Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

mistress in cyprus

Συζήτηση στο φόρουμ 'Γυναικεία Κυριαρχία' που ξεκίνησε από το μέλος wifes-sub-maid, στις 13 Ιουνίου 2005.

  1. wifes-sub-maid

    wifes-sub-maid Regular Member

    Σας ευχαριστο ολους για τις απαντισεις σας .lara νομιζω αν συμφονουσε και ο αφεντης σου μιας και μενεται κυπρο θα ηταν καλο να βρεθουμε ολοι μαζι καπια στιγμη
     
  2. BDSM_lover

    BDSM_lover Regular Member

    Επειδη ετυχε και εγω να γνωρισω για ενα διαστημα την Κυπρο απο κοντα (λογω της συζυγου μου, που η γνωριμια μας εγινε οταν ζουσε στη Λευκωσια), εχω να παρατηρησω οτι η Κυπρος στο θεμα του BDSM ειναι σε σχεση με την Ελλαδα παρα παρα πολυ πισω (φανταστειτε δηλαδη σε σχεση με την Ευρωπη και την Αμερικη τι γινεται) και μου θυμισε εντονα την δεκαετια του 1950 της τοτε Ελληνικης κοινωνιας, με πολλα ταμπου και πολλα ΔΕΝ πρεπει (παρολο που ειμαστε πια στον 21ο αιωνα) !!! Απο την μια το γεγονος οτι η Κυπρος ειναι πολυ μικρη χωρα και ολοι πανω κατω γνωριζονται μεταξυ τους (κουμπαρο φωναζει ο ενας τον αλλο εξαλλου, χεχε) και απο την αλλη η δομη και η συνθεση της Κυπριακης κοινωνιας που η οικογενεια και το στενο περιβαλλον ασκουν ακομα στενη επιρροη και ελεγχο, νομιζω ειναι εξαιρετικα δυσκολο να δουν καλυτερες μερες οι BDSM λατρεις ! Εκτος αν γνωρισουν ή/και παντρευτουν οι Κυπριοι σκλαβοι, αλλοδαπες (εχει κατι κουκλαρες ειδα, παναγιτσα μας βοηθα) οι οποιες γιατι οχι να γινουν και Αφεντρες τους (αν δεν το εχουν ηδη μεσα στο αιμα τους)  
     
  3. ANARXIAs

    ANARXIAs New Member

    Απάντηση: mistress in cyprus

    Ego eimai apo kipro k planoumenos sto xoro t bdsm meso internet m arese alla den exo akousei pote apo kan1 na miloun gia BDSM!
     
  4. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

    Θα ηταν καλυτερα να γραφετε με ελληνικους χαρακτηρες.
     
  5. Εκτος απ τη γυναίκα σου υπαρχει και η αφεντρα Τουρκία
     
  6. saratsinos

    saratsinos New Member

    Απάντηση: mistress in cyprus

    καλα ρε παιδια, εγω ψαχνω για πολυ καιρο εδω στην Κυπρο μια γυναικα να με ικανοποιησει και δεν βρηκα, δηλαδη πρεπει να παω ελλαδα ?
     
  7. lara

    lara Αυτοδεσποζόμενη Contributor

    Απάντηση: mistress in cyprus

    Εγώ Αφέντη πάντως Ελλάδα βρήκα...δεν είναι και τόσο μακρυά χαχαχαχα
     
  8. saratsinos

    saratsinos New Member

    Απάντηση: mistress in cyprus

    Ολα καλα ρε παιδια αυτα που λετε μια αφεντρα και για μενα δεν υπαρχη στη Κυπρο πρεπει να παω Ελλαδα?
     
  9. Switch

    Switch New Member

    Απάντηση: RE: mistress in cyprus

    Se perimenw To oneipo mou na vro kati allo
     
  10. zoyzoy_

    zoyzoy_ Contributor

    Απάντηση: RE: mistress in cyprus

    Εύχομαι να πραγματοποιήσεις το όνειρό σου,
    όμως να γράφεις ελληνικά.
    Τα greeklish απαγορεύονται σύμφωνα με τους κανόνες του φόρουμ.
    Την καλησπέρα μου. 
     
  11. vanesa

    vanesa Regular Member

    Απάντηση: mistress in cyprus

    όσο φαινομενικά κ αν έχουμε εκσυχρονιστεί δεν δεχεται η κοινωνία το διαφορετικό κ τις γυναίκες σε κυρίαρχη θέση το θεωρούν ανωμαλία διαστροφή κτλ αρα η αυτοκτονείς η μεταναστεύεις όπως είχε πεί κ μία φίλη μου απο το χώρο
     
  12. saratsinos

    saratsinos New Member

    Απάντηση: mistress in cyprus

    Καταλαβα θα γινω μεταναστης.Θα παω σ'αλλη γη σε αλλο τοπο