Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Milf Vs young girl

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Katemou, στις 6 Σεπτεμβρίου 2019.

  1. Dux

    Dux Regular Member

    Με τον χαρακτηρισμό της Σακελλαρίου ως "λατρεμένη", αυτόματα έκανες τη σαραντάρα ίση με μισή ογδοντάρα...  
     
  2. Xtx

    Xtx Ούτε καν βανίλια, σκέτος χωνάκης

    Παντα μου ασκουσαν ελξη οι μεγαλυτερες, για καποιο λογο συννενοουμαι πιο ευκολα μαζι τους. Πιτσιρικας πολυ σπανια να ενδιαφερθω για μικροτερη, τωρα βεβαια δεν εχω καποιο θεμα,καθε ηλικια εχει την χαρη της. Το περιεργο ειναι οτι σπανια τα βρισκω με καποια συνομιληκη ή τελος παντων καποια πολυ κοντα στην ηλικια μου.
    Εν κατακλειδι θα ελεγα οτι οι πιτσιρικες, εντυπωσιαζουν οι MILF γοητευουν. Τις αγαπαμε ολες.
     
  3. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Αχ νιάτα...

    Για κάποιους οι milf είναι πιτσιρίκες.
     
  4. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    Σαρανταρες π.χ.  
     
  5. Οι μεγαλύτερες σε ηλικία γυναίκες ήταν πάντα το φετίχ μου...Καθαρό φετίχ.τίποτα άλλο για μένα
     
  6. Harry Demos

    Harry Demos Υγεία, επικοινωνία, επανάληψη.

    Επειδη ενας κούκος από μόνος του δεν φαίνεται την άνοιξη... Θα πρέπει να πω ότι
    ενστερνίζομαι την θέση σου  
     
    Last edited: 7 Νοεμβρίου 2019
  7. Είμαι καθαρά χειμωνιάτικο πτηνό  
     
  8. Apocryphos

    Apocryphos Γένεσις 4:9-15

    Αγαπάμε MILFs διότι ξέρουν πολύ καλά τι θέλουν από τη ζωή τους.

     
     
  9. Συμφωνώ απολύτως
     
  10. Emikes

    Emikes New Member

    Γουστάρω milf (και γενικά μεγαλύτερες 30/40, 22 είμαι δα) γιατί πιστεύω (χωρίς βέβαια να γενικολογώ) ότι, πέρα το ότι ξέρουν τι θέλουν, ξέρουν γενικά. Μια πιτσιρίκα είναι σίγουρο ότι έχει φοβίες και κομπλεξ (κατανοητό) που μια μεγαλύτερη τα έχει λύσει. Τώρα το θέμα είναι πως στο διάολο την πέφτεις σε μεγαλύτερες χμμμ...
     
  11. Apocryphos

    Apocryphos Γένεσις 4:9-15

    Πίστεψέ με, είναι πολύ πιο εύκολο από ό,τι νομίζεις...
     
  12. Kentavros

    Kentavros Owned by Mistress Kits

    Την ιδια απορια εχουν και αυτες... Πως θα σου την πεσουν που εισαι μονο 22