Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

mistress property

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος slave dimitris, στις 28 Φεβρουαρίου 2010.

  1. slave dimitris

    slave dimitris New Member

    Γεια σας με λενε δημητρη κι ειμαι 45 ετων.χαιρετω ολους στην bdsm κοινοτητα κι ευχομαι σε ολους υγεια πανω απο ολα και να βρει ο καθενας αυτο που ψαχνει στη ζωη του.ειμαι δουλος μιας υπεροχης Κυριας και αφου μου εδωσε την αδεια της σας γραφω καπειες σκεψεις μου.την Κυρια και Αφεντρα ΝΑΝΤΙΑ ειχα την τιμη να την γνωρισω μεσα απο το collarme και απο εκεινη την στιγμη αλλαξαν πολλα πραγματα απο αυτα που νομιζα οτι ισχυουν σε μια D/s σχεση.ειχα καποιες εμπειριες ως δουλος που βασιζονταν παντα στην σωματικη σκλαβια χωρις ποτε να εχω καταθεσει την ψυχη μου.η καταπληκτικη αυτη Γυναικα μου εδειξε απο την πρωτη στιγμη οτι αν η Αφεντρα δεν υποδουλωσει το μυαλο πανω απο ολα και την καρδια του σκλαβου της,ειναι οτιδηποτε αλλο εκτος απο Αφεντρα.δυστυχως στην ελλαδα οι Αφεντρες σπανιζουν και μαλλον η ελληνιδα οταν θελει να ειναι κυριαρχη χανεται μεσα στα ταμπου και τα πρεπει της κοινωνιας μας.οχι οτι οι ξενες ειναι καλυτερες,κρυοκωλες ειναι,απλα παει χαμενο το μεσογειακο ταπεραμεντο.αυτο που η Κυρια ΝΑΝΤΙΑ διαθετει σε υπερθετικο βαθμο.ειναι πολυ σαδιστρια μεσα στην απεραντη γλυκυτητα της,πειζει με το μυαλο του δουλου ωσπου στο τελος υποτασεσαι χωρις αμυνες στην υπεροχη προσωπικοτητα της.επιτελους βρηκα την ΘΕΑ μου μετα απο πολλες περιπλανησεις και μετα απο αυτο το πρωτο σημειωμα θα συνεχισω τις αλλες ημερες για το ποσο σημαντικο ειναι να ανηκει ο δουλος εκει πραγματικα αξιζει να δωσει ολο του το ειναι.slave dimitris δουλακι της ΑΦΕΝΤΡΑΣ ΝΑΝΤΙΑΣ
     
  2. Durcet

    Durcet In Loving Memory

    Ωραία όλα αυτά. Αλλά μία απορία μπορείτε να μου τη λύσετε; Τι σόι bdsm discussion μπορεί να γίνει πάνω σ' αυτό;
     
  3. danos

    danos Regular Member

    Απάντηση: mistress property

    Καλώς ήρθες Μητσάρα , εσύ καλά τα λες αλλά ελπίζω κάποια στιγμή να ακούσουμε και την άποψη της Νάντιας για το πώς βλέπει το όλον:xyxwave:
     
  4. Puma

    Puma Regular Member

    Καλώς ήρθες, Δημήτρη  
     
  5. XplorR

    XplorR Regular Member

    Απάντηση: mistress property

    Καλώς τον! Χαίρομαι για την ευτυχία και την ολοκλήρωσή σου!

    Τί είναι αυτό;;
     
  6. Puma

    Puma Regular Member

    Re: Απάντηση: mistress property

    Το collarme είναι social network site με θέμα το bdsm (δεν ξέρω αν θεωρείται διαφήμιση αυτό που γράφω). Κάποια μέλη από εδώ είναι γραμμένα και εκεί  
     
  7. slave dimitris

    slave dimitris New Member

    Απάντηση: mistress property

    εισαι τυπας γιατι με αποκαλεις μητσαρα.danos ειμαι πια 45 ετων.εχω ψαξει το χωρο του bdsm στην ελλαδα κι αλλου απο το 80 σε εποχες που ουτε κοινοτητες ουτε web υπηρχε.Σαν slave απεναντι στις γυναικες εζησα τις εμπειριες που μου αναλογουσαν και καλες και κακες.αυτο που θελω να τονισω ειναι το οτι ολα ειναι μεσα στον εγκεφαλο μας.και ο πονος και η ταπεινωση και ολα τα αλλα ερχονται τα γευομαστε και φευγουν.η πραγματικη δουλεια ειναι οταν μια Κυρια που αγαπαμε σκλαβωσει το μυαλο μας.οταν η Κυρια Ναντια ξεπερασει καποιους ενδιασμους που εχει θα απαντησει σιγουρα.παντως πιστεψε με το κυνηγι της απολυτης αφεντρας που κανουμε ολοι το εζησα κι ακρη δεν βρηκα,οσπου γνωρισα αυτη την Γυναικα.γεια σου μεγαλε
     
  8. danos

    danos Regular Member

    Απάντηση: mistress property

    Σωστό σε βρίσκω .
    Με χαρά λοιπόν θα σας ξαναδιαβάσω .
    Τα λέμε 
     
  9. formyslaves

    formyslaves New Member

    Απάντηση: mistress property

    Εγω πάντως χαιρομαι που μοιραστηκες αυτη την εμπειρία Δημήτρη. Η γνωση είναι δύναμη.