσπα, καθώς τα χρόνια περνούσαν και αποχαιρετούσα μια τα εφηβικά, μια τα φοιτητικά και ερχόμουν κοντά στα -άντα που τόσο φαντασιωνόμουν ως μικρούλα, ένιωσα την ίδια άπωση για τους τότε συνομήλικους- πλέον μικρότερούς μου. Και βλέποντας τα δυναμικά και γοητευτικά μου ιδεατά να πλησιάζουνε μελλοντικά το γήρας, -και σα να μην έφτανε αυτό να πλησιάζω κι εγώ παράλληλα την ω ριμάδα-, συναντήθηκα επιτέλους σχεσιακά, με τους συνομήλικούς μου.
    Δεν είχε το ιδεατό της φαντασίωσης, τον ενθουσιασμό του ονείρου και του αγνώστου που όσο πιο μακριά, τόσο πιο μαγικό λες πως θα ναι. Όμως ποια μέρα θα θελες να είναι μόνο πρωί..
     
  11. Apocryphos

    Apocryphos Γένεσις 4:9-15

    Στα 6 μου, είχα ερωτευτεί τη 16χρονη φίλη της αδελφής μου.
    Στα 16 μου, γεύτηκα το κορμί μίας 27χρονης.
    Στα 35 μου, είχα μία 55χρονη σκλάβα.
    Ανέκαθεν με ελκύανε μεγαλύτερες ηλικιακά γυναίκες.
    Δε γνωρίζω γιατί.
    Υπέθεσα (και υποθέτω) ότι οφείλεται στην πνευματική και σεξουαλική ωριμότητα (σχετικό) από τις οποίες διακατέχονταν οι μεγαλύτερες από εμένα γυναίκες.
    Παρόλο που όλη μου η ζωή είναι μία σκέψη, δεν το υπερ-ανέλυσα, οπότε κατέληξα στο ότι λειτουργεί καθαρά εγκεφαλικά (εκ φύσεως δομή σκέψης).
    Και είναι κάτι που ενώ δε με ελέγχει, με ευχαριστεί, το αφήνω ως έχει και είναι "συνοδοιπόρος" στη σεξουαλική μου ζωή.

    Ωστόσο, ευελπιστώ - στατιστικά - στα 60 μου, να μη μου την πέσει καμία 90χρονη.
     
  12. Sub Sta

    Sub Sta New Member

    Για εμένα παίζει καθαρά η "χημεία", ανεξάρτητου ηλικίας. Αλλά ένας νεότερος πιστεύω έχει πάντα την φρεσκάδα!