Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Mistress & Master : Together

Συζήτηση στο φόρουμ 'Master / slave' που ξεκίνησε από το μέλος SM_Art_Lady, στις 16 Φεβρουαρίου 2006.

  1. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    ακριβως. Ο Βασιλιας δηλαδη δεν εχει Βασιλισσα. Μια ΤΟΣΟ ΠΟΛΥΠΛΟΚΗ ΣΧΕΣΗ προφανως τους ξεπερναει.
     
  2. ilias1

    ilias1 https://vimeo.com/61962404 Contributor

    Κυρίαρχος δε σημαίνει ουτε κακοτροπος ούτε κομπλεξικος.

    Είναι δεδομένο ότι 2 νορμάλ χαρακτήρες μπορούν να συνυπάρξουν είτε είναι κυρίαρχοι ειτε ειναι υποτακτικοι.

    Το να συνυπάρχει ο κυρίαρχος μόνο με υποτακτικο είναι ένα στερεότυπο το οποίο κυριαρχεί επειδή στο μυαλό μας έχουμε πλάσει τον κυρίαρχο ως τεμπέλη στο σπίτι και κακοτροπο ενώ τον υποτακτικο ως μάκακα που κάνει όλες τις δουλειές στο σπίτι και πάντα λέει ναι σε όλες τις παραξενιές του κυριαρχου.
    Προφανώς τέτοιες σχέσεις καλύπτουν πολύ σοβαρά ψυχολογικά προβλήματα και δεν έχουν καμία σχέση με το βδσμ.
     
  3. Kentavros

    Kentavros Owned by Mistress Kits

    Μετά από τόσα χρόνια και αφού το φιλοσοφησα λιγάκι με τον εαυτό μου κατέληξα πως για μένα θα ήταν πλεον μια ιδανική σχέση.
    Να είμαστε ζευγάρι Κ.
    Αυτή με τα σκλαβακια της, εγώ με τις σουμπιτσες μου και όταν βαριόμασταν όλα αυτά θα ειμασταν μεταξύ μας βανιλακια!

    Ούτε ζήλιες, ούτε γκρίνιες.
     
  4. tithon

    tithon Contributor

    δεν ξέρω τι μου γίνεται.
     
  5. Yiyi

    Yiyi ——


    Ναι, στα πλαίσια πολυσυντροφικής σχέσης.
     
  6. nikossub93

    nikossub93 Contributor

    Αν ο καθένας από τους 2 έχει το υ Του η κατι σε polyamoroys
     
  7. Afentra katrina

    Afentra katrina Regular Member

    Φυσικά και θα μπορούσε μη σου πω είναι και το όνειρο κάθε αφεντρας φυσικά όμως αυτό προϋποθέτει ότι ο αφέντης θα σταματήσει να είναι αφέντης θα αναγνωρίσει την ανωτερότητα της και θα τις υποταχθεί-αφοσιωθει πλήρος
     
  8. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Χαχαχαχα, τι ωραία που τα λέτε.   
     
  9. Kentavros

    Kentavros Owned by Mistress Kits

    Έχεις δίκιο, είναι το όνειρο...
     
  10. Afentra katrina

    Afentra katrina Regular Member


    Ε η αλήθεια αυτή είναι τι να κάνουμε τώρα τουλάχιστον για μένα αυτό ισχύει
     
  11. Afentra katrina

    Afentra katrina Regular Member


    Είναι απλά είναι δύσκολο δεν θα μπορούσα να πω και ακατόρθωτο όμως είναι στον άνθρωπο πιστεύω και τι χημεία σου βγάζει ο καθένας μου έχει τύχει μια φορά και ήταν ότι πιο τέλειο αν είχε και μυαλό πραγματικά θα τον κράταγα αλλά συνενόηση μηδέν ο τύπος ήταν μόνο για σεξ
     
  12. espimain

    espimain Contributor

    Ένα όνειρο τρελό έστω και απατηλό.