Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Milo Manara

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM & Fetish' που ξεκίνησε από το μέλος thief, στις 17 Νοεμβρίου 2015.

  1. ilias1

    ilias1 https://vimeo.com/61962404 Contributor

    Πολύ ωραία όλα....
     
  2. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

  3. Nomad

    Nomad Keyser Sose

  4. Maverick

    Maverick Good guy to a fault.

    1999 σκοπιά στα τρένα και στον σταθμό Διδυμοτείχου βρίσκω adult comic. Αυτή ήταν και η πρώτη μου επαφή.

    Μετά ήρθε η Gullivera δώρο σε 3 δόσεις νομίζω σε κάποιο περιοδικό και κάπως έτσι γνώρισα τον Μίλο.

    Μετά ήταν η σειρά της Ρεμπέκας με το αγαπημένο μου θέμα απο το δημοτικό. MILF!!!!

    Και μετά ήρθε ο Chris. Υπέροχες ιστορίες ωραίες ζωγραφισμένες...

    Και κάπως έτσι την έβγαζα εγώ τουλάχιστον με την dial-up σύνδεση
     
  5. milgeo69

    milgeo69 Regular Member

    "Το κουμπί της" έγινε ταινία το 1985 σε σκηνοθεσία των Jean-Louis Richard & Steve Barnett με την εκπληκτική Florence Guérin
     
  6. Maverick

    Maverick Good guy to a fault.

      
     
  7. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

  8. Maverick

    Maverick Good guy to a fault.

    Όλα όμως...
    Αναγνωσμένα πολλές φορές με την ίδια επιτυχία 
     
  9. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

  10. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

  11. AuroraBorealis

    AuroraBorealis Άπαντα είναι μπίζνες

    Το παρακάτω σκίτσο, οπισθόφυλλο τότε σε ένα ταρατατατά αν θυμάμαι καλά, ήταν το πρώτο του που έπεσε στην αντίληψη μου και μου είχε κάνει τρελή εντύπωση για έναν πολύ ειδικό λόγο.
    Όταν πολύ αργότερα ανακάλυψα ποιος το υπέγραφε απέκτησα ότι είχε δημοσιεύει και είχε μεταφραστεί στα Ελληνικά.
    Πάντα όμως, στο τέλος κάθε άλμπουμ το ίδιο παράπονο.. Καλός ο αισθησιασμός σου, κορυφή η λεπτομέρεια σου, αλλά για τον θεό Milo, κάντες να πονέσουν λίγο περισσότερο.

    Τι ιδανικό θα ήταν ο Manara να μπορούσε με το πενάκι του να περιγράψει το σκοτάδι στο μυαλό του Crepax ή ο Crepax να είχε τον ρεαλισμό του Manara αντί για εκείνες τις μονοκόνδυλες στραβοχυμένες.

     
     
  12. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Είθτε ιερόθυλοθ..!
    Κι άμα λες τέτοια δεν ξανάχει Rebecca...


     
     
    Last edited: 3 Απριλίου 2017